Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Болгарія

Болгарія

Туристична агенція Компас пропонує відпочинок на морі у Болгарії!

Особливості географічного положення країни, наявність гірських територій і теплого моря створили в Болгарії помірний континентальний клімат. У літні місяці температура рідко піднімається вище + 30 ° С. Червень вважається найбільш дощовим місяцем, після чого приходить суха тепла погода аж до середини осені. Серпень і вересень вважають кращим курортним часом Болгарії. Для екскурсій по країні прекрасно підійде період з травня по жовтень.
Любителям тиші і спокою барвиста Болгарія з радістю розкриє свої обійми в жовтні, коли більшість туристів вже роз’їхалася, ціни в готелях і ресторанах значно знизились, а води Чорного моря ще досить теплі і приємні для купання.
Болгарія – православна країна з багатою історією і не менш вражаючою архітектурою. Більшість туристів приїжджають до Болгарії спеціально для ознайомлення з численними стародавніми храмами і монастирями, а також щоб долучитися до багатовікової культури і здійснити паломництво до святих місць. Поблизу від багатьох курортів розташовані мінеральні джерела, що відомі своїми цілющими властивостями.
Північна частина узбережжя славиться європейським рівнем обслуговування і розвиненою інфраструктурою. Тут зосереджена велика кількість барів, магазинів, ресторанів, дискотек. Нічне життя в Болгарії таке ж бурхливе, як і вдень. Особливою популярністю користуються курорти Албена, Рів’єра, Золоті піски, Русалка, Олена, Сонячний день.
Південне узбережжя більш підійде для любителів спокійного відпочинку. Саме в цій частині Болгарія може запропонувати туристам затишні комплекси, такі як Дюни і Сонячний берег. Любителі усамітнитись зможуть зняти житло в невеликих тихих приморських містечках, таких як Поморіє, Созополь, Кітен, Несебр, Равда.

Всі курорти Болгарії

Чималу роль в залученні туристів грає шопінг. Розвинена текстильна промисловість, заснована на виробництві товарів багатьох європейських брендів, таких як Адідас і Хьюго Бос, вабить туристів з усієї Європи, що бажають придбати оригінальні речі.

Софія

Порадують туристів ознайомчі екскурсії. Подорож в монастир Аладжа, де можна скуштувати вишуканих вин, нічна поїздка по Варні, Ботанічний сад, Палац румунської королеви, місто Несебр, що стало всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО, Рильський монастир – відвідування всіх цих пам’яток не дозволить нудьгувати ні одного дня.
Болгарія славиться не тільки теплим морем і золотими пляжами. Зимовий туристичний сезон залучає на гірськолижні курорти не менше відпочиваючих, ніж літнє сонце і блакитна вода. Сучасне обладнання на трасах і рівень сервісу за помірні гроші відповідають європейським стандартам, завойовуючи з кожним роком все більше любителів гірських лиж і екстремального відпочинку, що приїжджають на гірськолижні курорти Болгарії: Помпорово, Боровець, Банско, Вітоша. Завітайте до Болгарії!

Ми також запропонуємо Вам тури відпочинку на кращих морських курортах Албанії, Чорногорії, Хорватії, Тунісу.

Пошук туру

А тут – всі тури до Болгарії від лідера напрямку – туроператора Travel Professional Group.

Туристическое агентство Компас предлагает отдых на море в Болгарии!
Особой популярностью пользуются курорты Албена, Ривьера, Золотые пески, Русалка, Елена, Солнечный день. Южное побережье более подойдет для любителей спокойного отдыха. Здесь Болгария может предложить туристам уютные комплексы Дюны и Солнечный берег. Любители уединиться смогут снять жилье в небольших тихих приморских городках Поморие, Созополь, Китен, Несебр, Равда.
Зимний туристический сезон привлекает на горнолыжные курорты не менее отдыхающих, чем летнее солнце и голубая вода. Горнолыжные курорты Болгарии: Помпорово, Боровец, Банско, Витоша.Всі курорти БолгаріїШановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!