Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Нью-Йорк

Тури в Нью-Йорк з Черкас від Компаса!

Нью-Йорк – найбільший мегаполіс США, розташований на східному узбережжі континенту. У місті проживає понад 8,3 мільйони осіб, а в агломерації Великий Нью-Йорк – понад 19 мільйонів. Це найбільший фінансовий, економічний і торговий центр планети, часто його називають «столиця світу». Тут розташована штаб-квартира ООН, знаменита Нью-Йоркська фондова біржа та інші організації світового значення.

Велике Яблуко

Напевно, жодне місто земної кулі не пов’язануе так сильно з численними очікуваннями і надіями, як Нью-Йорк. Знаменита Статуя Свободи, яка стала сьогодні одним з головних символів Америки, протягом багатьох років зустрічала мільйони іммігрантів, що шукали в Нью-Йорку кращого життя. Через це сьогодні серед місцевих жителів налічується величезна кількість різних національностей, змішання народів і культур робить «Велике яблуко» воістину унікальним і неповторним містом.

Трохи історії

Місто Нью-Йорк був заснований як невелике торговельне поселення голландськими колоністами в 1626 році, і спочатку називався Новий Амстердам. Цікаво, що територія Манхеттена в той час була заселена індіанцями, які погодилися обміняти острів на речі, які коштували тоді всього 24 долари. У 1664 року Новий Амстердам був захоплений англійськими військами, які на честь герцога Йоркського перейменували місто в Нью-Йорк.
Після здобуття Сполученими Штатами незалежності Нью-Йорк став першою столицею нової країни, 30 квітня 1789 року тут відбулася урочиста церемонія вступу на посаду першого президента США Джорджа Вашингтона. У XIX і початку XX століття населення міста починає стрімко рости за рахунок величезного припливу іммігрантів з усього світу. Зростання чисельності населення стає просто некерованим, що призводить до широкого поширення злочинності в Нью-Йорку.
У XX столітті місто стає світовим центром промисловості і торгівлі, а після Другої світової війни – найважливішим політичним і економічним центром планети.

Райони Нью-Йорка

Місто Нью-Йорк розташувалося в гирлі річки Гудзон, зайнявши територію трьох островів. Сьогодні він розділений на 5 великих районів: Манхеттен, Бронкс, Бруклін, Квінс і Стейтен-Айленд.
Манхеттен
Це найбільш густонаселений район Нью-Йорка, тут проживає більше 1,6 мільйона осіб. Цікаво, що корінні жителі Манхеттена вважають «справжнім» Нью-Йорком тільки рідний острів, і для цього є всі підстави. Це місце – історичний центр міста, справжнє «серце» Нью-Йорка, найпопулярніший у туристів район. Тут зосереджена величезна кількість визначних пам’яток, наприклад Бродвей, Нью-Йоркська фондова біржа, П’ята авеню, Емпайр-стейт-білдінг, Центральний парк та інші. Умовно Манхеттен ділиться на три частини – Верхній Манхеттен, Даунтаун і Мідтаун. Адміністративно ж цей район складається з 12 округів, серед яких знамениті квартали Гарлем, Чайнатаун, Грінвіч-Вілідж та інші.
Бронкс
Це єдиний з усіх районів Нью-Йорка, цілком розташований на материку, від Манхеттена він відділений рікою Гарлем, а від Куїнса – річкою Іст-Рівер. Район розташований в північній частині міста, в ньому проживає близько 1,35 мільйона осіб. В основному Бронкс – це спальні квартали, з цікавих пам’яток можна відзначити лише стадіон «Янкі», зоопарк і ботанічний сад.
Бруклін
Цей район Нью-Йорка розташувався на острові Лонг-Айленд, і є найбільшим за чисельністю населення (тут проживає близько 2,5 мільйонів осіб). Бруклін часто називають «земною кулею в мініатюрі» – тут міцно влаштувалися євреї, італійці, араби, індійці та предсдставники багатьох інших народів. Зокрема, саме в Брукліні знаходиться російський квартал Брайтон-Біч, знаменитий завдяки популярному радянському фільму. У цьому районі варто звернути увагу на знаменитий Бруклінський міст, що є одним з найбільших підвісних мостів у світі, художній музей Брукліна, дитячий музей, парк атракціонів Коні-Айленд.
Куїнс
Цей округ є найбільшим за площею з усіх районів Нью-Йорка. Куїнс – район з досить великою географією населення – тут розташовані різноманітні громади іспанців, арабів з Близького Сходу, італійців, греків, афроамериканців і багатьох інших народів. Всього у Квінсі проживає близько 2 мільйонів осіб.
Район в період своєї забудови був свідомо поділений на сім великих житлових зон ( «Тауншип»), які отримали прізвисько «сім сестричок». Кожна з цих зон ретельно спланована і володіє власною парковою територією і рекреаційними об’єктами.
Район Куїнс широко відомий, перш за все, серед любителів великого тенісу – тут в парку Флашінг Медоус щорічно проводиться відкритий чемпіонат США з тенісу (US Open), один з турнірів Великого Шолома.
Стейтен-Айленд
Цей найменш населений район Нью-Йорка розташований на однойменному острові і вважається спальним районом, тут проживає близько 460 тисяч мешканців. Туристам в цьому районі можуть бути цікаві зоопарк Стейтен-Айленда, міст Верразано (один з найбільших висячих мостів у світі), прогулянка на поромі «Стейтен-Айленд Феррі», що зв’язує острів з Манхеттеном.

