Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Особливості страхування у подорожі

Страхування подорожей з Черкас від Компаса.

Додатковий ризик і витрати під час подорожі мало кого порадують. Давайте розберемось, які основні моменти треба знати, збираючись у дорогу і оформляючи поліс медичного страхування.

Відразу вирішимо, що страховий поліс з Черкас при виїзді за кордон необхідний, тому що без нього Ви просто не отримаєте візу до багатьох країн і лікування за кордоном часто коштує досить пристойних сум.

Перед самостійною подорожжю уважно ознайомтеся з правилами отримання візи і в’їзду в країну на сайті посольства. Особливу увагу приділіть пункту про страховку, в якому вказано розмір мінімального страхового покриття. Рекомендується купувати страховий поліс з мінімальним покриттям не менше 30 тис. Євро, оскільки саме така сума прописана в візові вимоги більшості країн Євросоюзу.

Досить часто, купуючи страховий поліс, мандрівники взагалі не читають умови страховки або звертають увагу лише на розмір страхового внеску, не намагаючись при цьому вчитатися у зміст тексту поліса. Справа в тому, що в більшості випадків позначена в полісі сума відображає граничний розмір витрат на лікування за рахунок страхової компанії: наприклад, ті ж € 30 000. У разі необхідної евакуації на батьківщину страхова компанія несе додаткові витрати, цілком вкладаючись при цьому в суму близько € 7000.

Зрозуміло, що випадки евакуації вкрай рідкісні. Однак деякі страховики формують суму з двох доданків. Припустимо, € 30 000 складаються з: € 5000 – граничної суми на лікування і € 15 000 – на евакуацію. Нічого не підозрюючи, турист, купуючи поліс, як правило, не помічає подібних деталей і в разі хвороби може виявитися в досить скрутному становищі.

Крім цього, необхідно враховувати, що витрати на деякі види медичної допомоги, наприклад на лікування зубів, дуже невеликі.

Далеко не кожен екстрений випадок в поїздці розцінюється як страховий. Все залежить від умов договору, який Ви укладаєте. У ньому чітко формулюються зобов’язання страхової компанії, позначені як «відповідальність страховика». Уважно ознайомтеся з документом, перш ніж його підписувати, і з’ясуйте, що є страховим випадком, яка страхова сума.

Наприклад, виїжджаючи в теплі країни, добре б уточнити, чи оплачується лікування сонячних опіків або алергії на сонце. Якщо Вас щось не влаштовує, не соромтеся вимагати змін в умовах договору або зверніться в іншу компанію – здоров’я дорожче. Однак, майте на увазі, що існує ряд загальноприйнятих стандартних обмежень.

Базовий поліс мандрівника покриває витрати на необхідні діагностичні дослідження, амбулаторне лікування, надання безпосередньо медичної допомоги, призначені лікарем медикаменти, перев’язувальні засоби та засоби фіксації, стаціонарне лікування, в тому числі в лікарні, надання безпосередньо медичної допомоги, проведення операцій, а також на транспортування, в тому числі до постійного місця проживання потерпілого.

Якщо в поїздці Ви не плануєте залишати територію готелю і екскурсійний автобус, то Вам крім базового поліса більше нічого і не потрібно. Якщо ж в планах активний відпочинок або навіть екстремальний спорт, то радимо вам придбати поліс з розширеним покриттям, в умовах якого обумовлені додаткові ризики, наприклад травма, отримана при катанні на гірських лижах або при зануренні з аквалангом. Деякі намагаються заощадити, не вносячи пункти активного відпочинку в страховий поліс і при настанні страхового випадку просто не отримують ніякої медичної допомоги, оскільки не виконали необхідні умови.

