Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Всі курорти Чехії

Курорти Чехії з Черкас від Компаса!

Подорож до Чехії – це прекрасна можливість відпочити в чудовій країні, яка знаменита своїми старовинними містами і середньовічними замками, приголомшливими природними ландшафтами, смачним пивом і багатими традиціями.

Крім того, великою популярністю користуються лікувальні тури в Чехію. Ця країна має чудовий м’який клімат, чим привертає увагу людей похилого віку, та велику кількість термальних джерел. 30 лікувальних курортів – і кожен спеціалізується на певних хворобах, що пов’язано з особливостями мінеральної води на тому чи іншому курорті.

Відпочинок на лікувальних курортах Чехії допоможе Вам зміцнити імунну систему та весь організм. Терапія, яку пропонують курорти Чехії, – лікування мінеральною водою, грязьові та мінеральні ванни, бальнеологічні процедури. Основними центрами курортного лікування в Чехії є Карлові Вари, Маріанські Лазні і Франтішкови Лазні. На цих курортах розташувалися найбільші санаторії та оздоровчі комплекси.

Карлові Вари (чеськ. Karlovy Vary, бувш. Карлсбад) – найвідоміший курорт Чехії.

Профіль: захворювання травного тракту; порушення обміну речовин; захворювання опорно-рухового апарату; курортне лікування дітей.

Маріанські Лазні (чеськ. Mariánské Lázně, бувш. Марієнбад) – другий за величиною курорт Чехії, знаходиться в зоні так званого «золотого трикутника».

Профіль: захворювання опорно-рухового апарату; захворювання органів дихання; захворювання серцево-судинної системи; курортне лікування дітей; порушення обміну речовин; нефрологічні захворювання; реабілітація після лікування онкології.

Франтішкові Лазні (чеськ. Františkovy Lázně), – третій за значимістю чеський курорт, одна зі сторін так званого «золотого курортного трикутника» Чехії.

Профіль: гінекологічні захворювання; захворювання опорно-рухового апарату; захворювання серцево-судинної системи.

Константинові Лазні (чеськ. Konstantinovy Lázně) – мініатюрний курорт, розташований неподалік від всесвітньо відомих Карлових Вар і Маріанських Лазнів.

Профіль: захворювання серцево-судинної системи; захворювання опорно-рухового апарату.

Яхимов (чеськ. Jáchymov, бувш. Йоахимсталь) – чеський курорт неподалік від Карлових Вар, що спеціалізується на лікуванні радоном.

Профіль: захворювання опорно-рухового апарату.

Тепліце (чеськ. Teplice) – один з найстаріших європейських курортів, відомий своїми цілющими водами ще з середньовічних часів.

Профіль: захворювання опорно-рухового апарату; курортне лікування дітей; неврологічні захворювання.

Подебради (чеськ. Poděbrady) – місто-курорт, розташоване в Центральночеському краї неподалік від Праги.

Профіль: захворювання серцево-судинної системи; курортне лікування дітей; порушення обміну речовин; захворювання кістково-м’язової системи (особливо – хребта).

Лугачовице (Чеська. Luhačovice) – найбільший курорт на південному сході Чехії, неподалік від кордону зі Словаччиною.

Профіль: захворювання опорно-рухового апарату; захворювання органів дихання; захворювання травного тракту; курортне лікування дітей; порушення обміну речовин.

Гірськолижні курорти Чехії.

Чеські гірськолижні курорти просто створені для розваг і активного зимового відпочинку. Всі центри обладнані сучасною екіпіровкою для катання на лижах і сноубордах як на бігових, так і на гірських трасах. Також є можливість розважитися на санних трасах і сноутюбінг.

Туристи їдуть в чеські гори не тільки за якісними трасами, їх також привертає висококласний сервіс місцевих курортів. Широким попитом користуються затишні гостьові будиночки і номери класу «люкс» в готелях, оздоровчі комплекси, кафе і ресторани, школи катання на сноубордах і лижах, центри дитячого дозвілля та багато іншого.

Есенік – суворий край, не позбавлений романтики.

Гірський хребет, розташований на північній околиці Моравії і чеської області Сілезії, недалеко від міст Есеник, Брунтал і Шумперк. Домінанта хребта – пік Прадід висотою 1492 м. Гори Есенік представляють собою унікальний туристичний об’єкт з гірськолижними спусками і біговими трасами для новачків і досвідчених лижників, цілющими джерелами, печерами, стрімкими річковими потоками, водоспадами, трасами для пішохідного і велосипедного туризму. Найбільш популярними курортами в Єсенік вважаються Прадід, Рамзова, Мала-Моравка і Червеногорске-Сідло.

