Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Острів Лампедуза

Острів Лампедуза з Черкас. Турагенція Компас.

Лампедуза (Lampedusa) – справжній рай для тих, хто любить сонце, дайвінг і дику природу. Це найпівденніша територія Італії, розташована приблизно на півдорозі від Сицилії (Sicilia) до африканського узбережжя. Чудова Лампедуза утворює разом з островом Ліноза (Linosa) і скелястим Лампіоне (Lampione) архіпелаг Пелагські острови (назва давньогрецького походження, що означає «острови у відкритому морі»). У цій землі на кордоні двох світів об’єдналися природні характеристики двох дуже різних континентів: Африки і Європи. Досить сказати, що острів віддалений на 210 км. від узбережжя Сицилії і тільки на 152 км. від берегів Африки.

Що подивитися
Узбережжя на півночі і на заході представляє собою гряду високих і недоступних скель, в той час як на східній стороні, а також на південному сході розташовані чудові піщані пляжі.
На Лампедузі безліч пляжів: від найменших до найбільших і багатолюдних.
Вони знаходяться на прекрасному узбережжі двох невеликих бухт: Піза (Pisana) та Уччелло (Uccello).
На сході бухта Спун (відома і як бухта Малуку) є частиною великої затоки. По дорозі в крихітну Грецьку бухту (cala Greca), яку багато хто називає Галерною (cala Galera), знамениту своїм чисто білим піском, можна помилуватися і на інші живописні затоки.
Варто подивитися на пляж Мертвого моря (spiaggia di Mare Morto), званий так через завжди спокійне море і на однойменний грот.
А є ще і прекрасна і мало відвідувана Французька бухта (cala Francese), і знаменитий, завжди жвавий пляж Гуітжа (Guitgia), розташований недалеко від готелів, куди легко доїхати громадським транспортом.
Звідси можна дістатися до бухти Кала-Кроче (Cala Croce) і пляжів бухти Мадонна (cala Madonna) і Порто Н’Тоне (Porto N’Tone). Останній, дуже маленький, з дрібним білим піском, ідеально підходить для сімей з дітьми.
На південній стороні острова знаходиться бухта Пульчіно (Pulcino), де ви можете відвідати численні гроти.

Чим зайнятися
Екскурсія на катері навколо Лампедузи, яка триває 3-4 години, – це найкращий спосіб оцінити пишноту пляжів і бухт.
Прозорість води і краса морського дна з великою кількістю видів флори і фауни роблять цей острів улюбленим місцем для підводного плавання, в тому числі і в нічний час.
Є багато місць, де можна занурюватись з аквалангом або з трубкою.
Нескладне занурення дасть вам можливість побачити велику статую Морський Мадонни (Madonna del Mare), що стоїть на глибині 14 метрів, де дно рясніє норами, що дають притулок восьминогам і різнобарвним морським карасям.
Поруч знаходиться велика скеля, що нагадує паску , де дайвери люблять спостерігати за численними груперами, морськими карасями і зубанами. А щоб проплисти над зеленими просторами, покритими посидонією (Posidonia Oceanica), потрібно дістатися до мису Пунта-Парріно (Punta Parrino), який захищає острів від хвиль і вітру.
У пам’яті дайверів залишиться і занурення в Таччо-Веккіо (Taccio Vecchio), де можна помилуватися на однойменну підводну печеру і на риб-папуг. Тут же знаходиться і мис Пунта-Каппеллоне (Punta Cappellone), багатий тунцем, серіолою, морськими карасями, зубанами і груперами, а на мілинах Леванте (secca di Levante), коли дозволяє море, занурившись, ви зможете спостерігати за життям головастих морських черепах (tartaruga Caretta caretta).
На півночі, де берегова лінія скеляста, зустрічаються нори лангустів, зубани, скорпени і групери. У квітні ви можете побачити кашалотів.
Ті, хто віддають перевагу пішим походам, можуть пройти по стежках, що ведуть до вершин трьох основних гір острова: Монте Россо (monte Rosso), кратер якого використовується для вирощування сільськогосподарських культур, Монте Неро (monte Nero) і Монте Вулкан (monte Vulcano).

Не пропустіть можливість 
Виберіть день, щоб оглянути острів Ізола-дей-Коніл (isola dei Conigli) і один з найкрасивіших пляжів Середземномор’я (Mediterraneo), який охороняється як заповідник, де проживають і відкладають яйця головаті морські черепахи. До острова, який запам’ятається вам своїми дивовижними пейзажами, зможуть дістатися навіть ті, хто не вміє плавати, тому що його відокремлює від берега протока шириною всього 100 метрів і глибиною не більше одного метра.
За островом під водою розташовується природна арка, заросла помаранчевими кам’янистими коралами, різнокольоровими губками, серед яких видно зграї червоних креветок, нори скорпен і мурен.

Теплими літніми ночами на морському березі влаштовуються численні свята. Багаття, частування зі спагетті і страв, приготованих на грилі, а також музика дозволять вам чудово провести час.

Обов’язково спробуйте кускус з рибою (cous cous di pesce), африканське блюдо, що часто зустрічається і в сицилійської кухні. На Лампедузі в нього додають креветки, лангусти та інші дари моря. Все це слід запивати прохолодним білим сицилійським вином.

Остров Лампедуза из Черкасс. Турагентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!