Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

7 чудес України

7 чудес України з Черкас від Турагентства Компас!
Ми часто чуємо про 7 чудес світу, про мальовничі місця за кордоном. Однак мало хто знає, які куточки, пам’ятники архітектури формують цей золотий список в Україні. А це варто знати!
У 2007 році було проведено всесвітню акцію 7 чудес України. Ці місця і об’єкти були визначені шляхом інтернет – голосування, а також через опитування 100 експертів з різних областей. Результати ініціативи можете побачити і оцінити.

1. Заповідник «Кам’янець» (Кам’янець – Подільський, Хмельницька обл.). Тут знаходиться 175 пам’яток архітектури, з яких значна частина – це пам’ятки національного значення. Старовинний замок не залишить Вас байдужими, а старовинні вулички із затишними будиночками і костелами створять чарівну атмосферу для мандрівників. На цих будівлях ще збереглися написи на латині, тут ще у 18 столітті літали перші повітряні кулі. Саме Кам’янець – Подільський одним з перших отримав магдебурзьке право.

2. Києво – Печерська Лавра (Київ) – одна з найбільших православних святинь України, визначна пам’ятка історії та архітектури, яка була заснована в далекому 11 столітті. Разом з Мофійським собором вона занесена до переліку об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО. Тут знаходиться ряд соборів, церков і храмів, а також печери. В цілому архітектурний ансамбль Лаври формувався протягом дев’яти століть.

3. Софіївка (Умань, Черкаська обл.). Ця чудова пам’ятка садово – паркового мистецтва щорічно приймає близько 500 тисяч відвідувачів. Створений в 17 столітті магнатом Потоцьким, парк досі зберігає в собі затишну атмосферу, чарівність і неповторну красу природи. Переживала Софіївка і стихійні лиха і довгі роки відбудови. Однак сьогодні цей парк радує відвідувачів великою колекцією різноманітних рослин, різноманітними розвагами для дітей та дорослих.

4. Софія Київська (м.Київ). Цей християнський собор, що знаходиться в центрі Києва, є не тільки пам’ятником архітектури 11 століття, а й прикладом монументального живопису. Саме Софія Київська повертає всіх любителів старовини та історії до часів Київської Русі. Тут стіни дихають духом того часу, приховуючи на собі старовинні фрески, мозаїки, графіті.

5. Херсонес (Крим, в межах Севастополя). Цей потужний свого часу торговий, ремісничий і політичний центр був заснований вихідцями з Греції. Ставши містом-державою, Херсонес пережив період свого найбільшого розвитку, становлення демократії, створення власної монети. Його руїни ще пам’ятають рабовласницькі часи, боротьбу за території, завоювання і падіння.

6. Хотинська фортеця (Хотин, Чернівецька обл .). Фотеця бере свій початок ще від Київської Русі, коли вона була фортом, який вже згодом перебудували в тепер відому нам фортецю. Вона зазнала панування і різних руських князів, і Московського князівства, і Османської імперії. Саме під стінами цієї пам’ятки відбулася знаменита Хотинська битва.

7. Хортиця (Запоріжжя). Цей унікальний історичний і природний комплекс є найбільшим островом на Дніпрі. Однак відомий він перш за все завдяки славній козацькій історії, про яку нагадують відтворене козацьке поселення, театралізовані вистави, музей і багато іншого. Тут проходили важливі історичні події ще до часів козацтва, тут існували городища скіфського часу, слов’янські поселення.

7 чудес Украины из Черкасс – Туристическое агентство “Компас”.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!