Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Всі курорти Австрії

Курорти Австрії з Черкас від Компаса!

Дві третини території Австрії покрито Альпами.

Саме тому гірськолижні курорти – це основний туристичний напрямок цієї країни. Австрія налічує 71 гірськолижний округ, що вміщають близько 800 курортів. Сучасні гірськолижні бази Австрії – це прекрасні траси різної складності, доброзичливий персонал, комфортабельне устаткування і безліч додаткових послуг.
Найвідоміші австрійські курорти.

Зимовий відпочинок в Ішгль.
Дана курортна база розташована в Тіролі. Це місто стало туристичним центром ще в 60-х роках двадцятого століття. Головним плюсом Ішгля є величезна різноманітність потужностей для гірськолижного спорту. Відпочиваючих чекають понад 200 кілометрів трас. На курорті є кілька видів підйомників, тому дістатися куди завгодно можна без проблем. Траси Ішгля розташовані на висоті 1400-2782 метрів. Тривалість трас і їх складність різні за кольором. Гірськолижний курорт Ішгль знаходиться на кордоні Австрії та Швейцарії. Зі швейцарського боку розташовується курорт Самнаун (Samnaun), на який можна потрапити «не знімаючи лиж».
Будь-який гість крім основного активного відпочинку може дозволити собі інші розваги. Сауни, бари, дискотеки, ресторани і навіть аквапарк доступні кожному бажаючому.
Ішгль – ідеальне місце для відпустки. Він має переваги зони безмитної торгівлі, тому тут можна придбати дійсно якісні речі. З недоліків курорту можна відзначити недостатню кількість трас для дуже екстремальних спусків. Дуже високі ціни роблять курорт більше схожим на Швейцарію, ніж на Австрію.

Зимовий курорт в Бад-Гаштайн (Бадгастайн).
Селище знаходиться в районі долини Гастайнерталь. Родзинкою курорту є численні цілющі джерела. Це зробило Бад-Гаштайн головною здравницею країни. Прекрасні траси для бігових лиж, різноманітні школи інструктажу роблять це місце незабутнім. Є спуски для санного спорту. Досвідчені спортсмени можуть отримати задоволення від екстремального спуску на чорних трасах. Менш досвідчені новачки – на синіх трасах.
Курорт має перепад висот від 830 до 2686 метрів. З плюсів можна виділити величезну територію і прекрасне обладнання. З мінусів – все ті ж захмарні ціни і невелика кількість додаткових послуг.

Курорт Лех.
Це, безсумнівно, найкрутыший і дорогий курорт, представлений в Австрії. Чудові краєвиди лісових околиць і засніжені вершини гори Мадлох роблять це місце незабутнім. Рівень сервісу і технологічної оснащеності дозволив курорту бути гордим володарем титулу «Кращий в Альпах». Тут є всі умови як для досвідчених гірськолижників, так і для новачків. Найскладніші спуски в містечку Шлегелькопф. Крігерхон ідеальний для екстремального фристайлу. Хохліхт вибирають шанувальники цілинних спусків. Площа і обладнання курорту ідеальні для проведення зимових змагань лижників.
На курорті постійно працює 32 підйомника. Черг на них практично немає. На території Леха є диско-бар і кінотеатр, але більшість воліє відпочивати в межах готелів.

Зимовий відпочинок в Санкт-Антон-ам-Арльберг (Санкт-Антон).
Як і Лех, курорт Санкт-Антон володіє титулом «Кращий в Альпах». Саме тут з’явилася одна з перших в світі шкіл катання на лижах. Технічна оснащеність бази знаходиться на такому високому рівні, що дозволяє організовувати Чемпіонати світу.

