Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Чернівці

Тури в Чернівці з Черкас від Компаса!

Місто Чернівці знаходиться на південному заході України, на правому березі річки Прут, за 40 км. від кордону з Румунією. Це адміністративний центр Чернівецької області та історичний центр Буковини – наряду зі Львовом він вважається культурним центром Західної України.

Протягом своєї історії місто входило до складу різних держав: Молдавського князівства, Османської імперії, Польщі, Австро-Угорщини, Румунії. У документальних джерелах Чернівці вперше згадані в 1408 році. За однією з версій назва міста походить від зведеної на річці Прут фортеці Галицько-Волинської держави, яка називалася «Черн».

Своєю неповторною архітектурою Чернівці зобов’язані австрійським майстрам, що прикрасили місто в 17-18 сторіччях. Цілісний архітектурний ансамбль вражає своєю красою і самобутністю, привертаючи увагу все більшої кількості туристів.

Як дістатися

Найпростіший спосіб дістатися до Чернівців – потягом з Києва або інших великих українських міст. Можна розглянути варіант перельоту в аеропорт Чернівців.

Погода

Для Чернівців характерний помірний континентальний клімат з теплим літом і м’якою зимою. Середня температура повітря влітку +19 ° C, взимку – близько -5 ° C. Найбагатші на опади місяці – червень і липень, взимку сніговий покрив хоч і утворюється, але незначний, рідко затримуючись надовго.

Визначні пам’ятки Чернівців

Будь-який житель міста скаже, що якщо ви побували в столиці Буковини, але не побували в Чернівецькому університеті, колишній резиденції митрополитів, то не пізнали Чернівці. При будівництві університету, яке почалося в 1863 році, в передмістях було вирито кілька кар’єрів і побудовано три заводи для виробництва цегли та кераміки. До будівництві підходили дуже грунтовно, і саме завдяки цьому будинки так добре збереглися до наших днів. У цьому архітектурному шедеврі відчувається дух Буковини, віяння культур багатьох народів, що населяли її територію. В архітектурі помітні відлуння романських і візантійських нот, стилів середньовічних замків і буковинських традицій.

Поєднання культур пішло на користь зовнішності не тільки університету, а й усього міста. На його вулицях гармонійно сусідять театр в стилі бароко, вірменська церква і старовинна Синагога – така суміш створює неповторний дух Чернівців.

Історичну частину міста слід розпочати оглядати з вулиці Сагайдачного, на якій розташовується Святомиколаївська церква 1607 року побудови – найстаріша будівля в місті. Недалеко звідси знаходиться костел Чесного Хреста, вежу якого використовували як пункт виявлення пожеж. Поруч – Генеральський Будинок, побудований австрійською адміністрацією в 1780 році.

На перетині Головної та Заньковецької вулиць знаходиться красива і незвичайна церква Святої Параскеви. А на перехресті тієї ж Головної і вулиці Шолома-Алейхема розташована будівля з цікавою прикрасою – фонтаном у вигляді левової голови, що в народі отримав назву «будинок-корабель».

У 19 і початку 20 сторіччя в Чернівцях стався своєрідний будівельний бум – в місті почали з’являтися красиві будівлі в стилях неоренесансу і необароко: наприклад, залізничний вокзал.

У самому серці міста, на Центральній площі, збереглося безліч старовинних будівель, найцікавіша з яких – міська ратуша. Театральна площа – одна з найкрасивіших в місті. Вона забудовувалася протягом 40 років, і її головною спорудою став Драматичний театр, виконаний в стилі віденського модерну.

Готелі

У Чернівцях добре налагоджена робота готелів, тому що в туристах тут недоліку не відчувають. Безліч затишних готелів завжди раді прийняти гостей. Ціни на проживання досить невисокі.

Кухня і ресторани

Різних кафе і ресторанів в Чернівцях дуже багато. Більшість з них пропонують страви української та європейської кухні, але знаходяться і заклади з більш незвичайними стравами. Ресторан «Брістоль» спеціалізується, крім української, у грузинській і японській кухнях, а «Віденська кав’ярня» – у австрійській.

Відвідуючи кафе і ресторани Чернівців, обов’язково слід покуштувати місцеве фірмове блюдо – бануш по-гуцульськи: свинячу грудинку в сметані з бринзою.

Відпочинок в Чернівцях і Прикарпатті – це унікальні природно-кліматичні умови, кілька десятків джерел мінеральних вод з цінними бальнеологічними властивостями та лікувальних грязей, а також численні пам’ятки культури, історії та фольклору.

Не тільки прекрасні природні та архітектурні пам’ятки приваблюють до Чернівців тисячі гостей. Місто визнане кращим населеним пунктом з благоустрою і підтримки правопорядку, а оптовий речовий ринок є найбільшим на території східної Європи.

Містечко Хотин на Чернівеччині порадує любителів історії та найдавнішої архітектури своїми історичними будівлями. Однією з найкрасивіших його споруд є Хотинський замок.

Курорт Мигово знаходиться в самому серці Прикарпаття. Саме тут починаються історичні місця Буковини і Гуцульщини, а також починаються Українські Карпати.

Туры в Черновцы из Черкасс – Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!