Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Німеччина, Дрезден. Шопінг в Східній Німеччині.

Дрезден з Черкас. Туристична агенція Компас!

У саксонських магазинах широко представлена продукція відомих міжнародних марок, одяг, меблі, товари для будинку і офісне приладдя, сувеніри та багато іншого. На жвавих торговельних вулицях чимало затишних кафе і ресторанчиків, де можна зробити «привал» під час подорожі по магазинах.

Добре відомі і саксонські бренди: мейсенський фарфор (Porzellan-Manufaktur Meissen), годинник Lange & Sohne і Glashutte Original, плауенське мереживо (Plauener Spitze), меблі та іграшки з майстерень Хеллерау (Werkstatten Hellerau), автомобілі Volkswagen, Porsche, BMW, різьблення по дереву з шахтарських селищ Рудних гір (Original Erzgebirgische Holzkunst), пиво «Замок Радебергер» (Schloss Radeberger Pilsener), вино «Замок Вакербарт» (Schloss Wackerbarth). Позначка «Made in Sachsen» означає високу якість місцевої продукції, престижні покупки і радість для тих, хто їх робить.

Дрезден.

Останніми роками саксонська столиця успішно висувається на друге після Берліна місце серед провідних шопінг-центрів Східної Німеччини. Тут постійно відкриваються нові торгові площі.

Старе місто.

Головна торгова магістраль саксонської столиці – перетворена на пішохідну зону вулиця Прагерштрассе (Pragerstrasse) – тягнеться від Головного вокзалу майже до Ринкової площі Альтмаркт (Altmarkt). Уздовж Прагерштарссе розмістилися магазини таких марок, як Steinbruch, Peek & Cloppenburg, H & M, Ledermoden, Vero Moda, New Yorker, Esprit, Wohrl, взуттєві магазини Salamander, Schumarkt Klauser, Schuhof. Ближче до вокзалу височіє великий торговий комплекс Сentrum-Galerie – більше 300 магазинів (Deuchmann, Mueller, DM, Media Markt, Frida і ін.). З боку Альтмаркт стоїть величезний універмаг «Карштадт» – семиповерховий «храм торгівлі», де на підземному поверсі розташований великий продовольчий магазин Perfetto, а на верхньому – ресторан. Недалеко – галерея «Альтмаркт» (Altmarktgalerie): більше 100 магазинів, серед них Saturn, Sinn & Leffers, Fielmann, продуктовий REWE. Поруч на короткій Зеештрассе (Seestrasse) – універмаг C & A c низькими цінами. До Альтмаркт примикає повна магазинів вулиця Вільсдруфферштрассе (Wilsdrufferstrasse).

Нове місто.

На іншому березі Ельби в районі Нове місто (Neustadt) в колишніх будинках багатих городян і романтичних внутрішніх двориках влаштувалися магазини антикваріату, альтернативної моди, прикрас, музичні крамниці, галереї та чудові ресторани. Тих, хто за ціною не постоїть, чекають ексклюзивні магазини на вулиці Кенігштрассе (Konigstrasse).
Хоча б заради інтересу варто відвідати пасаж «Кунстхоф» (Kunsthof Passage) між Алаунштрассе (Alaunstrasse) і Гёрлітцерштрассе (Golitzerstrase) в районі Зовнішнього Нового міста (Aussere Neustadt). Сама будівля пасажу – це справжній витвір мистецтва.

Любителям оригінального неодмінно треба побувати в молочному магазині Pfunds Molkerei на Баутцнерштрассе (Bautznerstrasse). Його стіни облицьовані вигадливо прикрашеною керамічною плиткою. «Пфундс молькерай» занесений до Книги рекордів Гіннесса як найкрасивіший у світі молочний магазин. Як сувеніри тут можна придбати молоко в пляшці у вигляді колби, сир, конфітюри, цукерки типу нашої «Корівки», кружки і молочники з малюнками на молочно-господарські теми, обробні дошки, чай, настоянки, листівки та інше.

Туры в Дрезден из Черкасс – Туристическое агентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!