Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Тайвань

Тайвань фото

Тайвань карта

Тури на Тайвань з Черкас від Компаса!

Cтолиця – Тайбей
Різниця з Києвом в часі- випереджає на 6 годин взимку і на 5 години влітку
Грошова одиниця – новий тайванський долар (NT $ або TWD), рівний 100 центам
Державна мова – китайська, з численних діалектів якої в якості національнї обраний північний (пекінський) діалект.
Населення – близько 22,8 мільйони осіб.
Країна Тайвань складається з острова Тайвань і прилеглих до нього острівних груп – архіпелагу Пенхуледао (Пескадорские острова, 64 острови), островів Цзімень і Мацзу (знаходяться в Тайванській протоці), архіпелагу Сішацюньдао (Парацельські острови, або Сиша), Дуншацюньдао (острови Пратас або Дунша) , Наньшацюньдао (острови Спратлі) і Чжуньшацюньдао (всі в Південно-Китайському морі) – всього 86 островів.

Клімат 

Клімат – субтропічний на півночі і тропічний на півдні, з температурами, що коливаються приблизно від + 28C в липні до +14 С в листопаді. Літо, яке триває з травня по вересень, зазвичай буває жарким і вологим, з денними температурами від + 27С до + 35С. Зими, що тривають з грудня по лютий, бувають короткими і м’якими. Сніг на острові випадає тільки високо в горах. Випадання дощових опадів сильно різниться в залежності від сезону, району і висоти над рівнем моря. Середній рівень опадів становить близько 2 500 мм. на рік.

Пам’ятки 

Великі міста Тайваню багаті зразками традиційної китайської, японської та західної архітектури, так само як і безліччю гібридних форм, які порушують всі стандартні класифікації.

Одним з чудових зразків китайських садиб є “Сади сім’ї Лінь”, які були побудовані в 1893 році, а в даний час повністю відреставровані. Тайвань також багатий зразками храмової архітектури. Багато з храмів були зведені за часів династії Цин (1644 – 1911 рр.). Спільними рисами цих храмів є вишукано виліплені колони з обвиваючими їх драконами, різьблені крокви, витончено загнуті вгору кінці дахів і вигадливий орнамент.

Справжнім скарбом храмової архітектури є храм Лун-Шань в Тайбеї, що представляє собою справжній заповідник буддійського і даоського мистецтва.

Зразком традиційної китайської архітектури, побудованим в не настільки віддалені часи, є Меморіальний Холл Чан Кай-ши. У ньому поєднуються широке застосування білого мармуру і витончений дах, що повторює обриси даху Храму Неба в Пекіні. На території меморіального комплексу розташовані прекрасні Державний концертний зал і Державний театр, де проводяться виступи китайських і іноземних артистів.

Меморіальний Холл Сунь Ят-сена побудований в дусі китайської палацової архітектури.

Особливий інтерес викликають традиційні і державні свята, що регулярно проводяться в країні: Китайський Новий Рік, Свято ліхтарів – перше в новому році,  Повний місяць, коли по всій країні запалюються мільйони ліхтариків, які, за переказами, проводжають в інший світ душі предків, які спустилися на землю до своїх близьких для святкування Нового року, День Конфуція (День Вчителя, 28 вересня), свято “Двох десяток” – річниця Учанського повстання і багато інших. У ці дні практично всі будівлі, міські площі та вулиці бувають оздоблені в національному стилі, проходять численні феєрверки і ходи, музика, танці і шати зливаються в пишних церемоніях, що проводяться по всій країні.

Обов’язково слід провести вечір в опері. Якщо приїждете на Тайвань в літній час, вам може випасти удача побачити вуличні лялькові шоу. Ці шоу, що даються на південно-фуцзяньському діалекті, були однією з найбільш ранніх форм народних розваг на Тайвані. Майстерна техніка ручної анімації, звукові імітації і розповідні сюжети створюють чарівне видовище.

На Тайвані створена всеохоплююча національна паркова система, що поєднує завдання природоохорони, рекреації та наукових досліджень. Національні парки Юйшань, Янміншань і Тароко, в північній частині центрального Тайваню – Національний парк Шейба, Національний парк Кіньмень.

