Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Ємен

Ємен фото

Ємен карта

Тури в Ємен з Черкас від Компаса!

Єменська Республіка

Ємен розміщений в Західній Азії, в південній частині Аравійського півострова, межує з Аравійським морем, Аденською затокою і Червоним морем. Він розташований на південь від Саудівської Аравії і захід від Оману.

Столиця – Сана

Різниці з Києвом в часі немає (взимку випереджає на 1 годину)
Грошова одиниця – єменський ріал
Державна мова – арабська
Населення – 19 млн. чоловік

Ємен включає в себе материк і декілька островів. Туристам не рекомендується відвідувати Ємен. Ситуація з безпекою в Ємені погана, в найближчому майбутньому в цій країні туризму не буде.

Однак Ємен є місцем з неймовірними краєвидами, яскравою ісламською архітектурою, галасливими базарами і мирними мечетями, пишними долиами і епічними горами.

Ємен розділений на чотири географічних регіони.

Столиця країни Сана втілює в собі дві сторони Ємену. Існує сучасне місто з престижними туристичними об’єктами, а також старе місто з його величними мечетями та чудовими багатоповерховими будинками. Сана є одним з найстаріших безперервно населених міст у світі, і має багато що запропонувати відвідувачам.

Аден, друге за величиною місто, є портом ще з біблійних часів. Він має більш космополітичну, ліберальну атмосферу, ніж Сана. Інші міста, які варто відвідати : Шибам, відомий як пустельний Манхеттен, і місто-сад Равдха.

Пам’ятки Ємену

Деякі пам’ятки Ємену є загальними незалежно від того, де ви подорожуєте: більшість чоловіків носять гвинтівки, і всі чоловіки носять своєрідні ритуальні вигнуті кинджали. Останні є цінними як сувеніри для відвідувачів.

Найнеймовірніше притяжіння Ємену – архіпелаг Сокотра з більш ніж 700 видами тварин і рослин, унікальних для островів. Відоме як “інший Галапагос”, це місце неповторної краси і наукової чарівності.

Для римлян країна Ємен була відома як Аравія, “щаслива земля” через її родючі поля. Біблійні предки описували цю землю як землю молока та меду, місце великого значення.

Туры в Емен из Черкасс от турагентства Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!