Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.





Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.









Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.









Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Бразилія

Бразилія

Туристична агенція Компас пропонує відпочинок в Бразилії!

Купуючи тури в Бразилію, туристи напевно мріють потрапити в барвисту країну карнавалів і запальних мулаток. Проте, відпочинок в Бразилії – це куди більше, ніж просто карнавали.

Країна, яка займає більшу частину Південної Америки, багата незліченними природними скарбами, серед яких знаменита западина Пантанал і вічнозелені ліси вздовж найбільшої річки Амазонки. Красотами Бразилії можна не тільки милуватися, це найкраще місце, щоб спланувати активний відпочинок. Туристи на бразильських курортах сплавляються по річках, підкорюють гірські вершини і високі хвилі, а також літають на дельтапланах, милуючись на цю прекрасну країну з неба.

Звичайно, відпочинок в Бразилії неможливий без відвідування знаменитого на весь світ міста Ріо-де-Жанейро. Саме тут проходить відомий бразильський карнавал і саме це місто тримає в своїх обіймах велична статуя Ісуса Христа. Говорячи про карнавали, варто лише згадати, що кращі готелі Бразилії зазвичай заброньовані за півроку до початку цієї події, а іноземці, що відвідали карнавал,  не втомлюються залишати свої захоплені відгуки.

Ріо-де-Жанейро

Столиця країни Бразиліа трохи менш відома, але без неї також складно уявити відпочинок в Бразилії. У цьому незвичайному місті, спроектованому у вигляді птаха, туристів чекає кращий екскурсійний відпочинок.

Тури в Бразилію радують різноманітною і насиченою програмою відпочинку. Туроператори пропонують комбіновані тури Аргентина – Бразилія, Уругвай – Парагвай – Бразилія, тури пляжного відпочинку і екскурсійні тури. Найпопулярнішими і дорогими курортами країни вважаються Ріо де Жанейро, Сан Пауло, Ангра дош Рейеш і Бузиос.

Всі курорти Бразилії

Вартість турів до Бразилії досить висока. Однак максимальне зростання цін спостерігається під час новорічних і різдвяних свят, а також «високого» сезону (з листопада по квітень). Дуже популярними і дорогими є тури до Бразилії на карнавал, але придбати їх варто заздалегідь, оскільки бажаючих відпочити в цей час – десятки тисяч. Середня вартість турів до Бразилії становить від $ 2 000 на людину.

Пошук туру



Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!