Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Нові правила вивезення дітей за кордон

Правила вивезення дітей за кордон з Черкас. Турагенція Компас.

3 липня 2018 року Верховна Рада України прийняла закон №8296, який передбачає нові правила вивезення дітей за кордон. Закон вступив в силу 29 серпня.

За новим законом зміняться правила виїзду дитини віком до 16 років за кордон без згоди другого з батьків.

Той з батьків, з ким проживає дитина, і який не перешкоджає іншому батькові бачитися з дитиною, зможе виїхати з нею за кордон на термін до місяця без нотаріальної згоди іншого, якщо має рішення суду або органу опіки та піклування, яким підтверджено, що дитина проживає з ним. Таке рішення потрібно буде показати прикордонникам при виїзді.

Один з батьків, який вивозить дитину, обов’язково повинен повідомити про виїзд рекомендованим листом іншого з батьків (в разі наявності інформації про місце проживання іншого з батьків, якщо той не ухиляється від сплати аліментів і належним чином виконує батьківські обов’язки).

На термін більше одного місяця можна виїхати за кордон без згоди другого з батьків, якщо останній має заборгованість зі сплати аліментів, розмір якої перевищує в сумі сплати аліментів за чотири місяці, і три місяці – якщо дитина є важкохворою або дитиною з інвалідністю (в цьому випадку потрібно мати довідку, що підтверджує хворобу або інвалідність).

Необхідно пред’явити також довідку, видану ДВС або приватним виконавцем, про наявність заборгованості по сплаті аліментів.

У всіх інших випадках нотаріально завірена згода необхідна. Якщо батько дитини іноземець або не має громадянства та відсутній у пункті пропуску, його нотаріальне згоду, як і раніше, не потрібно.

Довідку про заборгованість можна отримати, попередньо звернувшись до державної виконавчої служби Мін’юсту або приватного виконавця. Якщо немає нотаріально завіреної згоди батька, а при розлученні питання про визначення місця проживання дитини не вирішувалося, єдиний варіант – звернутися в органи опіки та піклування або до суду для отримання рішення про визначення місця проживання дитини.

Є випадки, коли один з батьків відмовляється давати згоду на виїзд дитини за кордон строком понад місяць, при цьому він вчасно платить аліменти. У такій ситуації один з батьків може отримати одноразовий тимчасовий дозвіл на виїзд неповнолітньої дитини за межі України без згоди та супроводу батька. Для цього потрібно звернутися в суд. З 29 серпня такі справи розглядатимуть не більше двох місяців.

Той з батьків, хто проживає окремо від дитини, також має можливість вивезти дитину за кордон, якщо не має заборгованості по аліментах і отримав нотаріально завірений дозвіл батька, з ким проживає дитина.

Для отримання згоди той з батьків, хто проживає окремо від дитини, зобов’язаний письмово звернутися до того з батьків, з ким проживає дитина. Якщо протягом 10 днів останній не надасть нотаріально завіреної згоди, то для вирішення питання необхідно звернутися до суду. У суді це питання буде вирішуватися в порядку скороченої процедури розгляду справи.

Правила вывоза детей за границу из Черкасс. Турагентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!