Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Мальта.

Мальта з Черкас. Туристична агенція Компас!

Валлетта – одне з найкрасивіших міст Середземномор’я, одне з небагатьох збережених в Європі середньовічних міст-фортець. Великий Магістр Ордена Св. Іоанна Жан Парізо де Ла Валлетта почав будівництво цього міста-фортеці у 1566 р як політичного, економічного і культурного центру ордена. Місто унікальне, тут майже на кожному розі відвідувача чекають цікаві культурні та історичні пам’ятки.
Центром міста вважається Палац Великого магістра Мальтійського ордена (1570-1580 рр.) Є сьогодні резиденцією президента Мальти і місцем засідань мальтійського парламенту. Не менш цікаві форти Сент-Елмо, Рікасоллі, Сент-Анж-де-Біргіт і Сент-Анджело, Арсенал Мальтійського ордена, “Сховища Ласкаріс”, палац Парізо (нині МЗС), палац Кастільї, Адміралтейство (зараз Національний музей образотворчих мистецтв – найбільше зібрання живопису на Мальті), прекрасні Сади Гастінгса біля Гейт-Сіті, Кастильський і Баварський заїжджі двори (1574 г.), Капелланерія та ін.
Тільки католицьких соборів на Мальті – 365, але визнаним центром церкви і справжнім шедевром художньої архітектури є Кафедральний собор Св. Іоанна (1573 г.), в музеї якого зібрані унікальні художні твори, а в каплиці знаходиться знаменита картина Караваджо “Усічення голови Іоанна Предтечі” .
Зрощені зі столицею передмістя Паола, Таршин, Заббар і “Три міста” – Біргіт-Вітторіоза, Коспікуа і Сенглея, пов’язані фортифікаційною “лінією Коттонера”, також насичені пам’ятками історії та архітектури. Тут заслуговують на увагу церква Св. Лоренцо, Палац Інквізитора (XII ст., Зараз тут етнологічний музей), церкви Непорочного зачаття, Св. Філіпа (1651 г.), Св. Йосипа, Діви Марії Милосердної (XVII ст.), Марія-Бамбіна або “Іль-Редентур” (вона ж – церква Діви Марії Переможниці, 1743 г.), Сакра-Інфермерія (1531 г.) і Св. Лаврентія, а також Університетський і Єпископський палаци, підземний храм Халь-Сафліні або Гіпогей, Музей мореплавства в колишній штаб-квартирі британського середземноморського флоту в форті Св. Анджело (Біргіт-Вітторіоза), форт Сент-Майкл, вежа Ведетта або “Іль-Гардіола” і мальовничі провансальські ворота.

Мдіна, колишня столиця Мальти – типове середньовічне місто, розташоване в самому серці острова. Вузькі звивисті вулички і середньовічні будинки Мдіни збереглися до наших днів майже без змін. Тут і в прилеглому Рабаті (відділений від Мдіни всього лише вулицею Мьюзеум-Роуд) знаходяться Соборний музей, в якому виставляються унікальні твори мистецтва, включаючи колекцію робіт Дюрера, що має в плані форму хреста Кафедральний Собор Св. Павла (1575 г.), грот Св . Павла, Норманський будинок або палаццо Фалцон, Головні Ворота Мдіни, Грецькі Ворота, палац Інгуанес, палац Св. Софії, церква Кармелітів, палац Архієпископа, Музей тортур, палац Вердана (1586 г.) з мальовничим парком Баскетт-Гарденс, Римська вілла з музеєм римської античності, Музей природньої історії в палаці Маноеля де Вілени, підземні некрополі катакомб Св. Агати, Іссель-де-Катальдо і Св. Павла, художня галерея Кремона, палаццо Констанцо (XVII ст.) з великим зібранням з історії середньовіччя і стародавні укріплення на Бастіон-Сквер.

Одними з найбільш мальовничих місць острова є Уід-з-Зуррік, знаменитий своїми неприступними скелями і “блакитним гротом”, а також суворі прямовисні скелі Дінгли близько Рабату. Марсашлокк – одине з найбільших і мальовничих рибальських селищ на Мальті, в якому функціонує жвавий рибний ринок, повно відокремлених кафе і звідки вирушає безліч морських маршрутів навколо острова.

Острів Гозо – другий за величиною в Мальтійському архіпелазі (площа 67,1 кв. км). Він більш живий і безпосередній, більш спокійний і патріархальний, ніж Мальта. Сільська місцевість тут зберегла свій первісний вигляд – всюди тягнуться поля і гаї, а великих будівель немає навіть в столиці острова – місті Вікторія. Єдина велика визначна пам’ятка Вікторії – величезна фортеця Цитаделі ( “чітаделла”, XVI ст.) на вершині крутого пагорба, в якій до сих пір живуть люди.

Коміно – маленький курортний острівець площею всього 2,8 кв. км., що славиться унікальною бухтою “Блакитна Лагуна”, неправдоподібно блакитна вода якої видна здалеку.

Острів Комінотто (площа – 9,9 га) обрамлює “Блакитну Лагуну” з боку моря і привертає увагу природним тунелем, промитим хвилями в скелястій основі острова.

Острів Маноель – єдиний острів, з’єднаний з “великою землею” мостом, а також відома яхтова стоянка і місце усамітненого відпочинку, що практично не населений.
Мальта из Черкасс. Туристическое агентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!