Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Бразилія

Бразилія

Туристична агенція Компас пропонує відпочинок в Бразилії!

Купуючи тури в Бразилію, туристи напевно мріють потрапити в барвисту країну карнавалів і запальних мулаток. Проте, відпочинок в Бразилії – це куди більше, ніж просто карнавали.

Країна, яка займає більшу частину Південної Америки, багата незліченними природними скарбами, серед яких знаменита западина Пантанал і вічнозелені ліси вздовж найбільшої річки Амазонки. Красотами Бразилії можна не тільки милуватися, це найкраще місце, щоб спланувати активний відпочинок. Туристи на бразильських курортах сплавляються по річках, підкорюють гірські вершини і високі хвилі, а також літають на дельтапланах, милуючись на цю прекрасну країну з неба.

Звичайно, відпочинок в Бразилії неможливий без відвідування знаменитого на весь світ міста Ріо-де-Жанейро. Саме тут проходить відомий бразильський карнавал і саме це місто тримає в своїх обіймах велична статуя Ісуса Христа. Говорячи про карнавали, варто лише згадати, що кращі готелі Бразилії зазвичай заброньовані за півроку до початку цієї події, а іноземці, що відвідали карнавал,  не втомлюються залишати свої захоплені відгуки.

Ріо-де-Жанейро

Столиця країни Бразиліа трохи менш відома, але без неї також складно уявити відпочинок в Бразилії. У цьому незвичайному місті, спроектованому у вигляді птаха, туристів чекає кращий екскурсійний відпочинок.

Тури в Бразилію радують різноманітною і насиченою програмою відпочинку. Туроператори пропонують комбіновані тури Аргентина – Бразилія, Уругвай – Парагвай – Бразилія, тури пляжного відпочинку і екскурсійні тури. Найпопулярнішими і дорогими курортами країни вважаються Ріо де Жанейро, Сан Пауло, Ангра дош Рейеш і Бузиос.

Всі курорти Бразилії

Вартість турів до Бразилії досить висока. Однак максимальне зростання цін спостерігається під час новорічних і різдвяних свят, а також «високого» сезону (з листопада по квітень). Дуже популярними і дорогими є тури до Бразилії на карнавал, але придбати їх варто заздалегідь, оскільки бажаючих відпочити в цей час – десятки тисяч. Середня вартість турів до Бразилії становить від $ 2 000 на людину.

Підбір турів до Бразилії

Ми також запропонуємо Вам тури відпочинку на кращих морських курортах ОАЕ, о. Балі, Домінікани, Коста Ріки, Мальдівів, Сейшелів, В’єтнаму, Шрі Ланки, Канарів, Ізраїлю, Туреччини, Єгипту,  Кіпру, Іспанії.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!