Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Японія

Японія фото

Японія карта

 Тури в Японію, Токіо з Черкас від Компаса!

Японія – країна з багатовіковою культурною спадщиною і далеко йдучими в майбутнє технологіями. Історія країни висхідного сонця – це красива легенда про могутніх імператорів і сміливих самураїв, палацові інтриги і великі битви … Тут розвинене витончене почуття краси і дбайливого ставлення до неї, а відтак навіть найменший газон в Японії перетворюють на мініатюрний парк або заповідник. Це ціле мистецтво, втім, як і підхід до життя японців: їх чайні церемонії, фестивалі, складання ікебан, приготування суші, оформлення квартир … Сучасні міста Японії ночами потопають в неонових вивісках і світлі з вітрин хмарочосів, навесні одягаються в ніжно-рожевий наряд , і цілий рік рясніють від барвистих фестивальних ходів.

Географічне положення

Держава в Східній Азії, розташована на 4 великих островах: Кюсю, Сікоку, Хонсю, Хоккайдо, островах Рюкю і на більш ніж 1 000 дрібних островів. На півночі омивається Охотським морем, на сході – Тихим океаном, на півдні – Тихим океаном і Східно-Китайським морем, на заході – Корейською протокою і Японським морем.

Клімат

Японія відноситься до температурної зони з чотирма відмінними сезонами, але її клімат коливається від холодних температур на півночі до субтропічних – на півдні. Клімат також залежить від сезонних вітрів, що дмуть з континенту взимку і в зворотному напрямку – влітку.

Часовий пояс

Відстає від українського на 6 годин взимку, на 5 – влітку.

Валюта

Національна валюта Японії – ієна (JPY). Одна ієна складається з 100 сін.

Використовувані мови

Японська – державна мова.

Англійська – поширена в туристичній та діловій сферах.

Медичне обслуговування

В Японії є широке коло установ охорони здоров’я – від лікарень і центрів здоров’я до невеликих поліклінік. У суботу ввечері, по недільних і святкових днях ці установи закриті, і для лікування Вам доведеться відвідати чергову поліклініку.

Туристичні зони

Токіо

Токіо – столиця Японії, великий азіатський мегаполіс з ультрасучасним виглядом і найрізноманітнішими розвагами, одне з найбільших міст світу, засноване в середині XV ст. за образом і подобою стародавньої китайської столиці Чан’янь (нині Сіань) сегуном Токугава. До наших днів цей гігантський мегаполіс зберіг безліч старих дерев’яних будівель і храмів, що додають йому, за контрастом з суперсучасними кварталами, особливу чарівність.

Токіо

Кіото

Давня столиця Японії протягом 11 століть. У місті збереглося близько 1600 буддійських і 600 синтоїстських храмів.

Осака

Друге за величиною місто Японії. Тут цікаві стародавні храми, замки і розважальні комплекси.

Нікко

Невелике містечко і Національний парк, багатий озерами, водоспадами і середньовічними храмами.

Хаконе

Гірський термальний курорт, розташований у відомому Національному парку Фудзі-Хаконе. Тут розташовані численні озера, гора Фудзі, гарячі джерела, тут же зосереджена величезна кількість готелів.

Нара

Давня столиця Японії. Тут розташовані найзначніші буддійські храми і прекрасні парки.

Варто відвідати

Імператорський палац

Палац розташований в самому центрі історичної частини сучасного Кіото, в глибині величезного саду. Прямокутна територія палацу, обнесена кам’яною стіною, займає 84 га. Тут жили 28 поколінь японських імператорів, поки 26 листопада 1868 імператор Мейдзі не переїхала в Едо, який був перейменований в Токіо, що став столицею Японії. Цей палац горів багато разів. Будівлі, які зараз можна побачити в Кіото, були відновлені в 1855 році: палац складається з 18 окремих будівель, з’єднаних між собою критими коридорами. Палац – національне надбання Японії і власність імператорської родини.

