Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Люксембург

Люксембург з Черкас від Компаса!

Люксембург, що вважається одним з найбезпечніших міст світу, поєднує ідилічну атмосферу, чарівність старовини і багатовікову спадщину Великого Герцогства.
Тут можна прогулятися по середньовічних вуличках, милуючись чудовою архітектурою різних епох, відвідати безліч музеїв і галерей, відпочити в чудових парках і насолодитися вишуканою кухнею в першокласних ресторанах.

Як дістатися
За 6 км від Люксембурга розташований міжнародний аеропорт Фіндел, який приймає рейси з європейських країн, а за 15 хвилин ходу від історичного центра міста знаходиться залізничний вокзал Gare, на який прибувають потяги з Бельгії, Франції і Німеччини.

Візитна картка
Люксембург – стародавнє місто і одна з найкрасивіших європейських столиць. Історія міста сягає в глибокі століття – від поселень кельтів і франків до іспанського, французького та австрійського правління. Сьогодні столиця маленького, але незалежного Великого Герцогства привертає увагу історичними та архітектурними пам’ятками, мальовничими парками і спокійною гостинною атмосферою.

Пам’ятки та активний відпочинок
Люксембург, що розкинувся на місці злиття річок Альзет і Петрус, розділений на дві частини: старовинний історичний центр Верхнє місто і сучасніший Нижнє місто. В обох частинах столиці є безліч цікавих пам’яток. А з’єднують їх міст Великої Герцогині Шарлотти і грандіозний міст герцога Адольфа, який на момент будівництва в 1903 р, був найбільшим кам’яним мостом в світі.
У Верхньому місті можна прогулятися по лабіринту середньовічних вуличок, відкриваючи чудові місця. Діюча резиденція люксембурзьких монархів – витончений Палац Великих герцогів, чудовий Палац Правосуддя XVI століття, прекрасний зразок пізньої готики і ренесансу – собор Люксембурзької Богоматері з багатим внутрішнім оздобленням і усипальницею правителів герцогства, площа Гійома II з кінним пам’ятником Вільгельму II та елегантною будівлею Ратуші, бенедиктинський монастир Мюнстер з церквою Св. Іоанна Хрестителя або «Золота фрау» – статуя на 21-метровому обеліску на пам’ять про люксембуржців, загиблих у Першій світовій війні. Ще одна знаменита пам’ятка столиці – каземати Бок. Це ціле місто таємничих тунелів і камер, що простягнулося на 17 км в глибині скелі Ле-Бок, під старезного Люксембурзькою фортецею.
Також варто побачити церкву Св.Михайла IX століття, каплицю Вальдбілліг, найстарішу площу міста – Рибний ринок, площу Арм із затишними кафе, прогулятися по Королівському бульвару і красивих парках міста.
Люксембург славиться своїми численними музеями, серед яких: музей історії Люксембургу і Природної історії, музей Музичних інструментів і музей Зброї, Національний музей історії та мистецтва, а також художні галереї Пескаторе, Бюмона і Тутеса.

Не розчарує Люксембург і гурманів, адже тут сконцентрована велика кількість ресторанів високої кухні, в тому числі і нагороджених зірками Мішлен.

Люксембург из Черкасс – Туристическое агентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!