Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Албанія

Албанія

Туристична агенція Компас пропонує відпочинок в Албанії!

Країна розташована на південному сході Європи, на заході Балкан.

Столиця держави Тірана розташована в долині між горами. До головних міст відносяться Дуррес, Вльора, Ельбасан, Шкодер, Корча, Фіері, Берат.

Економічна відірваність від усього світу привела до того, що багато людей не знайомі з багатими культурними традиціями цієї «балканської красуні», з її прекрасною природою, колоритними каньйонами і чистими пляжами.

Місцеві жителі з особливою привітністю відносяться до кожного, хто надає увагу їхній країні. Це проявляється в доступній вартості відпочинку, у пропонованій смачній їжі і в чемному ставленні до госей – їх тут чекають і їм тут раді.

Клімат

Сама за себе говорить кількість сонячних днів в році. Їх налічується близько 300. У країні теплий середземноморський клімат. Літо досить спекотне і сухе, середня липнева температура на узбережжі +28 … + 32. Завдяки постійному середземноморського бризу літня спека не буває виснажливою. У зимовий період погода прохолодна і волога, з середньою січневої температурою близько +8 … + 10.

Туристичний сезон починається в травні і триває до кінця вересня. Квітень і жовтень теж досить комфортні місяці для відпочинку. Дощі йдуть ранньою весною, а також в кінці осені.

У країні багато гір і клімат в гірській місцевості інший. Тут значно холодніше, ніж на решті території країни. Зимова температура може знижуватись до -20 С. У горах, на висоті понад 1000 м. сніговий покрив зберігається більшу частину року.

Традиції

Албанія – дуже тиха країна. Тут не треба дотримуватися особливих заходів безпеки. Перебуваючи в багатолюдних місцях, потрібно лише стежити за гаманцем і сумкою. Албанський соціум досить консервативний: тут поважається думка старших, особливо старших чоловіків. З ними не можна сперечатися, особливо на релігійні і політичні теми. Рекомендується також уникати неоднозначних питань, наприклад, розмов про одностатеві шлюби і полігамію.

До місцевої традиції, якій не варто дивуватися, відноситься обмін поцілунками в щоку малознайомих людей. Краще утримуватися від компліментів жінкам. А ось при вигляді дітей слід похвалити батьків.

Тирана

Майже будь-яка програма включає відвідування столиці Тирани. Ви оглянете площу Скандербега, названу на честь національного героя і прикрашену його пам’ятником. Зможете відвідати Національний Історичний і Археологічний музеї, Міжнародний культурний центр та ін. Як правило, одноденна поїздка до Тирани організовується в рамках туру в Албанію на один з пляжних курортів. Найбільш популярні з них – Вльора і Дуррес.
Популярні курорти.

Вльора – місто з багатою історією: вже в IV сторіччі він був важливим портом. Туристи приїжджають сюди заради пляжного відпочинку, який можна урізноманітнити пізнавальними екскурсіями. У центрі міста можна оглянути Пам’ятник Незалежності Албанії і відвідати музей Незалежності. В околицях міста знаходиться древній замок Канина, побудований в двохсотих роках до н.е.

Місто Дуррес було засноване древніми греками в V столітті до н.е., довгий час було найбільш значним портом Адріатичного моря, через нього проходили торговельні шляхи між Стародавнім Римом і Візантією. Сьогодні тут можна оглянути руїни фортець, побудованих венеціанцями і візантійцями. А головна визначна пам’ятка Дурреса – давньоримський амфітеатр, збудований у формі еліпса.

Зараз активно розвивається курорт Саранда. Близькість до грецького острова Корфу дає можливість відвідати дві країни або прилетіти прямим рейсом на Корфу і поромом переправитися до Албанії. У цьому регіоні, багатому історичними пам’ятками, стародавніми руїнами, виноробнями і піщаними пляжами, купаючись в Іонічному морі, можна придбати круїз на найближчі острови.

Всі курорти Албанії

Всі тури до Албанії

Ми також запропонуємо Вам тури відпочинку на кращих морських курортах ОАЕ, о. Балі, Домінікани, Коста Ріки, Мальдівів, Сейшелів, В’єтнаму, Шрі Ланки, Канарів, Ізраїлю, Туреччини, Єгипту,  Кіпру, Іспанії.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!