Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Чехія

Прага

Тури в Чехію з Черкас. Туристична агенція Компас.

Відпочинок в Чехії – це романтика старовинних міст, смачна їжа і доступні ціни!

Крім історичних пам’яток Чехії туристів вабить в країну можливість покуштувати чудову чеську кухню і найзнаменитішого в світі пінного напою.

Відпочинок в Чехії – історія і смак.

Середньовічні міста Чехії, красива Прага з хитромудрим лабіринтом древніх кварталів, різноманітними музеями, де можна почути стільки цікавих легенд та історій, і, звичайно, чудові, колоритні ресторанчики: кухня в Чехії – пальчики оближеш! А вже слава чеського пива далеко зробила крок за межі кордонів маленької привітної країни.

Прага

Погода в Чехії дуже комфортна, в тому числі і для тих, хто приїжджає на відпочинок з дітьми. Тепле літо (в липні тут 20 ° С), і прохолодна волога зима з температурою не нижче -5 ° С. Травень, червень і вересень – найкращі місяці для відпочинку в Чехії, квітень і жовтень – дешевша альтернатива, коли погода все ще досить тепла.

Курорти Чехії ваблять людей з усього світу, адже тут можна побродити вуличками Праги, пройти оздоровчий комплекс процедур в Карлових Варах або поринуть в середньовічну атмосферу численних замків; спробувати знамените чеське пиво або відкрити для себе чудовий світ чеського скла.

Міста Чехії

Тури в Чехію з Черкас досить широко представлені на нашому ринку: екскурсійні тури, гірськолижні тури, лікувальні тури, комбіновані тури по декількох країнах Європи з відвіданням Німеччини, Словаччини, Угорщини. Пропонуються цікаві тури по замках Чехії, яких тут понад 2500.

Всі курорти Чехії

Ціни на відпочинок в Чехії залежать від пори року. Найвищі – навесні та влітку, а також на новий рік і на травневі свта. Оберіть путівки в Чехію з Черкас від Компаса!

Всі тури до Чехії

Ми також запропонуємо Вам екскурсійні тури з Черкас до Греції, Іспанії, Італії, Франції, Нідерландів, Бельгії, Англії, Польщі, Хорватії, Туреччини, Грузії. 
Пошук туру

А тут – екскурсії до Чехії від туроператора Адріатік-тревел

Туристическое агентство Компас предлагает туры в Чехию из Черкасс!
Средневековые города Чехии, красивая Прага с хитроумным лабиринтом древних кварталов, разнообразными музеями, где можно услышать столько интересных легенд и историй, и, конечно, замечательные, колоритные ресторанчики. Экскурсионные туры, горнолыжные туры, лечебные туры, комбинированные туры по нескольким странам Европы.

Выбирайте путевки в Чехию из Черкасс от Компаса!

 Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!