Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Болгарія

Тури в Болгарію

Тури в Болгарію з Черкас. Туристична агенція Компас.

Особливості географічного положення країни, наявність гірських територій і теплого моря створили помірний континентальний клімат, і як наслідок, чудові умови для відпочинку в Болгарії з Черкас. У літні місяці температура рідко піднімається вище + 30 ° С. Червень вважається найбільш дощовим місяцем, після чого приходить суха тепла погода аж до середини осені. Серпень і вересень вважають кращим курортним часом цієї країни. Для екскурсій по Болгарії прекрасно підійде період з травня по жовтень.
Любителям тиші і спокою барвиста Болгарія з радістю розкриє свої обійми в жовтні, коли більшість туристів вже роз’їхалася, ціни в готелях і ресторанах значно знизились, а води Чорного моря ще досить теплі і приємні для купання.
Болгарія – православна країна з багатою історією і не менш вражаючою архітектурою. Більшість туристів приїжджають до Болгарії спеціально для ознайомлення з численними стародавніми храмами і монастирями, а також щоб долучитися до багатовікової культури і здійснити паломництво до святих місць. Поблизу від багатьох курортів розташовані мінеральні джерела, що відомі своїми цілющими властивостями.
Північна частина узбережжя славиться європейським рівнем обслуговування і розвиненою інфраструктурою. Тут зосереджена велика кількість барів, магазинів, ресторанів, дискотек. Нічне життя в Болгарії таке ж бурхливе, як і вдень. Особливою популярністю користуються тури з Черкас на курорти Албена, Рів’єра, Золоті піски, Русалка, Олена, Сонячний день.
Південне узбережжя більш підійде для любителів спокійного відпочинку. Саме в цій частині Болгарія може запропонувати туристам затишні комплекси, такі як Дюни і Сонячний берег. Любителі усамітнитись зможуть зняти житло в невеликих тихих приморських містечках, таких як Поморіє, Созополь, Кітен, Несебр, Равда.

Всі курорти Болгарії

Чималу роль в залученні туристів грає шопінг. Розвинена текстильна промисловість, заснована на виробництві товарів багатьох європейських брендів, таких як Адідас і Хьюго Бос, вабить туристів з усієї Європи, що бажають придбати оригінальні речі.

Софія

Порадують туристів ознайомчі екскурсії. Подорож в монастир Аладжа, де можна скуштувати вишуканих вин, нічна поїздка по Варні, Ботанічний сад, Палац румунської королеви, місто Несебр, що стало всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО, Рильський монастир – відвідування всіх цих пам’яток не дозволить нудьгувати ні одного дня.
Тури в Болгарію з Черкас славляться не тільки теплим морем і золотими пляжами. Зимовий туристичний сезон залучає на гірськолижні курорти не менше відпочиваючих, ніж літнє сонце і блакитна вода. Сучасне обладнання на трасах і рівень сервісу за помірні гроші відповідають європейським стандартам, завойовуючи з кожним роком все більше любителів гірських лиж і екстремального відпочинку, що приїжджають на гірськолижні курорти Болгарії: Помпорово, Боровець, Банско, Вітоша. Обирайте путівки в Болгарію з Черкас!

Гарячі тури на море
Всі тури до Болгарії

Ми також запропонуємо Вам тури з Черкас  на кращі морські курорти Туреччини, Єгипту, Албанії, Чорногорії, Хорватії, Тунісу.

Пошук туру

Туристическое агентство Компас предлагает туры в Болгарию из Черкасс!
Особой популярностью пользуются курорты Албена, Ривьера, Золотые пески, Русалка, Елена, Солнечный день. Южное побережье более подойдет для любителей спокойного отдыха. Здесь Болгария может предложить туристам уютные комплексы Дюны и Солнечный берег. Любители уединиться смогут снять жилье в небольших тихих приморских городках Поморие, Созополь, Китен, Несебр, Равда.
Зимний туристический сезон привлекает на горнолыжные курорты не менее отдыхающих, чем летнее солнце и голубая вода. Горнолыжные курорты Болгарии: Помпорово, Боровец, Банско, Витоша.
Выбирайте путевки в Болгарию из Черкасс от Турагентства Компас! Приглашаем на отдых в Болгарии.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!