У розпорядженні туристів величезний вибір басейнів, ресторанів, тирів, кегельбанів та інших видів додаткових розваг. На території є безліч прокатних пунктів спортивного спорядження і спеціалізованих магазинів. Тож не дивно, що цьому курорту надає перевагу велика кількість знаменитостей.
Курорт розташований на висоті 1000 – 2811 метрів. Тут маркується ступінь складності спусків. Найекстремальніші – червоні, їх загальна довжина становить 138 кілометрів. Протяжність трас чорного кольору – 30 кілометрів, але вони для професіоналів.
Плюсами Санкт-Антона є величезна площа з трасами різного ступеня складності, якісна технічна оснащеність, різноманітність додаткових видів відпочинку. До мінусів можна віднести дорожнечу і високогірне розташування (іноді потрібна акліматизація).

Багатьом туристам та відпочиваючим давно відомі термальні курорти Австрії. У цій гірській країні безліч місць, де є лікувальні джерела.

5 кращих термальних курортів Австрії.

Баден

Альпійський курорт Баден вважається найбільшим європейським термальним курортом. Це чудове місце багате джерелами сірки. Розміщений він приблизно за 25 км. від столиці. По клімату Баден нагадує середземноморську територію. Завдяки цьому, сюди практично без перерви з’їжджаються відпочиваючі. Санаторії обладнані сучасними басейнами, наповненими сіровмісною термальною водою. Її температура становить від 30 до 35 градусів.

У лікувальній воді міститься багато таких природних елементів, як кальцій і магній. Вона корисна для профілактики і лікування ревматичних захворювань, а також реабілітації після різних травм. Передбачені також масажі і водна терапія. Режим лікування цілорічний.

Розташування

У федеральній землі Нижня Австрія, за 26 км. від Відня, з яким пов’язаний трамвайною лінією.

Лаа

Курортне місто Лаа відоме багатьом, оскільки в ньому безліч санаторіїв і водолікарень. У місцевих термальних водах міститься багато йоду, а температура пом’якшеної води досягає 42 градуси.

Лікують тут ревматичні, шкірні та неврологічні захворювання. Всі санаторії оснащені спеціальними терапевтичними відділеннями. Тут кожен відпочивальник отримує свою відповідну програму лікування.

Розташування

У федеральній землі Нижня Австрія. Входить до складу округу Мистельбах.

Бад Халь

Курорт з термальною водою Бад Халь включений до європейського союзу лікувального профілю. Тут досить добре працює медичне обслуговування, а також створені сприятливі умови для реабілітації. Застосовується водне лікування, грязями, а також спеціальними фізичними методиками. Місцеві води багаті вмістом йоду й брому, які ефективно діють на організм.

Розташування

У федеральній землі Верхня Австрія. Входить до складу округу Штайр.

Бад Тацмансдорф

Старий термальний курорт і санаторій Бад Тацмансдорф має води, які багаті сіркою. Така водна терапія добре впливає на весь організм в цілому, а також служить гарним профілактичним засобом.

Грязьові ванни сприяють прискоренню процесів обміну. Грязі також виводять різні непотрібні речовини з організму. Завдяки вуглекислого газу, який містять місцеві грязі, поліпшується кровообіг.

Як і багато інших курортів Австрії з термальними джерелами, цей курорт надає послуги спа процедур. Місцеві термальні води забезпечують одужання суглобів, неврології, а також знижують вагу. Відстань від столиці становить 125км.

Розташування

У федеральній землі Бургенланд. Входить до складу округу Оберварт.

Бад Вальтерсдорф

Зона термального курорту Бад Вальтерсдорф є однією з тих, які відкрилися порівняно недавно. Унікальні джерела лікувальної води були відкриті приблизно сорок років тому. Тим часом, сьогодні ця лікувальна зона має розвинену інфраструктуру, а популярність місцевих санаторіїв стрімко зростає. Термальні води багаті натрієм і хлоридами, їх температура перевищує 60 градусів.

Лікують тут суглоби, неврологію, а також судинні захворювання і органи дихання. Відстань до столиці становить 120 км.

Розташування

У федеральній землі Штирія. Входить до складу округу Хартберг.

Курорты Австрии из Черкасс от Турагентства Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!