Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Лінц

Тури в Лінц з Черкас від Компаса!

Лінц в Австрії зберіг безліч прекрасних архітектурних пам’ятників XIII-XIX століть, оточених чарівною красою пейзажів і особливою атмосферою міста. Він отримав звання культурної столиці Європи. Лінц подарує масу вражень як любителям історії і мистецтва, так і маленьким гостям.
Як дістатися
Міжнародний аеропорт «Голубий Дунай» розташований за 10 км. від Лінца.
Візитна картка
Лінц, розташований на обох берегах Дунаю, був заснований на місці кельтського поселення ще древніми римлянами, як фортеця Ленца. Місто входило до складу Римської імперії, а в середні віки, коли тут правив імператор Фрідріх III, пережив бурхливий розквіт. В різний час в Лінці жили і працювали багато видатних австрійці – математик Кеплер, композитор Брукнер, художник Штифтер. Свого культурного та історичного значення столиця Верхньої Австрії не втратила і сьогодні, залучаючи численних туристів чудовою старовинною архітектурою і різноманітністю культурних подій.
Розваги і активний відпочинок
Лінц не випадково в 2009 р. був визнаний Європейською культурною столицею. Столиця Верхньої Австрії багата на пам’ятки та культурні події. У центрі старого міста, що розкинулося на південному березі Дунаю, розташована головна площа Лінца, що вважається найбільшою середньовічною площею у всій Австрії. У Старому місті знаходиться безліч історико-архітектурних пам’яток: 20-метрова колона Святої Трійці і старовинна ратуша з бароковим фасадом і музеєм історії Лінца, неоготичний Новий собор з вежею, що злітає на 135 м., та дивовижними вітражами, і церква Св. Мартіна VIII ст. – найстаріша діюча церква країни. Над містом, на березі Дунаю височить величний замок – колишня резиденція імператора Фрідріха III.
Чудовими пейзажами Лінца і Дунаю можна помилуватися з моста Нібелунгенбрюкке або, піднявшись на трамваї на гору Пестлінгберг, де розташовується старовинна церква пілігримів з панорамним терасою. Також незабутньою стане романтична прогулянка на пароплаві по Дунаю.
Чимало цікавого пропонує Лінц і дітям – від зоопарку, в якому мешкає понад 800 тварин, і «музею майбутнього» до поїзда-дракона, що переміщується через підземелля гномів в фантастичну країну казок.
Лінц відомий своїм насиченим культурним життям. Так, в ультрасучасному концертному залі ім. Брукнера щорічно проходить міжнародний Брункерівський музичний фестиваль, а художній музей «Лентос» – один з найбільших музеїв сучасного мистецтва в Австрії. Крім того, в місті постійно влаштовують найрізноманітніші фестивалі, наприклад, фестиваль вуличних акробатів і клоунів, фестиваль електронного мистецтва Ars Electronica, феєричний фестиваль «Звукова хмара» і цікавий фестиваль «Вино і мистецтво». А ще неодмінно варто спробувати знаменитий «лінцівський торт», що вважається найстарішим тортом в світі – адже його рецептам вже більше 350 років!

Туры в Линц из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!