Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Курортні селища Кемера

Курортні селища Кемера з Черкас.  Турагенція Компас.

Бельдібі
Важко Бельдібі назвати селищем, на карті Туреччини складно буде знайти, де він розташовується. Якщо бути більш точним, то скоріше – це курортна лінія, уздовж якої розташовані готелі. Вся інфраструктура складається з готельних комплексів і невеликих магазинчиків вздовж головної дороги.
Тут дуже красиві пейзажі і прекрасне повітря, але пляжі залишають бажати кращого. Практично вся берегова лінія усипана крупною галькою, що більше нагадує каміння. Якщо ви плануєте загоряти й купатися в басейні готелю, то на ці «дрібниці» можна не звертати уваги.

Гейнюк
Знаходиться на півночі від Кемера і є своєрідним перевалочним пунктом між Кемером та Анталією. Практично всі готелі розташовані на першій береговій лінії перед шосе, а саме селище Гейнюк починається вже ближче до гір, тут можна знайти чотири- та тризіркові готелі.
На в’їзді в Гейнюк побудований величезний Дінопарк – єдиний в Туреччині. На території близько 30 тисяч кв. м. розташовані розваги не тільки для дітей, а й для дорослих. Парк заточений більше для сімейного відпочинку, хоча одинакам тут теж є чим зайнятися. Можна взяти участь в конкурсі скелелазіння або вступити в команду по футболу і взяти участь в міні турнірі.
Кіріш
Селище Кіріш знаходиться найближче до Кемера, і, в той же час, фактично ізольоване від усього району горами і скелями. Завдяки своєму унікальному географічному розташуванню, в селищі – клімат, що відрізняється від інших районів.
Кіріш – ідеальне місце для туристів, які спеціально тікають від міської суєти і шукають відпочинок в тиші і спокої. Тут немає ресторанів, нічних клубів та інших гучних розважальних закладів. Тут – справжній рай для цінителів натхненності і для бажаючих усамітнитись з природою.
Чамьюва
Селище Чамьюва знаходиться за пару кілометрів на південь від Кемера. Досить маленький курорт, але в ньому розташовано практично все, що потрібно для галасливого і веселого відпочинку. Тут ви знайдете і ринки, і вулицю з магазинами, і ресторани, і навіть кілька нічних клубів, куди з’їжджаються любителі нічного життя з усього селища.
Головною визначною пам’яткою Чамьюва є пляж під назвою “райська бухта”. У воді вздовж узбережжя бухти живуть мікроорганізми, які при руху води починають підсвічуватись, створюючи дивовижний за своєю красою вид. Це можна порівняти з морським сіянням.
Текірова
Розташувавшись в найпівденнішій частині району Кемера, за 10 км. від центру міста, селище Текірова є одним з найулюбленіших місць серед «бувалих» мандрівників. За статистикою, з п’яти районів Кемера саме сюди найчастіше повертаються туристи, відпочивши тут одного разу.
Текірова більше підходить для сімейного відпочинку. Пляжна лінія усипана дрібною галькою, яка не доставляє ніякого дискомфорту під час заходу і виходу з моря. На першій пляжній лінії практично немає дешевих готелів.
Якщо ви не прихильник гучних вечірок і не шукаєте пригод в багатолюдних районах, то Текірова – це ідеальне місце для спокійного і розслабляючого відпочинку.

Курортные поселки Кемера из Черкасс. Турагентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!