Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Положення про подарунковий сертифікат.

Положення про Подарунковий сертифікат туристичної агенції Компас.

 

Стаття 1. Загальні положення.
1.1.Положення про Подарунковий сертифікат туристичної агенції Компас (у подальшому – Положення) затверджується директором туристичної агенції Компас ( у подальшому – Агенції).
1.2. Подарунковий сертифікат туристичної агенції Компас (у подальшому – Сертифікат) – це документ, що підтверджує внесення  фізичною особою  (у подальшому – Покупець) грошових коштів у вигляді авансу в рахунок оплати пакетних турів та послуг агенції (вартості бронювання номерів у готелях, квитків на літаки, потяги, пороми та автобуси, оформлення віз та інших), що реалізуються Агенцією.

1.3.Порядок оплати, придбання та використання Сертифікатів регулюється цим Положенням.
1.4. Сертифікат є публічною офертою. Придбання Сертифіката означає згоду осіб, що придбали та використовують Сертифікат,  з цим Положенням.

 

Стаття 2. Порядок придбання Сертифікатів.

2.1. Покупець Сертифіката при покупці вносить суму грошових коштів, рівну номіналу Сертифіката, в касу Агенції (йому видається корінець касового ордера). або з використанням платіжної банківської картки.

2.2. Номінал Сертифіката встановлюється в сумі від 500 гривень до 20000 гривень кратно 500 гривень. В разі придбання Сертифіката для оплати конкретного пакетного туру або послуги він може бути номінованим в сумі точної вартості туру або послуги.
2.3. Сертифікат вважається активованим в день його продажу. Активація Сертифіката підтверджує, що власник подарункового сертифіката в повному обсязі ознайомлений з умовами цього Положення і згоден з ними.

2.4. Сертифікат оформляється на фірмовому бланку Агенції та реєструється в журналі обліку реалізованих Сертифікатів. Кожен Сертифікат має індивідуальний номер та засвідчується підписом відповідальної особи, що видала Сертифікат, і печаткою Агенції.

 

Стаття 3. Порядок використання  Сертифікатів.

3.1. Покупець Сертифіката має право подарувати, або в інший спосіб передати Сертифікат будь-якій особі (за винятком іменного сертифіката). Агенція  не несе відповідальності за те, кому і на яких підставах Сертифікат передається Покупцем або третьою особою.

3.2. Агенція не несе відповідальності за несанкціоноване Покупцем використання Сертифіката, оскільки він є представницьким і не вимагає посвідчення особи (за винятком іменного сертифіката).

3.3. Агенція зобов’язується за дорученням і за рахунок Покупця оформити на користь особи, що пред’явила  Сертифікат і заявила про своє право (в подальшому – Пред’явник),  тури та послуги на суму номінальної вартості Сертифіката незалежно від особи пред’явника (за винятком іменного сертифіката) і підстав отримання Сертифікату Пред’явником  на наступних умовах:
– подарунковий сертифікат може бути пред’явлений повнолітньою дієздатною особою;
– подарунковий сертифікат може бути пред’явлений неповнолітньою особою тільки спільно з одним із батьків (законних представників).

3.4. Скористатися Сертифікатом можуть тільки фізичні особи.
3.5. У разі, якщо сумарна вартість пакетних турів та послуг перевищує номінал Сертифікату, різниця доплачується Пред’явником Сертифіката готівкою в касу Агенції або з використанням платіжної банківської картки.
3.6.У разі, якщо сумарна вартість турів та послуг менша за номінал Сертифікату, різниця Пред’явнику не виплачується. Різницею Пред’явник може скористатися для придбання  турів та послуг в подальшому.
3.7. Допускається підсумовування декількох Сертифікатів.

3.8. Сертифікати, що мають ознаки підробки, до виконання не приймаються.
3.9. У разі втрати, крадіжки, псування або механічного пошкодження, яке не дозволяє ідентифікувати Сертифікат за номінальною вартістю, Сертифікат не відновлюється, і грошові кошти не повертаються.

3.10. Умови цього Положення не поширюються на осіб, які пред’явили корінець касового чека без  Сертифіката.
3.11. Сертифікат не підлягає поверненню та обміну на грошовий еквівалент.
3.12. Термін дії Сертифіката становить 1 (один) календарний рік з дати продажу.

 

Стаття 4.  Заключні положення.

4.1. Умови, що містяться в цьому Положенні, можуть бути змінені Агенцією в односторонньому порядку. Інформація про зміни умов розміщується на сайті за три календарні дні до введення в дію цих змін. Дія змін не поширюються на Сертифікати, придбані раніше дня внесення змін.

4.2. Це Положення набуває чинності  01 липня 2017 року.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!