Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Міфи і реальність : Мертве море.

Мертве море з Черкас від Компаса!

«Мертве море» – велике бесстічне дуже солоне озеро, що розташоване між Ізраїлем і Йорданією. Впадає в нього всього одна річка – Йордан.

Вважається, що цю назву море отримало через те, що в такий солоній воді не можуть жити ні риби, ні звичні морські рослини. Вода в ньому щільна, масляниста.

Мертве море в Ізраїлі – це унікальний природний заповідник.

Сьогодні, з точки зору вчених, море скоріше не мертве, а вмираюче … Його узбережжя – це найнижча ділянка на земній кулі. Рівень води Мертвого моря нижчий за рівень світового океану на 425 метрів і щороку знижується приблизно на 1 метр.

Море, що помирає, але віддає людям силу, здоров’я і красу. Життя навколо нього багате історією, дивовижними культурними знахідками, різномаїттям пригод, відпочинку та оздоровлення. Потрібно встигнути все це відчути, побачити, доторкнутися …

У чому ж унікальність оздоровлення на Мертвому морі?

Найкорисніше сонце в світі – над Мертвим морем! Існує два види ультрафіолету: м’який і жорсткий. Останній – дуже шкідливий для людського організму, викликає різні захворювання. У районі ж Мертвого моря взагалі відсутній жорсткий ультрафіолет! Це через те, що повітряний простір тут до такої міри насичується випарами солі, що перетворюється на дзеркало, що відбиває жорсткі ультрафіолетові промені і пропускає тільки м’яке розсіяне світло.

Тому на Мертвому морі лікують різні види шкірних захворювань: червоний вовчак, дерматит, псоріаз. Хвороби зникають зовсім або залишають людину на багато років.
Тільки під час відпочинку на Мертвому морі можна не брати до уваги час, проведений на сонці. Ваш загар буде завжди рівним і безпечним, навіть в найжаркіший сезон.

Повітря тут перенасичене киснем. Кожен наш вдих робить лікувальним ще й повна відсутність алергенів. Ізраїльтяни полюбляють приїхати сюди, щоб подихати чистим цілющим повітрям, прогулюючись спеціальними екскурсійними стежками.

Унікальною за своїм складом є вода Мертвого моря. Висока концентрація солі, а солоність досягає 33,7%, містить в собі надзвичайний мінералогічний набір, який суттєво відрізняється від складу солей інших морів.

Мінерали з роками вимиваються з організму людини. Мертве море поповнить запас кальцію, калію, заліза, сірки, брому і т.і. 50 життєво важливих для організму людини мінералів, які ми отримуємо при народженні і поступово втрачаємо.

Відчуття невагомості, створене високою концентрацією солі, дозволяє повністю розслабити опорно-руховий апарат. Вода і грязі цього моря сприяють лікуванню ревматизму, радикуліту, артриту, артрозу, усувають посттравматичні і післяопераційні синдроми.

Тих, хто побував на цих пустельних берегах, вражає відчуття неймовірного спокою. Справа в тому, що місцеве повітря перенасичене бромом, а ця речовина широко використовується для лікування нервових розладів.

Ті, хто вперше приїхав сюди відпочивати, із захопленням і подивом виявляють, що на воді можна лежати не занурюючись, сидіти як на стільці.

Купальний сезон триває з квітня по листопад.

Якщо Вам потрібна повна релаксація і оздоровлення організму, то Мертве море стане для Вас найкращим з місць, куди варто поїхати.
«Мертве море» – це просто невдала назва. Насправді – це море, що дає відчуття дива, до якого Ви теж станете причетними.

Справжнім лихом для Мертвого моря стали промислові розробки мінералів, що завдаютьє величезної шкоди водоймі. Це при тому, що Мертве море є однією з найяскравіших перлин туризму, культури, історії … Є над чим замислитися.
Нам ще пощастило побачити це Боже чудо природи, тому потрібно поспішати …

Ціни на житло в Єрусалимі і на Мертвому морі досить високі, але можна також зупинитися в кібуці Ейн-Геді. Він розташований на Мертвому морі між Єрусалимом і Ейлатом. Цей рукотворний рай вразить незвичайним ботанічним садом, рослини в який були привезені з усіх куточків світу. Тут вас напевне вразять величезні баобаби, які можна обхопити тільки за допомогою кількох людей. У кібуці є готель і spa-курорт.

Мертвое море из Черкасс – Туристическое агентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!