Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Хорватія

Хорватія фото

Хорватія карта

Хорватія з Черкас. Туристична агенція Компас

Хорватія зустрічає м’яким кліматом, білосніжними пляжами і яскравою барвистою природою. Вона любить кожного туриста, даруючи абсолютно безкоштовно свої прозорі води, теплі сонячні дні і чисте повітря. Ця надзвичайна щедрість пояснюється багатою душею Хорватії – адже це одна з найбільш екологічно чистих країн в Європі, де воду можна пити прямо з-під крана. До того ж, Хорватія має рекордну кількість національних парків. Чому б їй не поділитися своїми багатствами з туристами?

Казкова Істрія, що радує своїми курортами, історично багатий Загреб, чудовий Дубровник і багато інших туристичних зон обдарують Вас приємними враженнями, відкриваючи масу пам’яток стародавньої архітектури, зелені простори лісів і чудові готелі.

Географічне положення

Знаходиться в південно-східній частині Європи, на Балканському півострові. Межує на півночі зі Словенією та Угорщиною, на сході і на півдні – з Сербією, Боснією і Герцеговиною, на півдні – з Чорногорією.

Клімат

Хорватія знаходиться в зоні декількох кліматичних поясів. Так на Адріатичному узбережжі панує субтропічний середземноморський клімат, сонце світить 270-300 днів на рік, а в східній частині країни – помірно-континентальний з досить теплим літом і прохолодною зимою.
Найкращий час для відвідування цієї країни – з травня по вересень, коли вода нагрівається до 24 градусів.

Часовий пояс

Відстає від українського часу на 1 годину.

Валюта

Куна, яка ділиться на 100 лип. З іноземної валюти тут користується популярністю німецька марка. Вона поширена навіть більше, ніж американський долар.
Обміняти гроші можна практично скрізь, до того ж майже повсюдно приймаються кредитні карти провідних грошових систем.

Використовувані мови

Хорватська – державна. У зв’язку з тим, що мова має старослов’янські корені, складності в спілкуванні будуть легко переборені.

Інші – поширені англійська, німецька, італійська мови.

Медичне обслуговування

Туристичні зони

Загреб

Столиця Хорватії. Це місто поділене на 2 частини – Верхній, де зосередилися старі споруди і історичні пам’ятники, і Нижній, де представлена ​​сучасна архітектура. Справжня гордість Загреба – це безліч різних культурних закладів. Так, тут знаходяться Хорватська народна академія наук і мистецтв, хорватський народний театр і кіностудія, кілька науково-дослідних інститутів, а також музеї і картинні галереї, ботанічний і зоологічний сади. Серед красивих багатоповерхових будівель можна зустріти чудові релігійні будови, виконані в дусі класицизму і бароко.

Брела

А Брела славиться своїми пляжами – вони вважаються одними з кращих на всій Адріатиці. Заходячи в бірюзу моря піщаними поцілунками, скелястими обіймами і ласкавими дотиками яскраво-зеленої рослинності, ці пляжі здатні зробити щасливими будь-якого туриста.

Дубровник

Місто яскравих фарб і приємних вражень. Скільки захоплених вигуків чув Дубровник і скільки щасливих посмішок бачив на своєму віку! Небезпідставно його називають «перлиною Адріатики». З найпершого враження, що приходить при вигляді середньовічної фортеці на самому березі моря, і на протязі всього відпочинку Дубровник не перестає вражати. Гори, прикрашені яскравими фарбами вишневих садів і цитрусових гаїв, з розсипом білих будинків, дивно прозоре море, чиї води Жак Ів Кусто назвав найчистішим в Адріатиці, і приголомшлива архітектура – такою красою сяє Дубровник.

Опатія

Це не просто відпочинок – це корисний відпочинок. Але не варто думати, що тут Вас зустріне нудьга санаторіїв. Тут, серед чудової зелені, на чистому повітрі Ви наберетеся сил і здоров’я, а також зможете вдосталь повеселитися на місцевих дискотеках, в барах та інших розважальних закладах.

Пореч

Цей дивовижний курорт увібрав в себе дух давньоримських часів, зберігши чудову архітектуру, і впевнено стоїть на сучасному туристичному посту, приваблюючи туристів білосніжними пляжами, якісними готелями і просто приємною атмосферою відпочинку. Пореч прославився на весь світ завдяки Базиліці Святого Ефразиуса з його красивою візантійською мозаїкою шостого сторіччя, інші історичні пам’ятники теж представляють великий інтерес. Відвідавши місця відпочинку, можна додати хороших вражень в затишних ресторанах і кафе, де турист зможе відчути, що таке блага європейської цивілізації.

