Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Оренда авто за кордоном

Оренда авто за кордоном. Черкаси. Туристична агенція Компас.

Роздруківка броні, паспорт, водійське посвідчення міжнародного зразка і кредитна карта – ось що вам знадобиться, щоб взяти в оренду автомобіль за кордоном. Крім усього перерахованого, незайвим буде вивчити наші поради. Можливо, вони допоможуть заощадити кілька кілометрів нервів і не одну сотню євро.
У кого орендувати і як оформляти договір
Замовляйте автомобілі в відомих міжнародних прокатних компаніях з хорошою репутацією і великим досвідом, наприклад, Avis, Europcar, Hertz, Budget, Thrifty. Уникайте містечкових прокатників і посередників. За імідж доведеться переплатити, але в підсумку ви отримаєте якісну послугу з мінімальною ймовірністю проблем.
Уточніть, чи є представництво ренткара у нашій країні. Адже договір краще підписувати мовою, яка вам на 100% зрозуміла. А в разі виникнення суперечок, пов’язаних з використанням машини за кордоном, зможете зайнятися їх вирішенням на батьківщині.
Якщо оформляєте договір оренди в країні перебування, вимагайте, щоб він був англійською мовою (іноді прокатні агентства спеціально роздруковують договір на мові, якою клієнт не володіє).
Прослідкуйте, щоб в договорі була вказана сума, що включає всі доплати (в тому числі страховку), інакше потім вам доведеться розбиратися з прихованими платежами.
Коли бронювати
Замовляйте автомобіль за 1,5 тижні до необхідної дати – в високий сезон на популярних напрямках прокат машин користується підвищеним попитом, при цьому прокатні автопарки обмежені. Якщо затримаєтесь з бронюванням, економічні авто розберуть. Доведеться брати машину преміум-класу, по якій більш суворі умови оренди (від 3-х років водійського стажу, 2 кредитні карти) і більш висока орендна плата. Майте на увазі: авто з коробкою-автоматом завжди затребувані, тому їх потрібно бронювати за 2 тижні.
Як заощадити на оренді
Підпишіться на розсилку новин на сайті ренткара і будьте в курсі акцій і спеціальних пропозицій.
Досвідчені мандрівники запевняють: якщо бронювати в останній момент, виходить дешевше. Це стосується непопулярних напрямків і пошуку машини в низький сезон.
Вибирайте оренду з повним баком full-to-full. Її умови передбачають видачу орендарю і повернення прокатнику автомобіля з повним баком пального. Чому це важливо? Тому, що тарифи на дозаправку в деяких прокатників перевищують номінальну вартість пального на заправках. Заправивши авто перед поверненням, збережіть чек.
У деяких агентствах умови оренди мають на увазі певний пробіг, який орендар не повинен перевищувати. Якщо не вкладетесь в кілометраж, зазначений в договорі – доведеться доплачувати, причому чимало. Або в період найму проводити час з калькулятором, судорожно підраховуючи кілометри і обмежуючи себе в поїздках. Автомобіль повинен давати свободу! Звідси висновок: вибирайте пакети з тарифами без обмеження пробігу.
Наявність додаткових сервісів і необхідність доплати за них потрібно уточнювати заздалегідь. Адже за звичну дрібниця, на зразок навігатора, доведеться доплатити. А без нього в чужому місті не обійтись. Значить, або платити зверху € 80-100 на тиждень, або прихопити з дому свій нагвігатор, безкоштовно.
Оформляйте страховку по повній програмі (суперстраховку): з покриттям усіх витрат, в тому числі в разі викрадення, зі страховою сумою € 1 млн. Простежте, щоб у договорі страхування були зафіксовані такі страхові випадки, як зіпсовані шини, диски та розбите скло.
Що потрібно знати про оплату
Щоб ренткар підтвердив бронь, потрібно залишити дані вашої кредитної картки (більшість прокатних агентств не приймають дебетові карти – тільки кредитки). Якщо з якихось причин у домовлений час ви не з’явитесь за авто, з карти знімуть штраф (no show fee), який складе близько € 40. Щоб уникнути втрат, зробіть скасування броні мінімум за добу.
На кредитній карті повинні бути гроші для оплати оренди і блокування депозиту на період прокату (в залежності від країни і класу авто депозит може становити € 300-1000). Через 2 тижні після повернення автомобіля в представництво, депозит на карті розблокують (за умови, що ви повернули авто в тому ж стані, що і забрали). Якщо на машині є пошкодження або ж ви заробили штрафи під час їзди, відповідні витрати будуть вирахувані з депозиту.
На що звернути увагу при отриманні авто
Огляд автомобіля під час прийому-передачі обов’язково проводьте разом з представником ренткара. Прослідкуйте, щоб в акті були зафіксовані всі пошкодження і подряпини, які вже є на машині.
Іноді буває, що прокатник не може видати вам заброньоване і оплачене авто, тому що на даний момент машина потрібного класу в парку відсутня. В цьому випадку вам повинні видати автомобіль більш високого класу, без будь-яких доплат. Втім, тут є підводний камінь: у навороченого авто велика витрата палива, і компенсувати його доведеться вам.
Як правильно повернути авто прокатнику
Огляд автомобіля після повернення повинен здійснюватися у вашій присутності, після чого вам видадуть акт огляду, який підтверджує повернення в первісному вигляді.
Навіть в аеропортах прокатні агентства не завжди працюють цілодобово. Якщо ви здаєте авто в неробочий час, потрібно дотриматись наступної процедури: залишити машину на спеціальній парковці, кинути ключі і документи в ящик, який для цього призначений, а потім зробити фото. На знімку повинні бути машина, вивіска прокатного агентства і дата (щоб було підтвердження, що в зазначений у договорі термін ви повернули авто в первісному стані в умовленому місці).
Як не стати жертвою обману
Читайте відгуки про прокатні компанії, запитуйте думку людей, які користувалися їх послугами, і не соромтесь задавати питання представникам прокатних агентств. І ще: ніколи не ігноруйте текст у договорі, написаний дрібним шрифтом. Він може бути найважливішим.
Іноді на сайти викидають фантастичні пропозиції за низькою ціною. А коли ви приходите забирати машину, виявляється, що контент-менеджери «просто переплутали фото», і вам дістається більш стара модель. Звідси висновок: не ведіться на занадто солодкі обіцянки.
Звичайно, в оренді автомобіля за кордоном є купа проблем, але переваги ця послуга дає величезні – свободу пересування і можливість бути там, де захочеш і коли захочеш. Значить, орендувати машину варто. Бажаємо вам гладкої дороги та веселих попутників!

Аренда авто за границей. Черкассы. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!