Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Україна

Україна фото

Україна карта

Україна з Черкас. Туристичне агентство Компас.

Одна з найбільших країн Східної Європи, Україна є популярним місцем відпочинку для туристів з сусідніх країн, і стає все більш привабливою для громадян Західної Європи та Північної Америки.
Столиця – Київ
Грошова одиниця – Українська гривня / UAH
Державна мова – Українська
Населення – близько 42 млн. чоловік

Тепер прийшов час відвідати Україну! Це захоплюючий час прогресу і проблем. Ще в дитячому віці розвитку туризму, ціни прийнятні (в порівнянні з європейськими). Історичні церкви, пам’ятники, першокласні музеї дивні гірські краєвиди та чудові пляжі вражають уяву.

Одна з головних визначних пам’яток для відвідувачів України – багата історія країни з більш ніж 500 містами, налічує понад 900 років. Захоплюючі ахітектурні пам’ятки формувались під впливом багатьох різноманітних сусідів. Більшість мандрівок починається в історичній частині столиці – Києва, можливо, одиному з найкрасивіших міст в Європі, де давні вулиці, архітектура, прекрасні пейзажі і багатство історичних та релігійних об’єктів, забезпечують цікавий культурний відпочинок. Столиця Київської Русі також багата такими пам’ятками, як грандіозної Софійський собор, відомий своїми мозаїками і фресками 11-го століття і печерами монастиря.

Іншою головною визначною пам’яткою України є природна краса країни. Карпатські та Кримські гірські хребти, Чорне та Азовське море. Україна є популярним туристичним раєм з їїтеплим кліматом, відомими курортами, історією і старими містами.

Карпатські гори приваблюють лижників і туристів цілий рік, область також популярна своїми курортами та історичними місцями. Варто відвідати Ворота до гір – місто Львів, один з головних культурних центрів країни, щоб дослідити середньовічне старе місто з його своєрідною архітектурою.

Портове місто Одеса, відоме як «Перлина Чорного моря», є визнаним туристичним центром, який також служить в якості шлюзу для багатьох з відомих курортів Чорного моря, це захоплююче місто з чудовою сумішшю культур і історичної архітектури.

Круїзи по найдовшій річці Європи, Дніпрі, з Києва до узбережжя Чорного моря, є одним з найпопулярніших способів здійснити поїздку Україною.

УКРАЇНА ТУРИСТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Етикет в Україні

Українці можуть здаватися холодними на перший погляд, вони рідко посміхаються, особливо в великих містах. Але нехай це не вводить вас в оману – вони теплі і гостинні люди – і будь-яке спілкування буде викликати дружні посмішки. Тверде рукостискання з прямим контактом очей є загально прийкнятим привітанням.

Православна Церква. 97% українців є християнами, і більшість сповідують православ’я.

Визначні місця УКРАЇНИ

Київ
Майдан Незалежності є видатним місцем, щоб провести день, щоб упитися культуру і побачити пам’ятки. Знаменита вулиця Хрещатик, заповнена вуличними кафе і головними магазинами. Православні церкви, в тому числі колиска східного православ’я, Печерський монастир, де 1000-літні муміфіковані тіла ченців лежать в печерах. Софійський собор і Печерський монастир є об’єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Проведіть час на берегах Дніпра у численних великих парках.

Львів
Львів має безліч оригінальних історичних будівель, почорнілих від давності. Пішохідна екскурсія доставить Вас назад в середні століття, чудеса численних культових будівель. Личаківське кладовище є одним з найкрасивіших, приголомшливих кладовищ в Східній Європі. Музеї у Львові є у величезній кількості.

Національний природний парк Карпати
На південь від Львова розташований найбільший природний парк України (503кв. км.) Карпати і найвища вершина країни, горра Говерла, 2062м. Безліч зимових трас швидкісного спуску та для бігових лиж, походи в гори влітку роблять Карпати круглосезонним місцем відпочинку. У Карпатах досі живуть корінні жителі – Гуцули.

Одеса
Цей порт і курортне місто на Чорному морі пропонує своїм відвідувачам багато варіантів пляжного відпочинку, а також казкові поєднання цікавих місць, в тому числі “катакомби Одеси”.

Унікальне українське мистецтво: Писанки – продаються під час Пасхального сезону, але завжди можна придбати сувеніри – писанки з дерева.

Пік туристичного сезону в Україні – з червня по серпень. Середня температура води у морях перевищує 20 ° C.

Украина из Черкасс. Туристическое агентство КомпасШановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!