Пула

У цьому великому морському порту жоден турист не сумуватиме. Численні історичні пам’ятники, найвідоміший з яких – чудовий амфітеатр Арена, багата природа, прозоре море і веселі фестивалі … Море вражень чекає на Вас у Пулі!

Рабац

Цей курорт, що був колись рибальським селом, сьогодні полонить серця всіх – від малого до великого. Влітку тут до ранку веселиться молодь, а взимку мирно відпочивають люди старшого віку.

Колись цьому затишному і незвичайному місцю зробив непогану рекламу письменник Річард Бартон, який описав отримані від Рабаца враження в своїй книзі. Еліта тих часів відразу ж кинулася туди, де за описом була приголомшлива природа, бірюзове море і численні мальовничі бухти … З тих пір туристи їдуть туди знову і знову, відкриваючи для себе все більше нових прекрасних граней Рабаца.

Ровінь

Невелике містечко, розташоване на самому березі моря, прикрашене намистинками маленьких островів навколо. З берега Ровіня відкривається просто приголомшливий вид, що підтверджує думку, що життя хороше, як не крути.
Місто вже кілька століть поспіль збирає на своїй території велику кількість мандрівників. Всі вони їдуть помилуватися на чудову природу, добре відпочити в чудових готелях, вдосталь повеселитися на місцевих дискотеках, а також оглянути багату давню архітектуру, в якій явно проглядається давньоримська культура. До речі, історична спадщина Ровіня зосередилося в Старому місті, над яким височить костел Святої Еуфімії XIX сторіччя і дзвінниця, на вершині якої знаходиться бронзова скульптура Святого, що обертається і показує напрям вітру.

Спліт

За ті багатства, які зберігає на своїй землі Спліт, він був відзначений ЮНЕСКО, як місто-пам’ятник культури світового значення. Монументальний палац Діоклетіана, побудований в III-IV сторіччі – одне з найбільших багатств Спліта. Крім історичного багатства цей курорт володіє широким спектром різних розваг. Так, тут періодично проводяться яскраві фестивалі, шумлять бари і клуби, дзвенить сміх і сяють усмішки.

Трогір

Відвідайте справжнє царство прозорої води, багатої природи і нескінченого захоплення. Серед високих різьблених веж і дзвіниць, на чистому повітрі і ласкавому сонці, Ви відпочинете на славу.

Варто відвідати

Плитвицькі озера

У місці, де смарагдом блищать 16 озер, де шуми чудових водоспадів злилися в одну приємну мелодію, де яскравими квітами вабить природа, Ви відчуєте смак райської насолоди. Всі погані думки йдуть геть – навколо тільки прекрасні парки, посмішки і спів птахів.

Дельта річки Неретви

Це місце – єдина заболочена область в Хорватії. Вас зустрінуть незвичайна і різноманітна рослинність, представники підводного світу і безліч красивих птахів. Щоб краще розгледіти вражаючі природні ресурси цього краю, туристам пропонується здійснити подорож на «трупіцах» – човнах, характерних для даного регіону.

Винні погреби півострова Пельешац

На півострові, що тоне в численних виноградниках і красивих деревах, Ви познайомитесь з деякими секретами виноробства і, звичайно ж, скуштуєте плоди праці місцевих виноробів. Між іншим, вино, яке тут виробляється, вважається кращим в Хорватії.

Національний парк «Архіпелаг Бріоні»

Ця екскурсія відкриє для Вас найбільший острів архіпелагу – Великий Бріоні. Тут, в полоні незвичайних рослин, любив бувати югославський керівник Йосип Броз Тіто. Тож не дивно, що його вибір припав саме на це місце – адже тут така приємна атмосфера, таке чисте повітря і така багата рослинність, що відпочинок автоматично стає чудовим. Туристів напевно зацікавлять музей опудал, де знаходяться майже точні копії деяких знаменитостей, сафарі-парк, де мешкають екзотичні тварини та інші пам’ятки.

Чіліпі

Приємна подорож, яке дозволить вам трошки ближче познайомитися зі звичаями Хорватії. У селі Чіліпі знаходиться церква Св.Миколая, де туристам пропонується побувати на службі. Також, в цьому селі можна купити надзвичайні сувеніри, подивитися яскравий та барвистий виступ фольклорного ансамблю, почути багато цікавого про хорватів та їхні традиції.

