Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Всі курорти Албанії

Курорти Албанії з Черкас від Компаса!

Албанські курорти розташовані як на Адріатичному, так і на Іонічному морях. Розділ морів знаходиться на курорті Вльора (Vlora).

Курорти Адріатичної частини Албанії: Дуррес (Durres), Шенджін (Shёnqjin), затока Ляльзіт (Gjiri i Lalzit).
Курорти на Іонічному морі: Саранда (Saranda), Дхермі (Dhermi), Хімара (Himare), Ксаміл (Ksamil).

Пляжі Адріатичної частини Албанії в основному піщані. Захід в воду пологий, що дуже підходить для відпочинку з дітьми. Пляжі на Іонічному морі галькові, дрыбногалькові, кам’янисті. Тут є скелі і обривисті береги.

Дуррес – морський порт, що лиш трохи поступається за розмірами столиці. Знаходиться за 38 км. від Тирани. Вважається найбільшим портом на всьому Адріатичному узбережжі. Це – найдавніше місто, в якому збереглося безліч будівель римської епохи. Тут багато квітів, а також велика кількість парків. Пляжі простяглися на 15 км. Пляжна зона розбита на ділянки, найспокійнішим з них є Qerret. Тут немає багатоповерхових будинків, зате є сосновий бір.

Шенджін – курорт, що динамічно розвивається, донедавна звичайнісіньке село. Для відпочиваючих вибудувана вся необхідна інфраструктура, впорядковано пляжі. Навколо прекрасні пейзажі і хвойні ліси.
Популярне місце відпочинку – затока Ляльзіт – знаходиться недалеко від Тирани. Відома хорошими пляжами з білим піском і хвойними лісами. Сюди приїжджають за спокійним відпочинком, тишею і умиротворенням. Шанувальникам дайвінгу можна вирушити на мис Кепі радону (за 5 км. від затоки), де є все необхідне. Любителям екскурсій можна відправитися в розташовані неподалік Дуррес, Крую або Тирану.

Саранда – вважається найкращим курортом іонічного узбережжя. Тут дуже сонячно, сонце світить практично весь рік. Це маленьке містечко з розвиненою туристичною інфраструктурою. Тут збудовані сучасні готелі, процвітає екскурсійний бізнес. Історичних пам’яток в самій Саранді немає, але за ними можна вирушити в інші місця. Варто відвідати Бутринт – стародавнє місто, що знаходиться під охороною ЮНЕСКО, попрямувати до незвичайної підземному джерела «Блакитне око» (Syri Kalter), спуститися в Коніспольські печери, що зберігають ознаки існування стародавніх людей. У морі навпроти Саранди (за 12 км.) знаходиться грецький острів Корфу. Туди щодня курсують пороми – звичайні і екскурсійні. Неподалік від курорту розташований Ксаміл – місто з чудовими пляжами, на яких люблять відпочивати місцеві жителі і іноземні туристи.

Хімара – область з пологими і крутими пагорбами, що спускаються в Іонічне море. Пляжі тут галькові, з чистісінькою морською водою. Місце привабливе для любителів дайвінгу. Для них відкриті навчальні курси.
Джермі (або Зермі) – цей курорт називають серцем Албанської Рів’єри. Він знаходиться в середині 5-кілометрового пляжу, який починається на півострові Карабурун і простягається до гір, в яких розташований монастир Теодора. Слово «зермі» перекладається як «дубовий гай». Курортне поселення знамените своїми 30 старовинними церквами, що розташувалися на схилі гори. Останнім часом місце переживає будівельний бум. Тут будують сучасні готелі і бунгало, ресторани і туристичні розваги. Цікавою пам’яткою є печера Піратів, до якої можна дістатися тільки на катері або вбрід.

Вльора – місце на стику двох морів. Тут збереглися необжиті природні куточки. Курорт пропонує «дикий» відпочинок і упорядкований. Пляжі тут різноманітні: кам’янисті, галькові і піщані. Вльора стає з кожним роком все популярнішою. Це пояснюється інфраструктурою, що динамічно розвивається: хорошими дорогами, упорядкованими пляжами, широким вибором кафе і ресторанів, готелями будь-якого рівня.

Курорты Албании из Черкасс от Туристического агентства Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!