Озеро Цзу є місцем зупинки для найбільшого потоку перелітних птахів, що щорічно пролітають через тайванський регіон.

У Національному парку Тароко знаходиться одна з найпрекрасніших у світі мармурова Ущелина Тароко, котра піднімається з вод річки Ліу, кілька гірських вершин висотою понад 3 000 метрів, безліч мальовничих скель, водоспадів, гарячі джерела Веньшань, снігові схили і незаймані тропічні ліси.

Янміншань, розташований неподалік від північних околиць Тайбея, славиться безліччю гарячих джерел і газових викидів на горі Янміншань. З лютого по квітень, в сезон весняного цвітіння, в парку пишно розквітають азалії і вишні. Численні види птахів і метеликів надають парку додатковий колорит.

У південній частині острова – Національний парк Кеньдін, розташований на єдиному тропічному узбережжі. Парк оточений водою з трьох сторін: Тихим океаном на сході, протокою Баші на півдні і Тайваньскою протокою на заході.  Цей парк відомий своїми кораловими рифами, унікальними мусонними і тропічними лісами.

Курорти 

Розвинена індустрія відпочинку і розваг, фешенебельні готелі, що відрізняються високим рівнем обслуговування, швидкісні траси, мальовничі парки, чарівні морські пейзажі прибережних міст Тайваню, бамбукові ліси, гірські пейзажі, безліч пам’яток старовини, озера, численні водоспади, гірські річки – все це щорічно привертає на острів мільйони іноземних туристів.

Якщо північ Тайваню – це, перш за все історія, яку зберігають старі міста, замки, села з національним колоритом, то Східний Тайвань – подорож в світ прекрасного. Грот Тароко, морське узбережжя з чорним піском, незаймана краса Зеленого острова, Острів Орхідей, гарячі цілющі джерела, поєднуючись з національним колоритом, роблять незабутнім подорож по острову.

Гуляючи по головному місту Тайбею, розумієш, що це місто з безліччю облич. У місті знаходиться велика кількість музеїв, що експонують безцінні колекції з історії країни і її імператорів, художні галереї сучасного мистецтва китайського і західного стилів, меморіальні музеї Сунь Ятсена і Чан Кайши. Великою популярністю серед туристів користується антикварні вулиця Тиху. У дрібних крамничках і магазинчиках можна придбати традиційні китайські товари, що нагадують про старовину. Є в Тайбеї місце, де одним поглядом можна охопити всю Піднебесну – музей “Вікно в Китай”. Тут відтворено в мініатюрі близько 100 найвідоміших визначних пам’яток країни. Тайбей – будинок багатьох храмів, які представлені від дуже маленьких до масивних споруд. Найдавнішим є побудований в 1740 році Храм Гора Дракона Луншань. Це зразок храмового будівництва.

Магазини 

Магазини в Тайвані розташовані кварталами, тобто поруч, в одному кварталі, знаходяться аптеки, в сусідньому кварталі, наприклад, магазини електроніки і так далі. Окремо розташовані магазини – велика рідкість. Магазини відкриті щодня з 9.00 до 19.00. У найбільших містах більшість магазинів працює до 22.00. У приватних магазинах можна торгуватися.

Національна кухня 

Тайванська кухня являє собою суміш двох кухонь – Китаю і Таїланду. Це велика кількість креветок, рису, зелені і спецій. Дуже популярні морепродукти у всіх видах. Гарніру як такого немає, часто до м’яса або риби подають свіжі овочі на пару – не м’які, а хрусткі, що повністю зберегли колір.

Хоча тайванці використовують в їжу таких тварин, незвичних для жителів цивілізованих країн, як собака, змія і ведмідь, вони настільки дорогі, що їх м’ясо в в повсякденній їжі практично не зустрічається.

Основною культурою Тайваню є рис, він часто використовується в якості головного інгредієнта в безлічі делікатесів. Прикладом можуть послужити солодкі рисові печива, рисові кульки і рисовий пудинг. На Тайвані рис поєднують з пшеницею, з цієї суміші і готується більшість страв.

Туры на Тайвань из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!