Багато страхових компаній крім організації оплати лікування, можуть надати застрахованим додаткові послуги: юридичну підтримку, допомогу в розшуку загубленого багажу, організують ремонт особистого автомобіля і т.і. Витрати на надання додаткових послуг часто бере на себе страхова компанія, що трохи підвищує вартість поліса. В інших випадках компанія лише допомагає, наприклад, знайти майстерню по ремонту автомобіля або знайти заміну хворому водієві, а оплату послуги на місці здійснює сам застрахований. У будь-якому випадку рекомендуємо уважно читати умови страхового полісу та вносити туди необхідні поправки перед його підписанням.

Пам’ятайте, що представник турфірми або страхової компанії повинен чітко пояснити вам, яким чином можна отримати відшкодування збитку при настанні страхового випадку.

Головне, що повинно бути прописано в страховій програмі, це можливість клієнта отримувати за кордоном медичне обслуговування без будь-яких додаткових матеріальних витрат. Чомусь не завжди просто отримати заздалегідь телефони медичних установ, куди необхідно звертатися в разі настання страхового випадку, “телефонуйте, коли захворієте”. Але практика показала, що при деякій наполегливості цього цілком можна домогтися ще при отриманні поліса.

Ми не рекомендуємо купувати поліси з франшизою. В основному такого роду страховки продають на масових напрямках Туреччини і Єгипту, і, звичайно, такий поліс коштує дешевше (причому не набагато). А суть полягає в наступному: при настанні страхового випадку певну суму, зазначену в договорі страхування, клієнт оплачує самостійно. Як правило, гроші невеликі – від € 20 до € 100. Неважко здогадатися, що більшістю приводів для візиту до лікаря на відпочинку стає не якась серйозна травма або хвороба, а банальна застуда або головний біль. У підсумку вийде, що заощадивши кілька євро на полісі, вам доведеться викласти незаплановану сотню за звичайну консультацію лікаря чи таблетку аспірину, хоча ці витрати могла б покривати ваша страховка, будь вона без франшизи.

Страхова практика показує, що за кордоном туристи дуже часто самостійно звертаються в клініки, не вважаючи за потрібне повідомити про це страхову компанію. Це одна з головних помилок, оскільки в такому разі не тільки істотно підвищується ризик отримати неякісне медичне обслуговування, а й гарантовано збільшує витрати на нього. Тому не варто забувати, що у страхових компаній неодмінно є цілодобова інформаційно-сервісна служба, номери якої вказані в полісі.

Лікування щасливих володарів полісів за кордоном здійснюється за допомогою організації – компанії медичного асистансу, – з якою страховик уклав договір на обслуговування застрахованих. Переконайтеся перед поїздкою, чи є в пункті, куди ви прямуєте, асистанс вашої страхової компанії – іншими словами, чи є у вашого страховика договори з місцевими лікарнями, або лікаря доведеться шукати за тридев’ять земель в медустанові, з якою є договір (в цьому випадку також варто заздалегідь з’ясувати її точну адресу).

Дуже важливо поцікавитися лімітом страхової виплати – невпевнені у своєму здоров’ї люди, що їдуть в країну з дорогим медичним обслуговуванням (наприклад, в США або Канаду), повинні потурбуватися про встановлення більшого ліміту.

Ще один нюанс – можливість отримання консультації російськомовного лікаря. Ця проблема може стати актуальною для громадян, що не володіють іноземними мовами.

Якщо ви подорожуєте на авто, необхідно придбати «зелену карту» – поліс, що страхує автотранспорт і його водія від наслідків різних неприємностей на дорозі. Договір укладається на термін від 15 днів до 1 року. Страховий тариф залежить від категорії транспортного засобу та терміну поїздки.

Підводячи підсумки, радимо трішки серйозніше підійти до вибору страхової компанії – переглянути відгуки в Інтернеті, опитати знайомих і друзів, уважно прочитати текст страхового договору при покупці. Чим більше уваги ви приділите вибору страхового поліса перед поїздкою, тим менша ймовірність отримати неприємні сюрпризи під час відпочинку.

Страхование путешествий из Черкасс. Туристическое агентство Компас.

 


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!