Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Кюрасао. Острів, продутий пасатом

 

Тури на Кюрасао з Черкас від Турагенції Компас.

Невеликий острів Кюрасао входить до складу Малих Антильських островів і розташований на півдні Карибського моря всього за 80 км. від Венесуели.

Кюрасао – карибське володіння Нідерландів, маленька Голландія на Антильських островах, що щасливо поєднує європейський благоустрій з американським кліматом (середньорічна температура +27 градусів Цельсія, і дощі тут – рідкість), але без карибського бича – осінніх ураганів.

Кюрасао надзвичайно гарний і, незважаючи на невеликі розміри, пропонує своїм гостям масу всього цікавого: райські пляжі, великий вибір готелів, якісний шопінг, незвичайну архітектуру і різноманітні екскурсії.

Рельєф острова Кюрасао – дуже різноманітний. Уздовж південного берега розташовані невеликі бухти і живописні затоки, східний берег характеризується тихими гаванями, в яких розташувалися стоянки для яхт і порт. У східній частині острова знаходиться столиця – Віллемстад. Північне узбережжя  рясніє скелями вулканічного походження, а частина західного узбережжя острова займає природний парк Крістофель, що розташувався на невисоких пагорбах, і гора з однойменною назвою, що є найвищою точкою острова.

Різномаїття культурної спадщини острова Кюрасао, як і інших островів Карибського регіону, було піддане африканському і карибському впливу, що особливо позначилося на мові, музиці і танцях. Острів Кюрасао – батьківщина специфічної мови папіаменто (суміш португальської, іспанської, голландської і африканських діалектів), якою спілкується населення острова. Але Вас зрозуміють англійською, іспанською або нідерландською, тому що Кюрасао –  відомий на весь світ курорт, де відпочиває безліч європейців та американців.

Навіть якщо ви прилетіли в листопаді, в розпал сезону коротких, але бурхливих злив вранці і під вечір, вас зустрінуть скупі на тропічну зелень кактуси і акації. Через те, що тут немає річок, а дощі перепадають нечасто, тут прозоре, з видимістю до 100 м. навіть на великій глибині, Карибське море, яке обіцяє чудовий дайвінг.
Уже сама назва Кюрасао вабить мандрівників з усього світу вирушити в цю екзотичну країну, яка ідеально підходить як для молодіжного, так і для сімейного відпочинку!

Незвичайна столиця Віллемстад, з його по-голландськи яскраво розфарбованими фасадами будівель, понтонним мостом Королеви Емми через канал Шаттегатхафен, що з’єднує два найстаріших міських райони – Отробанду на заході і східну Пунду, Морським музеєм і виноробнею в Чоболобо. Виноробня випускає настільки ж незвичайний за кольором – від рожевого і зеленого до класично блакитного – лікер, названий, звичайно ж, “Кюрасао”.

Музей Кюрасао – найстаріший діючий музей острова, офіційно відкритий 7 березня 1948 року, знаходиться в одному зі старих, історичних районів міста Віллемстад – Отробанде, на півдні острова, в старій монументальній будівлі 1853 року колишньої військової лікарні.

Незвичні печери Хато, що за півкілометри від терміналів міжнародного аеропорту. Незвичайний гід, закоханий в спелеологію, який розповість вам про звички кажанів, що мешкають в печерах.

Але що найбільш незвичне, так це національний парк Крістофель, що займає більшу частину західного узбережжя острова. Незручний путівець, що в’ється уздовж прибійної смуги, серед червоноземної рівнини та смуги голих, мертвих коралів. Віддалік, на пагорбах, ви побачите символ Нідерландських Карибів – дерево діві-діві, чия крона, як прапор, строго зорієнтована на південний захід під цілодобовим тиском північно-східного пасату. На пагорбах парку Крістофеля зустрінуться і перетворені на музеї колишні садиби плантаторів-рабовласників, і кам’яний стовп, коло якого бичували норовливих невільників, і пам’ятник рабам-повстанцям.

В Пунді, серед розфарбованих в староголландскому стилі фасадів, навпроти Морського музею, де на плавучому ринку з човнів і на суші в базарних рядах торгують рибою, овочами і фруктами, де товпиться різноликий і різномовний народ, де спека і морський вітер, Кюрасао перестане бути для вас екзотичним  словом. Острів, живий, багатолюдний, жаркий, вітряний, торговий, промисловий, заповідний.
Пляжний відпочинок на Кюрасао – це відпочинок в кораловому раю на найбільшому і найкрасивішому острові Нідерландських Антил на півдні Карибського моря.

Купивши тур на Кюрасао з Черкас від Турагенції Компас, Ви потрапите в «Карибський рай», де на Вас чекають сонце, море позитиву, безліч готелів, привітні і доброзичливі місцеві жителі, нічне життя, пізнавальні екскурсійні тури по острову і шопінг, оскільки острів Кюрасао є зоною Duty Free.

Туры на Кюрасао из Черкасс от Турагентства Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!