Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Термальні джерела

Косино

Туристична агенція Компас пропонує відпочинок та оздоровлення на термальних курортах Закарпаття.

Термальні води (від грецького Thérme – жар, тепло,) – підземні води, які мають температуру 20 ° С і вище. Ще до того, як вчені почали вивчати склад термальних вод, було помічено, що вода конкретного джерела допомагає в лікуванні певних хвороб.

Будь-який вид термальних вод має позитивний вплив на самопочуття людини, але ефект сильніший, якщо джерело містить натрій, бром, йод, криптон, кальцій, магній, хлор, вольфрам та інші мінеральні і біологічно активні речовини.

Список показань до перебування на курортах доволі різноманітний: це захворювання органів дихання, системи кровообігу, опорно-рухового апарату, порушення обміну речовин.
Гарячі джерела використовують комплексно в програмах антистресової терапії, омолодження, лікувального голодування, корекції фігури і зміцнення імунітету.

Господь бог щедро нагородив Закарпатті всіма можливими природними багатствами, а особливо – термальними водами. Гарячі джерела і термальні води Закарпаття – це прекрасна можливість не тільки відпочити, а й поправити своє здоров’я.

Термальні мінеральні джерела умовно поділяються на теплі (20-37 ° C), гарячі (37-50 ° C) і дуже гарячі (50-100 ° C). Термальні води Закарпатті за температурою коливаються від 30 ° С до 80 ° С.

Найпопулярніші і відомі термальні води і гарячі джерела Закарпаття зручно розташовані по автомобільних трасах Мукачево – Берегово, Мукачево – Хуст, Мукачево – Ужгород.

Ми пропонуємо Вам відпочинок і лікування на термальних курортах Закарпаття.
Рекомендований склад води і місце відпочинку повинен визначити Ваш лікар.

Ми допоможемо скласти програму поїзки, забронювати проживання і абонементи на відвідування термальних купалень, забронюємо квитки на поїзд та трансфери. Поїздку до Терм можна доповнити цікавою екскурсійною програмою.

Бажаємо приємного відпочинку!

Термальні джерела Косино

 Санаторій Теплиця, м.Виноградів

 Санаторій Теплі води, с. Велятино

 Чани, с. Лумшори

Оздоровчий комплекс Жайворонок, м. БереговоШановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!