Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Словаччина

Словаччина фото

Словаччина карта

Тури в Словаччину, Братиславу з Черкас від Компаса.

Словаччина – це серце Європи. І цим все сказано. Ну, звичайно, цією фразою важко передати всю мальовничість природи і багатство історичних пам’яток. І навряд чи в ці три слова вміститься весь колорит місцевих жителів, що танцюють заводні танці і готують бурчак (по-нашому, вино, що ледь почало бродити). Для цінителів різноманітного відпочинку, а також для любителів проводити подорожі з людьми різних інтересів і вікових груп, Словаччина буде як ніколи до речі і за смаком.

Ті, хто тут відпочивав, відзначають високий рівень сервісу і хороші умови відпочинку.

Географічне розташування

Країна знаходиться в Східній Європі. Велика частина її території знаходиться на висоті 750 м над рівнем моря. Дунай протікає по кордону з Угорщиною на протязі від Братислави до м Штурово. Словаччина межує з Польщею (на півночі), з Україною (на сході), з Угорщиною (на півдні), з Австрією та Чехією (на заході).

Клімат

Клімат – помірно-континентальний. Літо тепле, зима холодна. Найтепліше і сонячне місце – Дунайська низовина.

На півночі країни в Високих Татрах осені і весни практично немає, є тільки зима та літо. Тут же випадає найбільша кількість дощів.

Часовий пояс

Відстає від українського часу на 1 годину.

Валюта – евро.

Практично у всіх банках, великих готелях, заправних станціях, рідше в магазинах і ресторанах приймаються кредитні карти EuroCard, Mastercard, VISA, American Express, Eurocheque. У великих містах встановлено багато банкоматів.

Без проблем можна зробити і обмін валюти – в обмінних пунктах або банках.

Використовувані мови

Словацька – є офіційною мовою країни.

Англійська -широко використовується в Словаччині для спілкування з туристами.

Туристичні зони

Братислава

Столиця Словаччини і одне з найцікавіших міст Східної Європи в плані історії. Справа в тому, що на його невеликій території зібралися різноманітні пам’ятники і будівлі, що мають неабияку цінність для істориків. Так, є тут Стара радниця (Стара Ратуша, XIII с.), Палац примаса із дзеркальним залом і фонтаном Св.Георгія, Собор Св.Мартіна-місце коронації багатьох королів, палац Редуту, в якому нині розташовується концертний зал, палац Грассалковіча і багато інших.

А в околицях Братислави розкинувся національний пам’ятник природи та культури – замок Девін, а також знаменитий курорт Злата Піескі і, так звана, «Винна дорога».

Комарно

Це центр угорської громади країни, в якому зберігаються старі фортифікаційні споруди. Також цікаві тут церква Св.Андрія, красивий міст через Дунай і музей Дунаю, храми сербської православної церкви.

Кошице

Це друге за величиною місто в Словаччині, в якому знаходиться один з найкрасивіших готичних храмів світу – собор Св.Елізабет з гробницею Ференца Ракоці. Варто відвідати і міський театр, який зустріне музичним фонтаном на вході, церква Св.Михайла, велику стару будівлю готелю «Європа», вежу Урбана, де зараз знаходиться Музей металевих прикрас, стару в’язницю «Міклусова Важніца» і багато іншого.

Варто відвідати

Печери

Словаччина зберігає на своїй території численні мінеральні джерела та печери. По всій країні їх налічується близько 4 тисяч. Найбільш відомі: Деменовська печерна система, Белянські печери, Харманечські печери і Бистрянські печери.

Гори Мала Фатра

Дані гори утворюють Національний парк протяжністю декілька сотень кілометрів. Особливо мальовничо виглядає долина Вратна зі своїми схилами, кручами, гірськолижними курортами і просто красивими видами.

Розваги

Гірськолижний спорт

Словаччина не дарма так полюбилася туристам. Помірні ціни, розвинена інфраструктура і хороші траси. Найбільш популярні курорти тут:  Ясна, Татранська Ломніца, Штрбське Плесо, Смоковець.

Гірськолижні курорти Словаччини

Рафтинг

У цьому сенсі Словаччина підходить для кожного. Адже кожен може вибрати собі річку до душі. Для професіоналів – бурхливі води Бели. Для любителів – спуск по річці Ваг. Для новачків і дітей – спуск по річці Орава. Просто потрібно визначитися з рівнем своєї кваліфікації.

Риболовля

Любителі порибалити можуть вирушити на береги річок Дунай, Ваг, Грон. Турьец, Орава, Ондава, Латориця, Горнад, Іпель, Маара.

На гачку може опинитися рибка з сімейств лососевих, коропових, рідше – будь-яких інших порід.

Спалеологія

… Або походи в печери. З 4000 зареєстрованих в Словаччині печер для відвідувачів відкрито 12. Найбільш відомі з них: Добшинська печера, Гомбасецька печера, Ясовська печера, печера Доміца і печера в Охтіне.

Туры в Словакию, Братиславу из Черкасс от Компаса!Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!