Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Озеро Севан

Тури на Севан з Черкас. Туристична агенція Компас!

Курорт Севан у Вірменії розташований на легендарному озері, що є одним із символів країни. Тут можна відпочити від літньої спеки, позасмагати на пляжах, викупатися в прозорих прохолодних водах, насолодитися цілющим гірським повітрям, прогулятися по мальовничому парку Севан і побачити стародавні історичні пам’ятники.
Як дістатися
Севан розташований за 63 км. від Єревана.
Візитна картка
Севан розташований на висоті 1900 м., на північно-західному узбережжі озера, яке і дало назву місту. Курорт не випадково є улюбленим місцем відпочинку вірмен. Ось як писав про Севані Расул Гамзатов: «Коли б ми до нього ні підійшли, горить вогнем вода його жива, на сонячний простір рідної землі своїх синів далеких скликаючи».
Найбільше кавказьке озеро, що має вулканічне походження, розкинулося на 1240 кв. км., його глибина сягає 80 м., а високогірне повітря, унікальний склад мінеральної води і прибережні рослини створюють тут особливий цілющий мікроклімат з прохолодним літом. В Севані створена сучасна інфраструктура для відпочинку, яку доповнюють казкові пейзажі блискучого синього озера і величних гір.
Що подивитися, де побувати
Крім чудової природи і чудового озера в Севані є і історико-архітектурні пам’ятки. Найвідоміша – монастир Севанаванк, розташований на високому березі півострова Севан і заснований в IX ст. княгинею Маріам – дочкою царя Ашота I Багратуни. У радянські часи обитель була закрита, останній монах пішов звідси в 1930-і роки. Але сьогодні монастир знову діє. Тут збереглися дві середньовічні церкви, побудовані з чорного туфу, працює духовна семінарія.
Ще одна визначна пам’ятка – комплекс археологічних розкопок, розташований в селі Лчашен, за 4 км. від курорту. Стародавні пам’ятники доурартського періоду довгі століття перебували під водою і були виявлені лише в 1956 р. після обміління озера. На території комплексу можна побачити фортецю IX-XIII століть, залишки поселень і безліч курганів.
Розваги і активний відпочинок
В Севані пропонуються всі умови для відпочинку: упорядковані піщані та галькові пляжі, водні та інші види спорту, яхтинг, риболовля – в озері водиться знаменита форель «ішхан». Всією сім’єю можна весело провести час в аквапарку. Любителям активного відпочинку варто піднятися на вулкан Аджаак і з висоти 3600м. помилуватися захоплюючим панорамним видом на блакитне озеро Севан, Вірменське нагір’я і білосніжні вершини Арарату. Також цікаво відвідати мальовничий національний парк Севан з величезною різноманітністю флори і фауни.

Туры на Озеро Севан из Черкасс. Озеро Севан из Черкасс – Турагентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!