Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Цюріх

Тури в Цюріх з Черкас від Компаса!

Цюріх у Швейцарії – історичний і культурний центр країни і банківська столиця Європи. Тут, на  двох берегах річки Ліммат, що розділяє місто, заробляють і витрачають величезні гроші, суперсучасні офісні комплекси і шопінг-моли химерно вписуються в збережені давньоримські і середньовічні міські інтер’єри. Сюди варто приїхати, щоб зробити унікальні покупки в найзнаменитіших в Швейцарії антикварних і ювелірних магазинах, проїхатись оригінально підсвічуваними нічними вулицями на екскурсійному троллейбусі – «фондю», зробити гастрономічний або танцювальний круїз на старовинному колісному пароплаві по Цюріхському озеру, відвідати кращі в Європі стоматологічні клініки, повеселитися в одному з численних нічних клубів і танц-барів. Тут є розваги на будь-який смак – від класичних театрів і філармоній до прославлених в Європі закладів для неформалів.
Як дістатися
Цюріх розташований дуже зручно, з міжнародного аеропорту, що приймає рейси більшості країн, за 10-15 хвилин можна доїхати потягом до Центрального вокзалу в центрі міста.
Візитна картка
З усіх міст Швейцарії Цюріх виділяється, перш за все, чисельністю населення, площею і кількістю банків, тому багато хто помилково вважає його столицею країни. Офіційно тут у ходу три мови: англійська, французька та німецька, але історично місто відноситься до «німецької» частини країни – ділової та упорядкованої. Він був заснований Людвігом II Німецьким, довгий час перебував у складі Німеччини і отримав автономію, а потім приєднався до Швейцарії тільки в XVIII віці. Зараз Цюріх можна назвати ідеальним місцем для відпочинку завдяки чистому альпійському повітрю, відмінно збереженим старовинним будівлям, високому рівню сервісу і екскурсійній доступності багатьох знакових для Швейцарії місць.
Що подивитися, де побувати
Любителів старовини, безсумнівно, приверне правий берег річки Ліммат, адже тут розташований історичний центр, що рясніє шпилями старовинних соборів, високими вежами і монументальними стінами стародавніх абатств. Візитна картка Цюріха – здвоєна вежа Гроссмюнстер, побудована Карлом Великим в пам’ять про обезголовлених святих Фелікса і Регула. Цінними міськими артефактами є вмурована в стіну давньоримська вежа у спуску з пагорба площі Лінденхоф, 9-метровий годинник на унікальному соборі Св. Петра, монастир бенедектинок Фраумюнстер з найціннішими вітражами, зробленими Джакометті і Шагалом, будівлі гільдій.
Цікаві прогулянки по головній шопінг-милі Швейцарії – Банхофштрассе. У Цюріху більше 50 музеїв і художніх галерей, серед яких можна виділити Віллу Рітберга з великою колекцією неєвропейського мистецтва, музей Далі, пішохідний середньовічний Шанценграбен, Кунстхаус, Національний швейцарський музей.
Розваги і активний відпочинок
Цюріх воістину створений для любителів розваг, тут розташовані оперні і драматичні театри, кабаре, рок- і джаз-клуби, приватні клуби для відвідувачів різної орієнтації, кінотеатри і концертні зали, вулиці для шопінгу і музеї під відкритим небом, майже дві тисячі ресторанів і кондитерських. Найбільш насичене життя кипить в Старому місті, вздовж набережних і в Нідерхофі – районі з репутацією «для дорослих». Меломани зі всієї Швейцарії приїжджають на заздалегідь анонсовані вечірки в стильному Labor Bar, одному з перших міських клубів Mascotte або клубі-легенді Kaufleuten з його запальними «дискотеками 80-х». Запам’ятаються гостям Цюріха і яскраві міські події, серед яких можна виділити весняне свято Sechseläuten, Tropical Caliente в стилі латинос, техно-фестиваль Streetparade, театрально-оперні літні бали під відкритим небом.
Сімейний відпочинок
Цюріх давно і міцно входить в топ міст Швейцарії, куди приїжджають на час дитячих канікул, адже для маленьких туристів тут просто море розваг. В першу чергу це відвідання унікального «тропічного» зоопарку, де немає кліток і вольєрів, а також критого аквапарку «Альпамаре» – найбільшого в Європі. Не залишаться без уваги пізнавальні комплекси «Технорама», де можна стати учасником цікавих наукових експериментів і навіть відкриттів, і «Культурама», присвячений еволюції і розвитку людини і світу. Одна з найбільших колекцій іграшок в світі розташована в парку Pegasus Small World на озері Тюрлер. Тут є атракціони, оглядові майданчики, мініатюрні залізниці зі станційними будівлями і різноманітні кафе. Історію іграшок з давніх часів можна простежити в музеї Spielzeugmuseum, а для театралів завжди відкриті двері чудесного дитячого театру PurPur.
Що привезти
Найвідоміша в Цюріху вулиця для покупок – Банхофштрассе, також звана Вокзальна, з’явилася колись на місці міських фортифікаційних споруд. Це адреса для найвідоміших торгових марок – виробників одягу, годинників, ювелірних прикрас. Славиться Цюріх своїми антикварними магазинами і блошиними ринками, тому крім виробів відомих швейцарських брендів можна привезти додому істинний старовинний раритет, що належав колись відомим європейським сім’ям.

Туры в Цюрих из Черкасс. Цюрих из Черкасс – Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!