Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Терем

 

«Терем» – це дивовижний дитячий табір, який знаходиться в казково красивих горах величних Карпат. Прекрасна природа і свіже повітря створюють чудові умови для відпочинку та веселощів, а проживання в сучасних обладнаних номерах зі всіма зручностями і користування всіми перевагами комплексу забезпечать найбільш комфортабельне розміщення.

Запрошуємо відкрити для себе новий, сучасний і унікальний табір в селищі Славське, розташований на базі готельного комплексу в екологічно чистому регіоні неподалік від гори Тростян, в долині річок Славка та Опір.

Дитячий табір «Терем» пропонує своїм юним друзям скористатися і насолодитися усіма перевагами перебування в ньому, а саме:

мальовнича лісопаркова зона з альтанками;
найцікавіші туристичні подорожі;
чиста питна вода, відповідна європейським стандартам;
комфортабельні просторі номери з новими меблями і сантехнікою;
власний кінозал;
спортивні майданчики;
затишний ресторан (5-разове харчування);
плавальний басейн;
ігрові аудиторії, танц-майданчики, настільний теніс;
з дітьми працює команда досвідчених педагогів-вожатих;
Інтернет Wi-Fi, супутникове телебачення.

У таборі ніколи не буває нудно. Програма заходів складена відповідно до віку і інтересів дітей. Команда професіоналів-однодумців створює всі умови для реалізації креативних організаторських і творчих здібностей дітей.

Кожна зміна в таборі «Терем» – це авторська програма, нові друзі та незабутні зустрічі. Це конкурси та ігрові програми, концерти та фестивалі, рольові ігри та вікторини. Тематичні зміни дають направлення кожному дню. Робота гуртків не тільки розвиває творчі навички дітей, а й відкриває нові таланти.

«Терем» – це місце, куди хочеться повернутися: зустріти старих друзів, потоваришувати з новими хлопцями та дівчатами, відвідати цікаві екскурсії, засмагнути, грати, творити, танцювати, співати, отримувати нагороди.

Графік заїздів на літо 2018:
1 зміна 05.06 – 14.06.18г. – 7900 грн
2 зміна 16.06 – 29.06.18г. – 9900 грн
3 зміна 01.07 – 14.07.18г. – 9900 грн
4 зміна 16.07 – 29.07.18г. – 9900 грн
5 зміна 31.07 – 13.08.18г. – 9900 грн
6 смена 15.08 -24.08.18 р – 7900 грн

Знижки до 15% для шкільних груп, поїздка для вчителів, що супроводжують групи від 10 дітей – безкоштовно.

У вартість входить: проживання в 3-6 місних кімнатах; 5-ти разове харчування; екскурсії (Скелі Довбуша, Водоспад Шипіт, м Львів, оз. Синевир, Водоспад Кам’янка, заповідник-музей Тустань) згідно з графіком екскурсій по змінах; трансфер від з/д вокзалу м Львова або ст. Славське (загальний збір дітей на з/д вокзалі Львова одним автобусом) і до вокзалу на зворотній дорозі; сухий пайок дітям на зворотну дорогу; Страховка на час перебування в дитячому центрі; цілодобове медичне обслуговування.

У вартість не включено: з/д проїзд, особисті витрати.

Необхідні документи:

• оригінал свідоцтва про народження;

• медична довідка форми № 079/0;

• довідка про щеплення;

• довідка про епідеміологічне оточення.

Кожна зміна дитячого табору працює за своєю програмою.

 Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!