Гора Фудзіяма

Гора Фудзіяма – найвища гора в Японії (висота – 3.776 м). Фудзі-сан – це абсолютно симетричний вулканічний конус. Останнє виверження вулкана відбулося в 1707 році, і під час нього вулиці Токіо були покриті вулканічним попелом на протяжності 100 км. Найкрасивіший вид на гору відкривається зазвичай взимку або ранньою весною, коли сніжна шапка надає їй додаткової мальовничості.

Національний парк Дайсецуан

Національний парк Дайсецуан – найбільший національний парк в Японії (площею 2.309 кв. Км.) Знаходиться в центральній частині Хоккайдо – найпівнічнішому і другому за величиною з японських островів. Парк, що складається з декількох гірських масивів, вулканів, озер і лісів, прекрасно підходить для пішохідних прогулянок і катання на лижах. Він надзвичайно популярний в літній час і на початку осені, коли вам потрібно кілька днів, щоб побути наодинці.
Статуя Великого Будди

Статуя Великого Будди входить в число найвідоміших визначних пам’яток Японії. Крім того, саме ця фігура є найбільшою скульптурою Будди в країні. Щоб відлити статую, знадобилося 444 тонн бронзи. Висота композиції – 16 метрів. Позаду голови Будди знаходиться дерев’яний позолочений ореол, на якому є зображення 16 його втілень.
Праворуч від Будди – дерев’яна колона з маленьким отвором, через який всі паломники і туристи пробують пролізти: по старому повір’ю, їм, в разі успіху, забезпечений рай.

Розваги

Фестивалі

За кількістю різних свят, фестивалів і церемоній країна явно є світовим лідером – тільки офіційних свят тут налічується понад 200, а кількість місцевих просто не піддається підрахунку. Найбільш відомі такі традиційні святкування, як зустріч Нового року – «Сегацу», снігові свята «Юкі Мацурі» (січень) і льодовий фестиваль в Саппоро (початок лютого), свято дівчаток або «фестиваль ляльок» – «Хіна мацурі» (3 березня) і фестиваль водних малюнків «Омізуторі» (початок березня), милування квітами «Ханами» (час цвітіння сакури, кінець березня), День Народження Будди або Квітковий фестиваль – «Хана Мацурі» (початок квітня), найбільший буддистський фестиваль країни – «Санья мацурі »(кінець травня), фестиваль зірок« Танабата Мацун »(початок липня), грандіозний фестиваль в Кіото« Алея мацурі »(середина липня),« фестиваль Мертвих »або« свято ліхтариків »О-Бун (проходить з середини липня до кінця серпня), Фестиваль фольклорних танців «Ава Одори» в Токушіма (середина серпня), грандіозний Осінній Фестиваль в Нікко (середина жовтня) і безліч інших. Навесні проводиться «Фестиваль бузку», а пізньої осені – «Фестиваль Білої ілюмінації» в Саппоро. «Свято крику» Ях-Ях Мацури (перша неділя лютого) проводиться в ОВАС, парад човнів і плотів «Мифуне Мацури» (кінець травня) – в Кіото, а день Св.Валентина – в лютому.

Гірськолижний відпочинок

В Японії більше 10 комфортабельних лижних курортів європейського рівня, розташованих на острові Хоккайдо. Схили олімпійського Саппоро найцікавіші, а в трьох годинах їзди на надшвидкісному потязі від Токіо знаходиться олімпійський Нагано. Гірськолижний відпочинок в Японії є одним з найдорожчих в світі.

Лікувальні курорти

Японія – країна гейзерів, вулканів і термальних озер. Їх так багато, що, як кажуть самі японці, якщо кожні вихідні відпочивати на гарячих джерелах, то знадобиться 40 років, щоб побачити все. На термальних курортах з високою ефективністю проводиться лікування багатьох захворювань, а відпочинок на гарячих джерелах надзвичайно популярний в Японії.

Туры в Японию из Черкасс от Компаса.

 Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!