Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Бостон

Тури в Бостон з Черкас. Туристична агенція Компас!

Бостон в США – одне з найстаріших і найбільш «європейських» міст Америки, в якому гармонійно поєднуються багата історична спадщина та сучасний ритм життя.
Як дістатися
Бостон обслуговує розташований недалеко від центру міста Міжнародний аеропорт Логан.
Візитна картка
Столиця штату Массачусетс і Нової Англії, що розкинулася на березі Бостонської бухти в Атлантичному океані, була заснована в 1630 році і є «колискою американської революції». Саме тут в 1773 р. відбулася історичне «Бостонське чаювання», що поклало початок війні за незалежність. Крім того, Бостон відомий як один з найстаріших університетських міст США: тут в 1780 році була заснована Американська академія мистецтв і наук, а в XVIII в. – Бостонський і Північно-Східний університети. Сьогодні Бостон – не тільки центр освіти, науки, культури, а й красиве місто з історико-архітектурними пам’ятками і мальовничими парками.
Що подивитися, де побувати
Бостон – старовинне місто з безліччю пам’яток. Тут сучасні хмарочоси є сусідами з вікторіанськими будівлями і готичними церквами. Гуляючи по мальовничому громадському парку Бостона, який був заснований в XVII ст., можна побачити пам’ятник Джорджу Вашингтону і 40-метровий неокласичний монумент Солдатам і Матросам, а також покататися на човнах і погодувати білок. На розі парку стоїть церква Парк-Стріт з високим шпилем, побудована в 1809 р. Є в місті й інші відомі храми: кафедральний Собор Святого Хреста XIX в. – найбільший в Новій Англії, і найстаріша в Бостоні Північна церква, зведена в 1723 р.

Від Коммон-парку бере свій початок і знаменита Стежка Свободи, присвячена пам’ятним місцям Американської революції 1775 г. На 4-кілометровій стежці знаходиться кілька історичних пам’яток: прекрасна будівля Капітолію штату Массачусетс, прикрашена колонадою, і будівля Старого Капітолію, внесена в список національних пам’яток, як і Королівська каплиця середини XVIII ст., Фанел-Холл, де виголошував промови Самюел Адамс, а також місце Бостонської бійні і цвинтар Гранарі, де поховані видатні діячі американської революції.
Серед архітектурних пам’яток Бостона – виблискуюча склом 60-поверхова вежа Джона Хенкока висотою 241 м., потужний міст Лонгфелло, що з’єднує центр міста з Кембриджем, і прекрасний неоренесансний будинок Публічної бібліотеки, який, до речі, є одним з найбільших в США.
У Бостоні розташовані і знамениті музеї. Музей образотворчих мистецтв представляє колекції Стародавнього Сходу, Японії і найбагатше зібрання творів французьких імпресіоністів, включаючи Моне, Ренуара. Гогена і Сезанна. У Музеї науки працюють 500 інтерактивних виставок, планетарій і кінотеатр IMAX, а Музей Ізабелли Стюарт Гарднер має в своєму розпорядженні приватну колекцію з роботами Рембрандта, Дега, Тиціана і Рафаеля. У Музеї бостонського суднобудування під відкритим небом можна побачити найстаріший вітрильний корабель американського флоту – «Констітьюшн». Побудований в кінці XVIII в., він і досі залишається на плаву.
Шанувальники музики можуть відвідати Оперний театр і концертний хол, де виступає знаменитий бостонський симфонічний оркестр.

Туры в Бостон из Черкасс. Бостон из Черкасс. Турагентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!