Орліцкі гори – мальовничий край з багатовіковою історією.

Орліцкій гірський масив розташований на території Пардубіцького та Краловоградецького країв в східній Чехії. Край славиться численними історичними та культурними пам’ятками, а також ідеальними умовами для сімейного відпочинку. Дештне – найбільш відомий гірськолижний курорт в Орлицьких горах, що володіє безліччю трас різного ступеня складності. Також варто відвідати центри Долні-Морава і Кралічак поблизу гори Кралицький-Снежник, і гірськолижний курорт Йештед поблизу однойменної гори.

Крконоше – найвищі гори Чехії.

Крконоше розташувалися на північному сході Чехії. Цей гірський масив вважається найвищим і наймальовничішим в Республіці. Щорічно тисячі туристів приїжджають сюди, щоб помилуватися чудовими долинами і водоспадами, лісами і альпійськими луками. Гора Снєжка (1602 м) є найвищою точкою в Чехіі.Природні багатства Крконоше включили в список заповідників ЮНЕСКО, оголосивши гірський край національним парком. Взимку тут самою природою створюються ідеальні умови для відпочинку, що приваблюють туристів до місцевих чеських курортів. Гірськолижні комплекси крім висококласних лижних трас манять ще різними туристичними послугами та атракціонами для детей. Елітними гірськолижними центрами в Крконошах вважаються Пец-під-Снежкой, Гаррахов, Рокитніце-над-Йізероу і Шпіндлерув-Млин. До скромніших курортів відносяться Герліковіце, Свобода-над-Упоу, Горні Місечко – Медведин, Младе-Буки, Черни Дув, Бенецький, Янске Лазні.

Бескиди – природний заповідник з культурною спадщиною.

Бескиди знаходяться на сході Чеської Республіки. Природні умови утворили тут затишний край, що зберіг національну архітектуру, пам’ятки і народні традіціі. Гірська місцевість Бескид створює сприятливі умови для зимового катання на лижах і сноубордах. Додатковими розвагами служать аквапарки, велнес-центри та пивні лазні. Найбільш популярними місцевими центрами є Била і Пустевни.

Йізерскі гори – райський куточок для гірськолижників.

Йізерскі гори розташувалися в північно-східній частині північної Богемії. Незаймана природа і неймовірна краса цих місць давно сподобалася мандрівникам з усього світу. Взимку гірський хребет покривається товстим шаром снігу, утворюючи багатокілометрові різнорівневі трасси. В найбільшому гірськолижному центрі в Йізерскіх горах, а за сумісництвом і в одному з кращих курортів Чехії – Танвалдскі-Шпичак, туристів чекають обладнані траси і першокласний сервіс. Не менш знамениті такі центри, як Северак і Бедржихов.

Рудні гори – первозданна природа, що зберігає секрети гірничої справи.

Пояс Рудних гір простягається на півдні Саксонії на північному заході Чехії. Деякий час назад курорт був відроджений і в даний час щорічно приймає десятки тисяч як чеських, так і зарубіжних туристів. Відпочиваючі сповна можуть насолодитися історичними пам’ятками, спортивними комплексами для всієї родини, незайманою красою тутешніх місць, а також знаменитими мінеральними курортами – Яхімов і Карлові Вари. Рудні гори дарують можливість відпочити від суєти в одному з десятків гірськолижних комплексів, найбільш відомими з яких є Божі-дар і Кліновец.

Шумава – найбільший природоохоронний заповідник в Європі.

Шумава – це паралельні хребти протяжністю 120 км. на кордоні Чехії з Австрією і Німеччиною. Шумава – найбільша охороняєма заповідна область Чехії, оголошена в 1990 році біосферною зоною ЮНЕСКО. Природа цього краю до сих пір зберігає свою первозданну красу і радує око мальовничими дібровами, лісами, озерами. Шумава створює чудові умови для спорту і активного відпочинку і взимку і влітку. Мандрівникам припадають до душі місцеві гірськолижні курорти: Липно, Желєзна-Руда, Хохфіхт, Задов і багато інших.

Курорты Чехии из Черкасс от Турагентства Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!