Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Угорщина

Угорщина фото

Угорщина карта

Угорщина з Черкас від Туристичної агенції Компас!

Угорщина – одна з улюблених країн європейських туристів. Справа в тому, що країна не тільки зовні красива – їй притаманна і «внутрішня» краса. Тільки її термальні джерела чого варті. Щороку вилікуватися від різних недуг і просто підтримати своє здоров’я сюди приїжджає величезна кількість людей.

А заразом побачити знамениту гору Токай. Хоча, просто  – це мало. А ось спробувати чудове вино з тонким і приємним смаком, вироблене з урожаю її виноградних долин, та ще в якомусь затишному ресторанчику чи кафе з терасою, що відкриває принади Угорщини – ось справжнє задоволення.

Географічне положення

Угорщина знаходиться в Центральній Європі. Межує з Україною (на північному сході), з Румунією (на сході), зі Словаччиною (на півночі), з Хорватією, Сербією та Словенією (на півдні), з Австрією (на заході), зі Словаччиною (на півночі).

Клімат

Помірно-континентальний. Тут жарке літо і холодна зима.

Часовий пояс

Відстає від українського часу на 1 годину.

Валюта

Національною валютою в Угорщині є форинт, який ділиться на 100 філерів. Існують монети номіналом 1, 2, 5, 10, 20, 50 і 100 форинтів, банкноти в 100, 200, 500, 1000, 2000, 5000 і 10000 форинтів.
Також до оплати приймаються кредитні картки: AMEX, Dinners Club, En Route, Eurocard, Mastercard, JSB, Visa.
Крім того, можна без проблем обміняти іноземну валюту (в банках, готелях, аеропортах, обмінних пунктах).

Використовувані мови

Угорська – є офіційною мовою країни.

Німецька – більшість угорців розмовляє німецькою мовою.

Російська – російську мову знає в основному старше покоління.

Туристичні зони

Будапешт

Столиця Угорщини зі своїми визначними пам’ятками і красою не дарма зараховується до найбільш красивих міст світу. Крім того, Будапешт – єдине місто в Європі, яке лежить на обох берегах річки Дунай. Крім музеїв, таких як, наприклад, національний музей Угорщини, угорський художній музей та ін., а також різних історичних пам’яток, в Будапешті є лікувальні купальні – Лукач, Рудаш, Геллерт, Кіра і Сечені, яка знаходиться в парку «Варошлігет» (« Міський гай») – улюбленому місці гуляння місцевих жителів.

Сентендре

Туристи полюбили це місце за його різноманітні музеї. Наприклад, в музеї майстрині кераміки Маргарит Ковач можна подивитися на її дивовижні роботи. У Сентендрейскій картинній галереї і Галлер художній майстерні, де періодично виставляються роботи сучасних міських художників, любителі живопису легко зможуть відвести душу. І вже, звичайно, не можна не відвідати етнографічний музей під відкритим небом площею в 46 (!) гектарів, де подана народна архітектура країв, сіл і містечок.

Естергоме

Це місто – знахідка для любителів історії. Вже та обставина, що люди почали селитися тут з кам’яного віку, створює особливо цікаву атмосферу. А музей Естергома змусить колекціонерів зброї і просто допитливих людей тремтіти, адже тут знаходиться одна з кращих у світі зброєвих колекцій.

Варто відвідати

Озеро Балатон

Це другий за значенням туристичний об’єкт Угорщини. До того ж, Балатон зі своєю площею в 600 кв.км, довжиною 78 км і глибиною 11 м є одним з найбільших озер Центральної Європи. Звичайно, цей дар природи не міг не зацікавити туристів, тому на сьогодні околиці Балатону представлені безліччю комфортабельних готелів, будинків відпочинку і т. і.

В першу чергу це озеро – водний курорт. У літню пору тут збирається велика кількість людей, які не тільки плавають, а й займаються серфінгом, вітрильним спортом, ловлять рибу, а в околицях озера грають в міні-гольф і теніс, займаються верховою їздою.

Тропікаріум-Океанаріум

Тут туристи зможуть познайомитися з експозиціями фауни Угорщини: її рибками і акулами, мавпами-ігрунками і ігуанами, зміями, алігаторами, комахами і дрібними плазунами та іншими дивовижними тваринами.

Печера Палвелді

Мало того, що повітря печери має лікувальні властивості – туристи тут можуть не тільки поліпшити своє здоров’я, але і пофантазувати, розглядаючи різної форми освітлених сталактитів-сталагмітів.

Розваги

Фестивалі

В Угорщині проводиться величезна кількість різних яскравих фестивалів. Наприклад, фестивалі класичної музики, які проводяться цілий рік, фольклорні фестивалі з безліччю народних пісень, танців і т. і., А також щорічні спортивні змагання. Обов’язковим угорці вважають відзначати збори винограду, а потім вже справляти Тиждень вина.

Бальнеологічні джерела (лікування)

Таких в країні налічується понад 300. Поєднати приємне з корисним – ось що значить відвідати природні джерела Угорщини. Води, насичені мінералами, йодом та іншими корисними речовинами, допоможуть в лікуванні багатьох захворювань. Належний медичний контроль і високий рівень фахівців підвищує ефект лікування.

Венгрия из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!