Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Австрія

Австрія

Туристична агенція Компас пропонує відпочинок в Австрії!

АВСТРІЯ вважається найкрасивішою країною Центральної Європи. Туристів сюди приваблюють красоти Відня та Зальцбурга, мальовничі альпійські села Тіролю, чудові національні парки і “Озерний край” на заході країни, і, звичайно, знамениті гірськолижні курорти. Завдяки Альпам Австрія є найбільш гірськолижною країною Європи.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Столиця Австрії – Відень.

Відень

Офіційна мова – німецька. Німецька мова австрійців трохи відрізняється від тієї мови, якою розмовляють німці. Практично скрізь розуміють англійську.

Віросповідання – католицизм (78% населення).

Валюта – євро.

Час – середньоєвропейський (відстає від київського на 1 годину).

ПРИРОДА І ГЕОГРАФІЯ

Австрія розташовується в самому центрі Європи. Приблизно 70% площі країни займають Східні Альпи. Вони ширші і нижчі за Швейцарські і більш доступні для туристів. Тут більше альпійських лугів і лісів. Найвища точка Австрії – двоголова вершина Гросглокнер, “великий дзвонар”, що досягає 3997 м. У країні досить багато гірських озер. На заході Австрії лежить частина великого і глибокого Боденського озера, а на сході – частина великого мілководного озера Нейзідлер-Зе.

КЛІМАТ

Австрія має помірний клімат, перехідний до континентального. Зима м’яка з частими снігопадами, найхолодніший зимовий місяць – січень, температура в долинах опускається до -2 ° С, в гірських районах – до -14 ° С. Літо, як правило, дуже тепле, частіше без дощів. Найспекотнішими місяцями вважають липень і серпень (близько + 20 ° С).
В Австрії можна виділити 2 туристичних сезони. Перший відноситься до літа (липень – серпень), другий припадає на зиму (переважно, Різдво). Кращий час для відвідування Відня – пізня весна та рання осінь. Гірськолижний сезон триває до середини квітня. Сніг в горах в окремих місцях лежить 7-8 місяців на рік.

Міста Австрії

Всі курорти Австрії

ПАМ’ЯТКИ

Різноманітне і дуже багате культурне життя країни. У всіх великих містах є театри, але особливо відома в світі Віденська опера. Безсумнівну привабливість Австрії створюють її архітектурні цінності.

Відень – місто розкішних палаців, площ, затишних вуличок. Вражає в першу чергу Штефансплатц – площа Святого Стефана із знаменитим готичним собором. Прекрасний Хофбург – імператорський палац, а також Шенбрунн – літня резиденція Габсбургів. У палаці Хофбурга відкриті скарби Габсбургів, а Віденський художній музей пропонує найбільше зібрання полотен Брейгеля. У парку Лайнц знаходиться палац Хермесвілла, який отримав свою назву через мармурової статуї Гермеса в саду.  Зараз в Шенбрунні, Хофбурзі та Хермесвіллі проводяться різні виставки.

У Відні багато відомих парків: Штадтпарк; парк Бельведер, в якому знаходиться замок в стилі бароко; парк XVIII століття поруч з Шеннбруном і найстаріший у світі зоопарк, заснований в 1752 році.

Зальцбург знаменитий тим, що тут народився Моцарт. Тут зберігся будинок Моцарта, де тепер розміщується музей.

КУХНЯ

Австрія славиться своєю надзвичайно простою, але смачною і ситної їжею. Неодмінно варто спробувати м’ясо на кістці – блюдо № 1 в Австрії; глювайн (Gluewein) – гарячий напій, що складається з червоного вина і води (3: 1), кориці, спецій; принципово відрізняється від баварського глінтвейну відсутністю цедри і присутністю води; пшеничне пиво (Weizenbier) – абсолютно ні з чим не порівнянний смак; яблучний пиріг (Apfel Strudel) – в Зальцбурзі і альпійських селах подається дуже гарячим; натуральні цукерки “Mozartkugel” – феєричний винахід зальцбуржскої кондитерської “Fuerst”.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Знайомство австрійці зав’язують швидко і невимушено. Вони веселі, чемні, товариські, люблять добре поїсти, випити, поговорити.

Переважна більшість ресторанів, готелів і навіть пунктів продажу скі-пасів не приймають до оплати кредитні картки.

Магазини в Австрії формально працюють з понеділка по п’ятницю з 07:00 до 19:00, а в суботу – до 17:00. Фактичний час – до 18:00 або до 18:30. На курортах і в туристичних центрах магазини можуть працювати і до 21:00, а привокзальні заклади – до 23:00.

Великою популярністю у туристів користуються віденські солодощі.

Найзнаменитіші віденські сувеніри: мініатюрні конячки ліпіццанської породи, масло з гарбузового насіння, концентрат “Яга-ті”, тобто “Мисливський чай”, для любителів міцніших напоїв – пляшечка шнапсу (фруктового самогону).

Всі тури до Австрії

Ми також запропонуємо Вам екскурсійні тури до Греції, Іспанії, Італії, Франції, Нідерландів, Бельгії, Чехії, Польщі, Хорватії, Туреччини, Грузії. Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!