Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Подорожуймо Україною!

«Буває, часом сліпну від краси. Спинюсь, не тямлю, що воно за диво, – оці степи, це небо, ці ліси, усе так гарно, чисто, незрадливо, усе як є – дорога, явори, усе моє, все зветься – Україна. Така краса, висока і нетлінна, що хоч спинись і з Богом говори».
Ліна Костенко

Тури по Україні з Черкас від Компаса!

Моя Україна

Україна – дивовижний край, що поєднує в собі красу Карпатських гір і степів Херсонщини, безкрайність Дніпра і Південного Бугу, лісів Чернігівщини і Слобожанщини. Неможливо відразу описати всю багатогранність та безмежність чудового краю Україна, де можна зустріти великі індустріальні міста і маленькі села, що потопають в пишній квітучості.

Де б ви не побували – на заході, сході, в центрі, на півдні чи півночі нашого краю, – ви будете зачаровані різноманітним колоритом місцевості, природою, і, особливо, добротою та гостинністю людей. Ми маємо для Вас різноманітні за напрямками та тематикою екскурсії по Україні з Черкас.

Що можна відвідати і побачити в Україні?

Захід України – це Карпати з унікальною культурою гуцулів і лемків, найчистішим гірським повітрям і цілющими джерелами. Обов’язково відвідайте Львів. Вам здадуться рідними затишні вулички і кафе в європейському стилі, численні пам’ятки архітектури та історії. Відвідайте Чернівці та Тернопіль!

Схід – це, безумовно, Харків, з його широкими вулицями і площами.

Північ – Чернігів, де обов’язково варто відвідати численні храми, історія яких корінням сягає багато століть назад.

Південь – тут ніхто не сперечатиметься, – Одеса-мама. Прекрасне місто, перлина біля моря, яка зібрала в собі стільки культур і народностей, що і мова у неї особлива – одеська. А ще – Асканія Нова.

Центр – звичайно ж, столиця – Київ з його безліччю чудових церков і храмів, палаців і музеїв. Він вражає приголомшливим поєднанням старовинної та сучасної архітектури.

Черкащина – край Тараса та Богдана, колиска гайдамацького руху. Не можна не відвідати  Умань. Крім того, що в цьому місті знаходяться культові споруди мало не всіх існуючих конфесій, знаменитий Софіївський парк не залишить байдужим нікого, Ви назавжди закохаєтесь в нього і обов’язково захочете повернутися.

І це тільки маленька частинка того, що зветься УКРАЇНОЮ!

Карта України онлайн

7 чудес України

Природні дива України

Міста України

Ми запропонуємо Вам путівки по Україні з Черкас за безліччю маршрутів. Завітайте до нашого офісу.
Нижче – пропозиції від наших численних партнерів. Бажаємо приємних подорожей!

Екскурсії з Черкас

Відпочинок на морі з Черкас

Подорожі з Києва

Подорожі зі Львова

Фестивалі, події

Буковель

Дитячі табори

Курорти та санаторії

Термальні джерела

А тут – On line всі готелі України. Постійні пропозиції номерів зі знижкою 50%. Також для Вас – найширший вибір апартаментів, вілл, будинків, квартир, хостелів та інших місць розміщення від лідерів ринку бронювання житла в Україні. Самостійно On line з нашого сайту або з нашою допомогою в офісі. Обирайте, броюйте! Бажаємо вдалих поїздок!

Hotels24.ua Отели за полцены и реальные отзывы гостей!

Dobovo WW
 

Туры по Украине из Черкасс. Турагентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!