Транспорт Нью-Йорка

У Нью-Йорку громадський транспорт є найпопулярнішим засобом пересування, на відміну від більшості великих міст США, де 90% жителів використовують для переміщення особистий автомобіль. Природно, що в такому великому мегаполісі мережа громадського транспорту розвинена надзвичайно добре – в неї входять автобуси, метрополітен, таксі, канатна дорога на острові Рузвельта і на острові Стейтен-Айленд.
В даний час нью-йоркський метрополітен включає в себе 26 ліній і 468 станцій, це найбільша мережа метро в світі. Метрополітен «Великого яблука» працює цілодобово, і охоплює 4 райони міста, за винятком Стейтен-Айленда.
Широка автобусна мережа Нью-Йорка включає в себе близько 200 звичайних і близько 30 експрес-маршрутів. Щодня послугами майже 6000 автобусів користуються близько 2 мільйонів пасажирів. Місцеві автобусні маршрути позначають префіксом, відповідним району (M – Манхеттен, B – Бруклін, Bx – Бронкс, Q – Куїнс, S – Стейтен-Айленд), а експрес-маршрути позначають префіксом X.
Таксі в Нью-Йорку стало одним з повноправних символів міста, легко впізнавані авто жовтого кольору до послуг пасажирів вдень і вночі. Цей вид транспорту користується найбільшою популярністю в Манхеттені і аеропортах, при цьому в інших районах міста зловити таксі досить складно.

Безпека

Знаменитий своїм кримінальним минулим, сьогодні Нью-Йорк є досить безпечним містом. За статистикою рівня криміналу для міст з населенням понад 100 тисяч осіб Нью-Йорк розташовується в кінці другої сотні. Однак, як і в будь-якому великому місті, туристам слід бути обережними. Найбільш «поганою славою» користуються Гарлем і Південний Бронкс – тут туристам краще не з’являтися навіть в денний час доби, не кажучи вже про ніч. Найбільш туристичний район – Манхеттен – вважається досить безпечним.

Пам’ятки Нью-Йорка

• Статуя Свободи
• Емпайр Стейт Білдінг
• Бродвей
• Музей Метрополітен
• Таймс Сквер
• П’ята авеню
• Нью-Йоркська фондова біржа
• Бруклінський міст
• Музей сучасного мистецтва Соломона Гуггенхайма
• Центральний парк
• Зоопарк Бронкса
• Американський музей природної історії

Туры в Нью-Йорк из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!