Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Албанія

Албанія

Тури в Албанію з Черкас. Туристична агенція Компас.

Країна розташована на південному сході Європи, на заході Балкан.

Столиця держави Тірана розташована в долині між горами. До головних міст відносяться Дуррес, Вльора, Ельбасан, Шкодер, Корча, Фіері, Берат.

Економічна відірваність від усього світу привела до того, що багато людей не знайомі з багатими культурними традиціями цієї «балканської красуні», з її прекрасною природою, колоритними каньйонами і чистими пляжами.

Місцеві жителі з особливою привітністю відносяться до кожного, хто надає увагу їхній країні. Це проявляється в доступній вартості відпочинку, у пропонованій смачній їжі і в чемному ставленні до госей – їх тут чекають і їм тут раді.

Клімат

Сама за себе говорить кількість сонячних днів в році. Їх налічується близько 300. У країні теплий середземноморський клімат. Літо досить спекотне і сухе, середня липнева температура на узбережжі +28 … + 32. Завдяки постійному середземноморського бризу літня спека не буває виснажливою. У зимовий період погода прохолодна і волога, з середньою січневої температурою близько +8 … + 10.

Туристичний сезон починається в травні і триває до кінця вересня. Квітень і жовтень теж досить комфортні місяці для відпочинку. Дощі йдуть ранньою весною, а також в кінці осені.

У країні багато гір і клімат в гірській місцевості інший. Тут значно холодніше, ніж на решті території країни. Зимова температура може знижуватись до -20 С. У горах, на висоті понад 1000 м. сніговий покрив зберігається більшу частину року.

Традиції

Албанія – дуже тиха країна. Тут не треба дотримуватися особливих заходів безпеки. Перебуваючи в багатолюдних місцях, потрібно лише стежити за гаманцем і сумкою. Албанський соціум досить консервативний: тут поважається думка старших, особливо старших чоловіків. З ними не можна сперечатися, особливо на релігійні і політичні теми. Рекомендується також уникати неоднозначних питань, наприклад, розмов про одностатеві шлюби і полігамію.

До місцевої традиції, якій не варто дивуватися, відноситься обмін поцілунками в щоку малознайомих людей. Краще утримуватися від компліментів жінкам. А ось при вигляді дітей слід похвалити батьків.

Тирана

Майже будь-яка програма включає відвідування столиці Тирани. Ви оглянете площу Скандербега, названу на честь національного героя і прикрашену його пам’ятником. Зможете відвідати Національний Історичний і Археологічний музеї, Міжнародний культурний центр та ін. Як правило, одноденна поїздка до Тирани організовується в рамках туру в Албанію на один з пляжних курортів. Найбільш популярні з них – Вльора і Дуррес.

Всі курорти Албанії

Вльора – місто з багатою історією: вже в IV сторіччі він був важливим портом. Туристи приїжджають сюди заради пляжного відпочинку, який можна урізноманітнити пізнавальними екскурсіями. У центрі міста можна оглянути Пам’ятник Незалежності Албанії і відвідати музей Незалежності. В околицях міста знаходиться древній замок Канина, побудований в двохсотих роках до н.е.

Місто Дуррес було засноване древніми греками в V столітті до н.е., довгий час було найбільш значним портом Адріатичного моря, через нього проходили торговельні шляхи між Стародавнім Римом і Візантією. Сьогодні тут можна оглянути руїни фортець, побудованих венеціанцями і візантійцями. А головна визначна пам’ятка Дурреса – давньоримський амфітеатр, збудований у формі еліпса.

Зараз активно розвивається курорт Саранда. Близькість до грецького острова Корфу дає можливість відвідати дві країни або прилетіти прямим рейсом на Корфу і поромом переправитися до Албанії. У цьому регіоні, багатому історичними пам’ятками, стародавніми руїнами, виноробнями і піщаними пляжами, купаючись в Іонічному морі, можна придбати круїз на найближчі острови. Обирайте путівки до Албанії з Черкас від Компаса!

Всі тури до Албанії

Ми також запропонуємо Вам тури з Черкас на кращі морські курорти ОАЕ, о. Балі, Домінікани, Коста Ріки, Мальдівів, Сейшелів, В’єтнаму, Шрі Ланки, Канарів, Ізраїлю, Туреччини, Єгипту,  Кіпру, Іспанії.
Пошук туру

Туристическое агентство Компас предлагает туры в Албанию из Черкасс!

Сезон отдыха в Албании начинается в мае и продолжается до конца сентября. Апрель и октябрь тоже достаточно комфортные месяцы для отдыха. Наиболее популярные курорты – Влера и Дуррес. Сейчас активно развивается курорт Саранда. Близость к греческоу острову Корфу дает возможность посетить две страны или прилететь прямым рейсом на Корфу. Местные жители с особым радушием относятся к каждому, кто уделяет внимание их стране.

Выбирайте путевки в Албанию из Черкасс от Компаса!Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!