Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Зімбабве

Зімбабве фото

Зімбабве карта

Тури в Зімбабве з Черкас від Компаса!

Столиця – Хараре
Різниця з Києвом в часі – відстає на годину (два рази на рік, навесні та восени, є періоди, коли час відстає на 2 години)
Грошова одиниця – зімбабвійський долар
Державні мови – англійська, чишона та сіндебеле
Населення 12,3 млн. осіб

Зімбабве пропонує вражаюче розмаїття природної краси і мальовничі пейзажі. Країна Зімбабве має більшу привабливість для активних шукачів пригод, любителів активного відпочинку. Відомі пам’ятки включають велич знакових пам’яток, як водоспад Вікторія, зелені гори Східної нагір’я, національні парки, багатства дикої природи, великі стародавні руїни Зімбабве. Столиця Зімбабве Хараре також вражає в деяких аспектах.

Водоспад Вікторія в Зімбабве є найпопулярнішим туристичним напрямком і одним з найбільших природних чудес світу. Пропонуються оглядові польоти над районом водоспаду.

Дика природа розквітає в дикій пустелі долини Замбезі, в національних парках і на берегах озера Каріба, де бегемот, крокодил, буйвол, носоріг, слон і лев бродять вільно.

Дистанційні і охороняємі природні заповідники пропонують плавання на каное вздовж лінії берегів річки Замбезі. Озеро Каріба цінується як джерело гідроелектроенергії та промислових ресурсів. Це красива ділянка води, вкрита островами і вигорілими на сонці мертвими деревами в оточенні гір і лісів. Плавучі будинки пропонують прекрасну можливість розслабитися і насолодитися мальовничими заходами сонця, насолоджуватися різноманітними водними видами спорту.

Соціальні і політичні хвилювання в Зімбабве разом з проблемами економіки утримують туристів від відвідин Зімбабве.
Пам’ятки Зімбабве – руїни великого королівства
Нинішня назва країни на місцевій мові означає “будинок з каменю”, і походить зі збережених руїн Великого Зімбабве – центру, побудованого в дванадцятому сторіччі. До сьогодні туристи можуть відвідати і побачити залишки міста, яке було побудоване повністю з каменю. Невеликі кам’яні блоки були поміщені один за одним, створюючи коридори і стіни. Держава була центром релігійного і політичного життя через відсутність потенційних ворогів у цьому районі.

Зімбабве не має доступу до моря або океану, але на півночі країни, недалеко від кордону з Замбією, розміщується велике озеро Карібі.
Зімбабве – перлина Африки
Природа, без сумніву, найбільш важливий фактор, який приваблює туристів в цю країну. Основні пам’ятки Зімбабве – водоспади, національні парки і озера, але міста, що швидко розвиваються, також є центрами африканської культури. Додатковою перевагою поїздки є низькі ціни.

Найкращий час для відвідання Зімбабве – період з травня по вересень, коли сухий сезон, і тварини збираються біля водойм. З вересня дуже гаряче, температура повітря вища 30 градусів за Цельсієм. Водоспад Вікторія є найвідвідуванішим в квітні.

Туры в Зимбабве из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!