Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Харків

Тури в Харків з Черкас від Компаса.

Колишня столиця радянської України.
Харків – велике місто в Східній Україні, адміністративний центр Харківської області. Він порівняно молодий, місту всього близько 360 років, незважаючи на що, Харків є одним з найцікавіших і відвідуваніших міст в Україні. Це місце, куди хочеться повертатися знову і знову.
Харків є першою столицею радянської УРСР, і в наш час тут можна зустріти безліч пам’яток часів комунізму. Стародавніх архітектурних пам’яток ви тут не побачите, хіба що експонати в музеях, привезені з інших міст. Зате зможете ознайомиться з дуже красивими і величними соборами і храмами Старого міста. Крім цього, в Харкові є безліч розваг для проведення активного відпочинку, як для дорослих, так і для дітей. Харків постійно розвивається і не перестає приємно радувати своїх гостей. Чим же це східне місто так приваблює туристів?
Перший в Україні хмарочос;
найбільша площа Європи розміром у 12 га;
один з найбільших ринків світу (площа понад 75 га);
найдавніший кінотеатр в Східній Європі;
найсучасніший парк розваг в країні;
найстаріший зоопарк в Україні.
Міжнародний аеропорт «Харків» розташований за 12 км. від центру Харкова. Він обслуговує прямі рейси в багато великих міст Європи, в столицї України та Білорусі, а також в курортні міста (чартерні рейси).
У Харкові налічується близько 20 музеїв і кожен по своєму цікавий. Особливою популярністю у туристів користується історичний музей, де ви дізнаєтеся не тільки про історію міста, а й про історію області «Слобожанщина». В художньому музеї Харкова часто проводяться виставки, представлені експозиції українського, російського та західноєвропейського мистецтва, порцеляни й скульптур. Також варто подивитися музей історії Південної залізниці, музей сексуальних культур і музей води. Ціни на музеї Харкова невисокі, багато з них – безкоштовні.
Харків відомий великою кількістю оригінальних пам’ятників архітектури. Серед них можна виділити такі місця: пам’ятник Літаючим закоханим, персонажам фільму «12 стільців», пам’ятник скрипалеві на даху. Не менш геніальними творами мистецтва вважаються пам’ятник отцю Федору з «12 стільців», пам’ятник програмісту.
У поціновувачів храмової архітектури сумнівів, куди сходити в Харкові, не виникне. Це магічний золотий трикутник: Покровський, Благовіщенський та Успенський собори, присвячені Божій матері. Легенда свідчить: стоячи на рівній відстані від усіх православних церков, можна загадати бажання і воно обов’язково збудеться. Не менш цікавим місцем Харкова вважається Костел Успіння Діви Марії та хоральна синагога.
Кращим парком Харкова, на думку безлічі туристів, вважається парк ім. М. Горького. Тут вас чекають спортивні майданчики, атракціони, автодром та інші розваги. Для молоді буде цікаво прогулятися парком ім. Т.Шевченка. У ботанічному саду Харківського університету можна помилуватися великою кількістю цікавих і унікальних експонатів.
Тур по Харкову для кожного туриста починається з центру міста, з площі Свободи. За своїми розмірами (12 га) вона займає 15 місце в світі.
Уже з площі видніється 13-поверхова висотка, перший радянський хмарочос, – Держпром.
Подорож по місту не може обійтися без відвідування історичного місця Харкова – «трикутника» соборів: Покровський (вул. Університетська, 8), Успенський (вул. Університетська, 11) і Благовіщенський (вул. Благовіщенська, 1).
Захопливе видовище знаходиться в сквері Перемоги – «Дзеркальний струмінь». Це комплекс фонтанів, який вечорами радує гостей, виблискуючи яскравими вогнями.
Увечері насолодіться сеансом артхаусного кіно в найдревнішому закладі не тільки міста, а й усієї Східної Європи – кінотеатрі «Боммер».
Одним з найкрасивіших місць Харкова вважається Саржин яр. Цей пам’ятник природи приваблює туристів своєю красою ландшафту, а також джерелом мінеральної води.
Культурний вечір можна провести в Харківському театрі опери і балету ім. М. Лисенка (ХНАТОБ). Це перший оперний театр в Україні. Вистави проводяться українською, російською, італійською та французькою мовами. Також тут можна відвідати сучасні та класичні постановки балету.
Приїхавши на відпочинок з дітьми, без роздумів вирушайте в харківський Діснейленд – парк відпочинку і розваг ім. М. Горького. Він поділений на кілька тематичних кварталів, має власне озеро з лебедями і безліч кафе.
Маленьким любителям звіряток сподобається в центральному зоопарку, де мешкають понад 7000 тварин. Погратися з маленьким левеням або тигром діти зможуть в приватному екопарку Фельдмана.
Мала південна залізниця – вельми цікава пам’ятка Харкова, яка сподобається не тільки дітям. Тут можна дізнатися багато цікавого про функціонування залізничного господарства.
Здійсніть невелику подорож по найкрасивіших степах України. Тут вас чекають мальовничі природні пейзажі і знайомство з маленькими дикими тваринами Харківщини. Або вирушайте в тур величними садибами і палацами Харківської області, де ви дізнаєтеся не тільки їх історію, а й загадкові таємниці і легенди минулого.
Туры в Харьков из Черкасс. Турагентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!