Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Ямайка

Ямайка фото
 

Ямайка карта

 Тури на Ямайку з Черкас від Компаса!

«Giamaica! Giamaica! Quando mi sembrava di bruciare sotto il tuo bel sole ardente. … », – Заспівав Робертіно Лоретті в 1986 році і« Giamaica »розлетілася по всьому світу і всі натхненно заспівали про дивовижний острів під блакитним небом і тропічним сонцем. «Острів дивовижний, однією долею ми пов’язані з тобою», – підхопили запальну мелодію російською мовою …

Ямайка – острів радості, гарного настрою, батьківщина ритмів реггі і Боба Марлі. Девіз остров’ян: «Немає проблем!» І «Свято без кінця!». Тут змішалися африканські і англо-ірландські традиції, створивши свою особливу культуру. Найбільший англомовний острів у Карибському морі, знаменитий блакитними горами, стрімкими річками і мальовничими водоспадами.

Куди як не на Ямайку вирушити в пошуках золотистої засмаги та гарного настрою ?!

Географічне положення

Ямайка – третій за площею острів (10 991 км²) в складі Великих Антильських островів, розташований на південь від Куби і на захід від Гаїті. Протяжність острова із заходу на схід 225 км, з півночі на південь – від 35 до 82 км, довжина берегової лінії – 1022 км.

Клімат

Клімат тропічний пасатний. Середня температура січня 24-25 ° С, липня 26-27 ° С. Середня річна кількість опадів зменшується від 5000 мм на північних навітряних схилах гір до 800 мм на південному узбережжі. Відповідно змінюються і природні зони від сезонно вологих вічнозелених тропічних лісів на північно-східних схилах гір і в центрі острова до саван півдня і заходу.

Природа

Ліси на Ямайці займають 1/5 загальної площі острова. На Ямайці зустрічаються великі зарості бамбука і кампешевого дерева, а місцями є посадки карибської сосни та евкаліпта. На заході і південному заході, в районах, не зайнятих сільськогосподарськими плантаціями, поширена рослинність саванного типу із злаків з окремими деревами. Найбільш звичне для Ямайки бавовняне дерево (ба), що досягає у висоту 30 м. Всього на острові росте понад 3000 видів квіткових рослин, в тому числі 200 видів орхідей. На південному узбережжі широко поширені мангрові зарості.
Місцева фауна в ході освоєння острова людиною сильно постраждала, хоча тут ще збереглися ламантини і крокодили, кілька видів змій, ящірки ігуани, а також понад 20 видів кажанів. Однак більшість характерних тварин завезені на Ямайку з інших країн, в тому числі мангусти і майни з Індії. Славиться Ямайка багатою фауною птахів, що нараховує 256 видів, причому 25 видів і 21 підвид живуть тільки на цьому острові.

Часовий пояс

Відстає від київського на 7 годин

Валюта

Грошова одиниця – ямайський долар.

Використовувані мови

На Ямайці використовують в спілкуванні такі мови, як англійська та місцевий діалект – патуа.

Медичне обслуговування

На острові медичне обслуговування платне. У туристичній зоні воно знаходиться на високому рівні, але в інших областях Ямайки – недолік досвідчених медичних працівників. У великих готелях цілодобово працюють кабінети досвідчених мед.працівників за викликом. При в’їзді потрібна медична страховка.

Туристичні зони

Мандевілль

За 90 км на захід від Кінгстона розташований прекрасний гірськокліматичний курорт Мандевілль з його Музеєм старовинних автомобілів і церквою. Це місто першокласних спортивних майданчиків і відокремлених вілл.

Монтего-Бей

Друге за величиною місто і центр величезної курортної зони на північному заході країни. Тут зосереджена майже половина розкішних готелів країни, чудові піщані пляжі, безліч старовинних маєтків і плантацій тропічних культур. Тут кращі поля для гольфу на острові, а також прекрасні умови для дайвінгу та серфінгу.

Негрил

Найзахідніша і найбільш розвинена курортна зона Ямайки. Тут приваблюють розкішний пляж Калико-Джек, бухта Блуд-Бей, 18 рифів і острови в бухті Буби-Бей. Це один з найбільш екологічно чистих курортів світу.

Очо-Ріос

Курорт розташований в центрі північного узбережжя Ямайки, на березі знаменитї затоки Діскавері. Тутешні краї славляться, в першу чергу, розкішною рослинністю – ніде більше на острові годі й шукати таких густих заростей гібіскуса, помсеттії та інших тропічних рослин, а також прекрасними пляжами затоки Раннауей-Бей.

Порт-Антоніо

Порт-Антоніо розташоване на крайньому північному сході острова. Це тихе пасторальне містечко, в якому проживає досить заможна частина населення країни. Тут розташовані знаменита Блакитна лагуна – місце зйомок однойменного фільму, прекрасний пляж Бостон-Біч, сади Каслтон, фешенебельний курорт Кристал-Спрінг, водоспади Сомерсет і Річ-Фоллс-Клімб, мальовнича долина Веллі-Хікс, старий особняк де-Монвін, форт Джордж ( XVII ст.), красива бухта Твін-Харбор, долина Ріо-Гранде, печери Нонсач, знаменита яхтова стоянка Порт-Антоніо і колоритний острів Нейві-Айленд. Околиці міста настільки мальовничі, що тут постійно проводяться зйомки кінофільмів.

Кокпіт-Кантрі

Дещо західніше розкинулося знамените Кокпит-Кантрі – масивне вапнякове плато в центрі країни. Це захоплююча по красі дика область, багата печерами і водоймами, а також дикими тваринами і ендемічними рослинами. А знаменитий Спеніш-Таун, що лежить за 30 км на захід від столиці, широко відомий своїми будинками колоніальної епохи.

Варто відвідати

Музей Боба Марлі

Стіни музею обклеєні газетами з репортажами про тріумфальні гастролі, фотографіями Боба на футбольному полі, в обнімку з Міком Джагером і обвішані золотими та платиновими дисками. Примітно, що тут також можна побачити вибоїну від кулі на старенькій кухні. А також його ліжко і гітару.

Країна на задвірках

Нагромадження тисяч пагорбів конічної форми, розділених між собою крутими ярами – місце на півдні країни. Тут безліч диких тварин і птахів – рай для орнітологів, любителів природи і спелеологів. Стежки проходять по крутих схилах, відомих лиш колишнім рабам, так що просуватися тут можна тільки за допомогою мачете.

Крокодиловий Ставок

Селище примостилося на березі блакитної затоки, задніми дворами упирається в дюни, а його головна вулиця припорошена нанесеним вітром піском. Піщані Обмілини розташовані на відстані близько 20 миль від узбережжя, відвойовуючи у океану кілька футів суші.

Пляж скарбів

Чотири бухти протяжністю в декілька миль на південь від Старвей Гат Бей на південному узбережжі Ямайки. Відроги гір відокремлюють романтичні піщані, кольору коралів, пляжі. Можна навіть побачити морських черепах, що виходять на берег для того, щоб відкласти яйця.

Туры на Ямайку из Черкасс от Туристического агентства Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!