Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Австрія

Австрія

Тури в Австрію з Черкас. Туристична агенція Компас.

АВСТРІЯ вважається найкрасивішою країною Центральної Європи. Туристів сюди приваблюють красоти Відня та Зальцбурга, мальовничі альпійські села Тіролю, чудові національні парки і “Озерний край” на заході країни, і, звичайно, знамениті гірськолижні курорти. Завдяки Альпам Австрія є найбільш гірськолижною країною Європи.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Столиця Австрії – Відень.

Відень

Міста Австрії

Офіційна мова – німецька. Німецька мова австрійців трохи відрізняється від тієї мови, якою розмовляють німці. Практично скрізь розуміють англійську.

Віросповідання – католицизм (78% населення).

Валюта – євро.

Час – середньоєвропейський (відстає від київського на 1 годину).

ПРИРОДА І ГЕОГРАФІЯ

Австрія розташовується в самому центрі Європи. Приблизно 70% площі країни займають Східні Альпи. Вони ширші і нижчі за Швейцарські і більш доступні для туристів. Тут більше альпійських лугів і лісів. Найвища точка Австрії – двоголова вершина Гросглокнер, “великий дзвонар”, що досягає 3997 м. У країні досить багато гірських озер. На заході Австрії лежить частина великого і глибокого Боденського озера, а на сході – частина великого мілководного озера Нейзідлер-Зе.

КЛІМАТ

Австрія має помірний клімат, перехідний до континентального. Зима м’яка з частими снігопадами, найхолодніший зимовий місяць – січень, температура в долинах опускається до -2 ° С, в гірських районах – до -14 ° С. Літо, як правило, дуже тепле, частіше без дощів. Найспекотнішими місяцями вважають липень і серпень (близько + 20 ° С).
В Австрії можна виділити 2 туристичних сезони. Перший відноситься до літа (липень – серпень), другий припадає на зиму (переважно, Різдво). Кращий час для відвідування Відня – пізня весна та рання осінь. Гірськолижний сезон триває до середини квітня. Сніг в горах в окремих місцях лежить 7-8 місяців на рік.

Всі курорти Австрії

Гірськолижна Австрія

ПАМ’ЯТКИ

Різноманітне і дуже багате культурне життя країни. У всіх великих містах є театри, але особливо відома в світі Віденська опера. Безсумнівну привабливість Австрії створюють її архітектурні цінності.

Відень – місто розкішних палаців, площ, затишних вуличок. Вражає в першу чергу Штефансплатц – площа Святого Стефана із знаменитим готичним собором. Прекрасний Хофбург – імператорський палац, а також Шенбрунн – літня резиденція Габсбургів. У палаці Хофбурга відкриті скарби Габсбургів, а Віденський художній музей пропонує найбільше зібрання полотен Брейгеля. У парку Лайнц знаходиться палац Хермесвілла, який отримав свою назву через мармурової статуї Гермеса в саду.  Зараз в Шенбрунні, Хофбурзі та Хермесвіллі проводяться різні виставки.

У Відні багато відомих парків: Штадтпарк; парк Бельведер, в якому знаходиться замок в стилі бароко; парк XVIII століття поруч з Шеннбруном і найстаріший у світі зоопарк, заснований в 1752 році.

Зальцбург знаменитий тим, що тут народився Моцарт. Тут зберігся будинок Моцарта, де тепер розміщується музей.

КУХНЯ

Австрія славиться своєю надзвичайно простою, але смачною і ситної їжею. Неодмінно варто спробувати м’ясо на кістці – блюдо № 1 в Австрії; глювайн (Gluewein) – гарячий напій, що складається з червоного вина і води (3: 1), кориці, спецій; принципово відрізняється від баварського глінтвейну відсутністю цедри і присутністю води; пшеничне пиво (Weizenbier) – абсолютно ні з чим не порівнянний смак; яблучний пиріг (Apfel Strudel) – в Зальцбурзі і альпійських селах подається дуже гарячим; натуральні цукерки “Mozartkugel” – феєричний винахід зальцбуржскої кондитерської “Fuerst”.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Знайомство австрійці зав’язують швидко і невимушено. Вони веселі, чемні, товариські, люблять добре поїсти, випити, поговорити.

Переважна більшість ресторанів, готелів і навіть пунктів продажу скі-пасів не приймають до оплати кредитні картки.

Магазини в Австрії формально працюють з понеділка по п’ятницю з 07:00 до 19:00, а в суботу – до 17:00. Фактичний час – до 18:00 або до 18:30. На курортах і в туристичних центрах магазини можуть працювати і до 21:00, а привокзальні заклади – до 23:00.

Великою популярністю у туристів користуються віденські солодощі.

Найзнаменитіші віденські сувеніри: мініатюрні конячки ліпіццанської породи, масло з гарбузового насіння, концентрат “Яга-ті”, тобто “Мисливський чай”, для любителів міцніших напоїв – пляшечка шнапсу (фруктового самогону).

Оберіть путівки в Австрію з Черкас від Компаса!

Всі тури до Австрії

Ми також запропонуємо Вам екскурсійні тури з Черкас до Греції, Іспанії, Італії, Франції, Нідерландів, Бельгії, Чехії, Польщі, Хорватії, Туреччини, Грузії. 
Пошук туру

А тут – екскурсійні тури до Австрії від туроператора Інкомартур

Туристическое агентство Компас предлагает туры в Австрию из Черкасс!
АВСТРИЯ считается самой красивой страной Центральной Европы. Туристов сюда привлекают красоты Вены и Зальцбурга, живописные альпийские деревушки Тироля, великолепные национальные парки и “Озерный край” на западе страны, и, конечно, знаменитые горнолыжные курорты. Благодаря Альпам Австрия является наиболее горнолыжной страной Европы.

Выбирайте путевки в Австрию из Черкасс от Компаса!Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!