Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Термальні джерела

Косино

Термальні курорти Закарпаття з Черкас.

Туристична агенція Компас пропонує відпочинок та оздоровлення на Термальних курортах Закарпаття.
Термальні води (від грецького Thérme – жар, тепло,) – підземні води, які мають температуру 20 ° С і вище. Ще до того, як вчені почали вивчати склад термальних вод, було помічено, що вода конкретного джерела допомагає в лікуванні певних хвороб.

Будь-який вид термальних вод має позитивний вплив на самопочуття людини, але ефект сильніший, якщо джерело містить натрій, бром, йод, криптон, кальцій, магній, хлор, вольфрам та інші мінеральні і біологічно активні речовини.

Список показань до перебування на курортах доволі різноманітний: це захворювання органів дихання, системи кровообігу, опорно-рухового апарату, порушення обміну речовин.
Гарячі джерела використовують комплексно в програмах антистресової терапії, омолодження, лікувального голодування, корекції фігури і зміцнення імунітету.

Господь бог щедро нагородив Закарпатті всіма можливими природними багатствами, а особливо – термальними водами. Гарячі джерела і термальні води Закарпаття – це прекрасна можливість не тільки відпочити, а й поправити своє здоров’я.

Термальні мінеральні джерела умовно поділяються на теплі (20-37 ° C), гарячі (37-50 ° C) і дуже гарячі (50-100 ° C). Термальні води Закарпатті за температурою коливаються від 30 ° С до 80 ° С.

Найпопулярніші і відомі термальні води і гарячі джерела Закарпаття зручно розташовані по автомобільних трасах Мукачево – Берегово, Мукачево – Хуст, Мукачево – Ужгород.

Рекомендований склад води і місце відпочинку повинен визначити Ваш лікар.

Ми допоможемо скласти програму поїзки, забронювати проживання і абонементи на відвідування термальних купалень, забронюємо квитки на поїзд та трансфери. Поїздку до Терм можна доповнити цікавою екскурсійною програмою.

Відвідайте термальні курорти Закарпаття з Черкас.

Термальні джерела Косино

 Санаторій Теплиця, м.Виноградів

 Санаторій Теплі води, с. Велятино

 Чани, с. Лумшори

Оздоровчий комплекс Жайворонок, м. Берегово

Популярні тури до Закарпаття з відвіданням термальних джерел.

Релакс-тур “Термальне Закарпаття”, 2 дні
Термальне Закарпаття+Лумшори чани, 6 днів

Туристическое агентство Компас предлагает термальные курорты Закарпатья из Черкасс.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!