Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

“БРИГАНТИНА”, Скадовськ

Дитячий табір “БРИГАНТИНА”, Скадовськ.

За кліматичними умовами це узбережжя вкрай сприятливе для лікування і профілактики різноманітних хвороб, в тому числі щитовидної залози і верхніх дихальних шляхів. Крім того, тут прекрасно «заряджається» імунітет. Добре позначається на дитячому організмі купання в Джарилгацькій затоці, концентрації бромистих і йодистих солей у воді якої більше, ніж у відкритому морі. Мікроклімат південних курортів корисний для профілактики хронічного бронхіту, пневмонії, бронхіальної астми та туберкульозу.
Табір приймає понад 600 дітей в одну зміну. Чотири сучасних капітальних триповерхових спальних корпуси по 150 місць  мають 2-х, 3-х і 4-х місні кімнати, оснащені новими меблями. На кожному поверсі окремо для дівчаток і хлопчиків: туалети, санвузли з умивальниками, душові, передбачені кімнати гігієни для дівчаток. Вожаті та вихователі проживають в окремих кімнатах поруч з дітьми.
На території ДОК знаходяться: біля кожного спального корпусу – умивальники, фонтанчики з питною водою, центральний фонтан, криті веранди, ігрові та загонові місця, малі архітектурні форми, місце для багаття, тренажерний зал, дитяче кафе, танцмайданчик.
Пляж. Пісок, на пляжі розташовані сонцезахисні веранди, ігрові майданчики, два літніх душі, два питних фонтанчики, дві роздягальні. Пляж обладнаний оглядовою вишкою, човном і рятувальними засобами. Акваторія пляжу огороджена буями. Глибина затоки протягом 1 км від берега – до 1м.
Аквапарк. Розташований в морі (гірки, батути, водне поло, гойдалки, катапульти та ін.).  На території власного пляжу. Для безпеки дітей, аквапарк огороджений захисною сіткою від медуз.
Басейн. Напів-олімпійський 25 * 12 м., глибина 1.80, з підігрівом.
Медпункт. Укомплектований кваліфікованим медичним персоналом відповідно до  сучасних вимог. У медпункті – ізолятор на 12 ліжок, кабінет лікаря, маніпуляційна, процедурний кабінет; два санвузли, душова кімната. За медиками закріплений черговий автомобіль.
Їдальня. Розрахована на 600 місць. Харчування п’ятиразове, в одну зміну, за графіком: 9.00 – сніданок, 13.00 – обід, 16.00 – полуденок, 19.00 – вечеря, 21.00 – друга вечеря. Щодня – фуршет зі свіжих фруктів.
Господарські споруди. Дитячий табір може працювати повністю автономно: для цього є власна дизельна електростанція (на випадок аварійного відключення), трансформаторна підстанція, котельня, артезіанська свердловина, дві водонапірні башти, обслуговуючий автотранспорт.
Безпека на час оздоровлення дітей: на території ДОК “Бригантина” організована спеціалізована цілодобова охорона. Постійно чергує автотранспорт.
Дозвілля. Стаціонарний клуб-кінотеатр, тренажерний майданчик, вітамін-бар, щоденні вечірні шоу-програми, дискотеки, перегляд кінофільмів, фестивалі, концерти, конкурсні ігрові програми, салюти – чудовий відпочинок дітей на Чорному морі. Гуртки за інтересами.
Вік дітей: 6 -17 років.
Тривалість зміни: 14 днів.
Дитячий табір Бригантина  – це:
– Спортивна база:
– Спортивний басейн 25м (25х14х1,4), 6 доріжок, переливи, температурний режим.
– Майданчик зі штучним покриттям 35х43. Баскетбол, гандбол, теніс (2 корти), футбольне поле 38*65.
– Баскетбольний майданчик, плитка.
– Волейбольний майданчик, пісок.
– Зал для хореографії 10х10, лінолеум.
– Атлетичне містечко (шведські сходи, рукоходи, турніки, лава для преса, бруси, канат).
– Спеціальне харчування для спортсменів.
– Все на одній території: проживання, харчування, тренування, вечірки, навчальний курс ОБШ, медобслуговування.
– Оздоровлення та дитячий відпочинок на Чорному морі: чисте морське повітря, сонячні та повітряні ванни, морські купання.
Адреса: Херсонська область, м. Скадовськ, вул. Цукури, 16.

Вартість зміни, в грн.

Зміна

Дати

К-сть днів

Вартість

       1 03.06.18 – 16.06.18
Літній фреш
14 7500
       2 17.06.18 – 30.06.18
14 днів навколо літа
14 8500
       3 02.07.18 – 15.07.18
Зроблено в Україні
14 8500
       4 16.07.18 – 29.07.18
Літній комікс
14 8500
       5 31.07.18 – 13.08.18
Літній стиль
14 8500
      6 14.08.18 – 27.08.18
Пірати Чорного моря
14 7500

У вартість включено: проживання, 5-ти разове харчування; користування басейном і аквапарком; щоденні культурно-масові заходи.

Знижки для шкільних груп, поїздка для вчителів, що супроводжують групи – безкоштовно.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!