Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Зальцбург

Тури в Зальцбург з Черкас від Компаса!

Зальцбург в Австрії, оточений казковими пейзажами Альпійських гір – це місто-музика. Тут народився великий Моцарт, тут проходять міжнародні музичні фестивалі, тут знімався знаменитий голлівудський фільм «Звуки музики», а чарівні класичні мелодії звучать не тільки в концертних залах, а й в місцевих кафе і будинках, та й чудова архітектура Зальцбурга постає застиглою музикою …
Як дістатися
Міжнародний аеропорт Зальцбурга розташований за півгодини їзди від центру міста.
Візитна картка
Зальцбург, заснований в 700 р. єпископом Рупертом, сходить своєю історією до стародавніх кельтських поселень, а назва, що перекладається як «Замок солі», місто отримало завдяки багатим родовищам «білого золота».
З цим чудовим містом пов’язані імена багатьох знаменитостей – від Парацельса до Стефана Цвейга і Герберта фон Караяна. Однак світову славу Зальцбургу приніс Вольфганг Амадей Моцарт, який тут народився і провів свої юні роки. Сьогодні незрима присутність великого композитора відчувається в Зальцбурзі всюди – від його чарівної музики і знаменитого фестивалю до фірмових цукерок «моцарткугель», які виготовляються тільки тут.
Розваги і активний відпочинок
Зальцбург – місто музики, батьківщина великого Моцарта і справжня архітектурна перлина. Серце Зальцбурга – Старе місто, внесене до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, розкинулось між мальовничою річкою Зальцах і скелястими схилами гори Монахів і гори Фортеці. Тут розташовано безліч чудових архітектурних пам’ятників різних стилів і епох.

На центральній площі XVII століття Резіденцплац знаходяться Резиденція архієпископа з галереєю європейського живопису і Нова резиденція з 35 дзвонами, старовинним годинником і музеєм Заттлера, красивий фонтан Резіденцбруннен і чудовий Кафедральний собор в стилі бароко, що вміщає до 10 000 осіб.

У бенедиктинському монастирі Св. Петра зберігаються мощі засновника Зальцбурга – Св. Руперта, а в скелі вирубані катакомби пустельників.

Через Старе місто простяглася вуличка Гетрайдегассе з будинком, де народився Моцарт.
На високому пагорбі над містом височить могутня фортеця Хоензальцбург – один із символів Зальцбурга. У фортеці, вражаючій розкішшю інтер’єрів, працює кілька музеїв, є оглядовий майданчик з захоплюючим панорамним видом.
На правому березі Зальцаха розташований ще один об’єкт ЮНЕСКО – бароковий палац Мірабель, оточений чудовим парком. Колись в Мармуровому залі палацу виступав юний Моцарт, а сьогодні влаштовують знамениті зальцбурзькі палацові концерти.
Зальцбург – один з центрів світової музики, на концертних майданчиках якого проходять виступи світових знаменитостей. Найвідоміший – грандіозний Фестивальний комплекс з одним з найбільших залів в світі. Цілий рік шанувальникам музики пропонується калейдоскоп подій – від історичного Зальцбурзького музичного фестивалю до Троїцького і Пасхального фестивалів.

Туры в Зальцбург из Черкасс.  Турагентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!