Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Кращі залізничні маршрути для туристів.

Залізничні маршрути по Європі з Черкас. Туристична агенція Компас.

Будь-який вид транспорту, який винайшло людство, рано чи пізно стає надбанням мандрівників і туристів. Останнім часом стали популярними тури по незвіданих куточках нашої планети. До послуг туристів автобусні тури по різних містах і країнах, екскурсії на вертольотах і невеликих літаках. Але найнадійнішим і перевіреним часом видом переміщення на далекі відстані є залізничний транспорт. У наш час він виявився незаслужено недооцінненим туристами. А даремно, адже в багатьох країнах світу існує безліч чудових залізничних маршрутів, які пролягають по красивих куточках нашої планети.
Залізничні мандрівки найбільше підійдуть тим, хто звик подорожувати самостійно.
До числа унікальних залізниць відноситься Бергенська залізниця, що зовсім недавно відсвяткувала своє сторіччя. Проходить ця дорога зі сходу на захід Норвегії і пов’язує між собою два найбільших міста країни – Осло і Берген. Протяжність дороги – 470 кілометрів, які поїзд долає за сім годин, роблячи на своєму шляху близько двадцяти зупинок. Примітним є та обставина, що цей маршрут не можна повторити на автомобілі, так як між деякими високогірними станціями до сьогоднішнього дня немає автомобільних доріг.

Високогірна природа, зелені долини, суворі льодовики і 200 тунелів, які можна побачити з вікон поїзда, служать хорошим приводом для того, щоб здійснити таку подорож.
До числа популярних залізничних маршрутів можна віднести Ретійську залізницю – вузькоколійку, що пролягає по території двох держав – Італії та Швейцарії. Маршрут залізниці пролягає по мальовничих місцях Альп, а перевезення пасажирів здійснює поїзд Bernina Express. Дорога, яка пролягає від міста Кура (Швейцарія) до Тирано (Італія), внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, як диво інженерної думки.

Через гігантський перепад висот полотно залізниці на відрізку від Тузіса до Тирано постійно петляє, подібно до змії, не тільки на відкритих ділянках, але і в звивистих тунелях, а також викривлених мостах, таких як віадук Ландвассер.
Цей залізничний маршрут примітний і тим, що на перевалі Берніна поглядам туристів відкривається чудовий вид на однойменну гору, яка є найвищою вершиною Східних Альп, висота її становить 4049 метрів вище рівня моря. А коли поїзд підходить до міста Тирано, то перед поглядом мандрівників встають пальми, а в вікна поїзда дме теплий вітерець.
Починаючи з середини травня і до жовтня Bernina Express відправляється з Кура і Давосу до Тирано чотири рази на день і двічі з Санкт-Моріца. В інший час поїзд курсує тільки два рази на день з Санкт-Моріца і Кура.
Можна впевнено сказати, що подорожі по залізницях не втратили своєї привабливості.

Железнодорожные маршруты по Европе из Черкасс. Туристическое агентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!