Пляжний відпочинок у Хорватії

Уявіть собі берег, заповнений пляжами, затоками і бухтами, вирізаними в гірських масивах, додайте до цього кришталево чисте море з відблисками сонячного світла, соснові гаї, що обрамляють берег, повітря, дурманні аромати солоної води і хвої, і Ви отримаєте уявлення про те, як виглядає хорватське узбережжя Адріатичного моря. Пляжний відпочинок в Хорватії – справжня знахідка для поціновувачів розміреного проведення часу в європейському стилі.

Пляжі Хорватії

Чи не більшість хорватських пляжів відзначено Блакитним прапором, а це означає, що місцеві пляжі вважаються дуже екологічними, безпечними і розвиненими в плані інфраструктури.
Адріатичне море, що омиває Хорватію, вважається одним із найсолоніших і має цілющі властивості.
Оскільки хорватський берег Адріатики здебільшого скелястий, тут переважають галькові пляжі, а готельні пляжі, як правило, обладнані бетонними платформами зі спусками до води.
Одним з найпопулярніших галькових пляжів в Хорватії вважається Золотий Ріг, розташований на острові Хвар.

Піщані пляжі для хорватських курортів не характерні, але все-таки вони є. У список найвідоміших піщаних пляжів Хорватії входять Лапад в Дубровнику, Салдун Bay, що розташований в околицях міста Трогір, Mlaska на острові Хвар, Klimno Bay на острові Крк, Saplunara на острові Млет.
Широко відомі пляжі, що знаходяться недалеко від старовинного міста Нін і являють собою досить протяжну смугу піску. До речі, тут і море на пару градусів тепліше, ніж на сусідніх курортах, – Чудове місце для відпочинку з маленькими дітьми.
Практично на всіх піщаних пляжах Хорватії є душові кабіни, туалети, працюють ресторани, є дитячі ігрові майданчики та майданчики для спортивних ігор.
Широко відомі хорватські курорти серед нудистів, адже тут зосереджені офіційні нудистські пляжі. Щороку натуристи з усієї Європи приїжджають на острів Коверсада, один з найстаріших подібних курортів в Хорватії, щоб насолодитися прекрасною природою, смарагдовим морем і сонячною погодою. Більшість пляжів Коверсади – скелясті, але зустрічаються також піщані і галькові.

Коли краще їхати

Туристичний сезон на хорватських курортах відкривається вже на початку травня і триває до середини жовтня. В кінці весни погода в Хорватії дозволяє повноцінно загаряти, тут дуже сонячно, а стовпчик термометра тримається на позначці +23 … + 25 ° C., правда, купатися зможуть лише загартовані туристи, оскільки температура води становить +17 … + 19 ° C. Влітку температура повітря в прибережних районах країни коливається в діапазоні +26 … + 29 ° C., а морська вода прогрівається в середньому до +25 … + 27 ° C. З настанням осені настає незначне похолодання, проте на пляжному відпочинку це практично не відбивається – туристи продовжують загаряти і купатися.

Курорти Хорватії

Туристів приймають чотири основних регіони країни.

Півострів Істрія зарекомендував себе як чудове місце для відпочинку з дітьми. Хвойні ліси, що покривають півострів, в поєднанні з морським повітрям створюють особливий цілющий клімат.

Середня Далмація славиться своїми острівцями, розкиданими вздовж узбережжя, прозорим морем і чудовими дрібногальковими пляжами.

Один з найкрасивіших і сонячних регіонів Хорватії – Південна Далмація. Місцеві курорти дозволяють поєднати розслабляючий пляжний відпочинок з насиченою екскурсійною програмою.

Північна Далмація відрізняється неймовірно красивою природою, поєднуючи її з висококласною туристичною інфраструктурою і різноманітними пропозиціями для пляжного відпочинку, розваг і спорту.

Розваги

Рафтинг

Любителі екстремального відпочинку напевно оцінять захоплюючу подорож по чистій гірській річці. Круті пороги річки Цітіни змушують переживати справжню бурю емоцій, але досвідчений інструктор виключить будь-яку ймовірність небезпеки.

Рибний пікнік

Спочатку захоплююча прогулянка на яхті під звуки національної музики, а потім в одній з прекрасних бухт Ви скуштуєте рибу з гриля, сир і вино – справжній рибний пікнік!

Хорватия из Черкасс. Туристическое агентство КомпасШановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!