Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Круїзи в Антарктику

Круїзи в Антарктику з Черкас від Компаса.

Невідома, негостинна, загублена на краю світу земля … Антарктика зберігає в своїх надрах, під потужним сніговим покривом, справжні таємниці світобудови, про розкриття яких людство може поки-що тільки мріяти. Незліченні, часом героїчні, експедиції, які прагнули підкорити один з останніх недосліджених куточків нашої планети, лише відчинили двері в це царство сліпучого світла, тисячолітніх льодів, пронизливої тиші і зупиненого часу. І сьогодні, через роки після перших експедицій, Антарктика, вже відкрита світу і науці, таїть в собі безліч загадок.
Антарктида – земля страхітливої величі. Це найвищий, сухий, холодний і екологічно чистий континент на планеті, її океани багаті морськими ссавцями, її сюрреалістичні ландшафти не схожі ні на що інше на Землі.
Захоплюючі круїзи в Антарктику і Антарктиду – на шостий материк, відкритий останнім на нашій планеті – це знайомство зі всесвітнім природним заповідником. З єдиним місцем на землі, що належить планеті – всій відразу, а не якійсь державі, і використовується тільки в мирних цілях.
У будь-яку точку Антарктики мають доступ дослідники, вони мають право на будь-яку інформацію, отриману колегами з інших країн. Такі основні положення договору про Антарктику, укладеного 1 грудня 1959 року, за дотриманням його стежить спеціально створений Секретаріат, до складу якого увійшли представники 45 держав.
Ось і ви будете мати можливість стати в стрункі ряди дослідників Антарктики і відкрити для себе загадковий материк, незайманий цивілізацією.
Доторкнутися до чарів північних широт дозволяють круїзи компанії Hurtigruten, ставши учасником яких, ви полюбите Північ і повірите в те, що саме тут зібрані найдивовижніші явища природи – чудеса планети Земля.
Ваша подорож пройде від крайньої південної частини південноамериканського континенту, повз мис Горн і через протоку Дрейка, до Антарктиди з її льодами, які є домом для морських леопардів, китів і тюленів. Дотримуючись маршрутом відомого мандрівника Ернеста Шеклтона через Фолклендські острови і Південну Георгію, Ви зможете відвідати покинуті китобійні станції і колонії пінгвінів. Ви насолодитеся краєвидами Антарктичного півострова і прилеглих до нього островів, пропливете через захоплюючу протоку Лемер і побачите величних мандрівних альбатросів. Відчуйте особливу атмосферу Буенос Айреса і найпівденнішого міста світу Ушуайя. Все це є на круїзах на кораблі MS Fram.
Експедиційний круїзний лайнер MS Fram 5* (2007 р.) був спеціально спроектований з укріпленим корпусом для ходіння в арктичних водах. Творці корабля присвятили назву судна дослідницькому криголаму Fram, на якому першовідкривачі полярного кола здійснювали свої експедиції.
Всі частини корабля сконструйовані за найвищими стандартами.
Корабельний оглядовий салон, широкі відкриті тераси і палуби дозволяють бути ближче до природи. Відкрита гаряча ванна, сауна та гімнастичний зал допоможуть поліпшити самопочуття і відпочити. Особливий дизайн палуби гарантує одночасно безпечний і зручний процес посадки / висадки пасажирів.
На кораблі:
ресторан “Імаго”
кафе і бар
панорамний хол
медичний пункт
бібліотека
сонячна палуба
сауна
джакузі
тренажерний зал
два конференц-зали
магазин
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ :
Рік побудови – 2007
Водотоннажність – 11 647 т.
Довжина – 114 м.
Ширина – 20.2 м.
Пасажирські палуби – 8
Максимальна швидкість – 16 вузлів
Пасажири – 318.

Круїз: Арктичний півострів (Аргентина, протока Дрейка, Антарктика).
Цей 10-денний тур пропонує близьке знайомство з найтаємничішим континентом на планеті. На борту спеціально сконструйованого корабля MS Fram пройдуть лекції і бесіди з експертами по природній історії Антарктики і полярних дослідженнях, які підготують вас до незабутнього видовища, яке розкриє перед вами білий континент.
9 ночей 10 днів.
День 1
Прибуття в Буенос-Айрес, якщо вечірнє прибуття, – самостійний трансфер в готель (дод.плата). Якщо ранкове прибуття – переліт Буенос-Айрес-Ушуайя. Посадка на борт.
День 2-3
Прохід через протоку Дрейка.
День 4-7
Огляд Південних Шетландських островів, курс уздовж Антарктичного півострова. Відвідування колоній пінгвінів, ознайомлення з льодоутворенням та спостереження за дикою природою. Точний розклад залежить від льодових, морських та погодних умов, але може включати острів Десепшн, Порт Локр, острів Кувервілль, Базу Арктовскі, бухту Парадиз, острів Півмісяця і обрамлений айсбергами канал Лемер. Під час вашого перебуванняв у цих місцях – регулярні екскурсії, піші та на катерах.
День 8-9
Вихід з Антарктики і рух далі на північ.
день 10
Прибуття в Ушуайя, переліт в Буенос-Айрес, де Ви проведете ніч.
Вартість подорожі – під запит.
Круизы в Антарктику из Черкасс от Компаса.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!