Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Мумбаї

Тури в Мумбаї з Черкас від Компаса!

Мумбаї в Індії, більше відомий під старою назвою Бомбей, був колись англійською колонією, але не втратив свої традиції і зумів стати одним з найбільш процвітаючих міст сучасної Індії, яке часто називають «індійським Манхеттеном».
Для туристів він привабливий тим, що поєднує в собі давню индуїстську культуру з її храмами і незвичайними традиціями, класичну британську, виражену в багатьох старих будівлях, що залишилися ще з часів Ост-Індської торгової компанії, і невід’ємні риси XXI століття – гламурні квартали, хмарочоси і торгові центри.

Як дістатися

У Мумбаї є великий міжнародний аеропорт імені Чатрапаті Шиваджи. Він знаходиться за 28 км від міста, щоб доїхати до Мумбаї, потрібно взяти таксі або сісти на автобус, але слід знати, що в години пік вони перевантажені.

Візитна  картка

Особливість Мумбаї полягає в тому, що він на протязі декількох століть перебував під владою португальців і англійців, тому тут зустрічається набагато більше європейського, ніж в інших індійських містах. Займаючи територію кількох островів у затоці, він підходить для всіх категорій туристів, тому що в ньому є, мабуть, все, що може зацікавити сучасну людину.
Тут розташовано безліч музеїв, які присвячені древній історії міста, і старовинних будівель, серед яких можна виділити печери Елефанта з індуистськими храмами VIII століття, Музей принца Уельського і Ворота в Індію. Особливо багато пам’яток в південному, найбільш туристичному районі Мумбаї. Там же знаходиться безліч ресторанів та інших розважальних закладів міста. А в північно-західному районі буде цікаво подивитися на національний парк Санджая Ганді і прогулятися пляжами Мумбаї.

Розваги і активний відпочинок

Мумбаї – найбільше місто Індії, і різноманітні цікаві події: фестивалі, ярмарки, виставки – відбуваються в ньому кожен день. Крім цього, відпочиваючих чекають міські пляжі, найчистіші з яких знаходяться на острові Манор, і цікаві ринки, наприклад, Кроуфорд або Чор-базар, де можна проводити багато часу, захоплено розглядаючи східні дивини.
Любителям кіномистецтва не варто упускати шанс відвідати найбільший в Азії IMAX-кінотеатр і, звичайно ж, подивитися в ньому один з національних індійських фільмів, адже саме в Мумбаї виробляються кінофільми, знамениті в усьому світі під назвою боллівудських.
Ну а спортсменам рекомендується пограти в улюблену гру мумбайців – крикет, майданчики для якого розташовані по всьому місту.

 Мумбай из Черкасс – Турагентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!