Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Хорватія

Хорватія

Тури в Хорватію з Черкас. Туристична агенція Компас.

Тури в Хорватію – це чудова можливість познайомитись з неповторною самобутньою культурою і безмежні багатства місцевої природи (більше 20 цілющих мінерально-термальних джерел), які допоможуть поправити здоров’я і відновити свої сили!
Хорватія – це справжнісінький скарб для цінителів європейської історії, адже більшість її міст існують вже понад тисячу років, а по щільності будівель тих часів вона не поступиться Італії. Відпочинок в Хорватії надасть можливість побачити другий в світі Колізей (м Пула), старовинний центр християнства – м. Пореч, внесені в список ЮНЕСКО казкові національні парки, руїни найдавнішої столиці провінції Далмація – міста Салону, унікальні джерела нафталану – єдиної в світі лікувальної нафти. Безсумнівно, варто відвідати і місто Дубровник, який називають перлиною Хорватії.

Загреб

Лікування в цій країні не має сезонності, погода в Хорватії дозволяє туристам приїжджати в цей мальовничих куточок Європи в будь-який час року. Курорти Хорватії – це відомі лікувальні центри, до яких відносяться, наприклад, «Нафталан». Він знаходиться в місті Іванич Град і знаменитий тим, що в лікуванні різних захворювань шкіри, кровоносних судин, кісткової і м’язової тканини, периферичної нервової системи використовує специфічні процедури із застосуванням лікувальної нафти. Є в країні і знаменитий курорт, в якому допомагають жінкам вилікуватися від безпліддя і позбутися від інших гінекологічних захворювань – Даруварске Топліще.

Вибирайте одну з представлених в країні курортних зон і просто насолоджуйтеся життям. Відпочинок в Хорватії з Черкас – це півострів Істрія (Пула), Середня Далмація (Спліт) і Дубровник (Південна Далмація).

Всі курорти Хорватії

Тури в Істрію – справжнє нагадування про італійську Тоскану. В Істрії дуже красиво – горбиста місцевість, серед якої начебто самі собою виростають невеликі середньовічні містечка, відпочивати в яких – невимовне задоволення. Ніби потрапляєш в казку, де ти – головний герой і тебе ось-ось наздоженуть справжні пригоди.

Якщо говорити про Середнью і Південну Далмацію, то незвичайний пейзаж цих куточків країни доповнюється темно-зеленими фарбами соснових лісів, барвистими Дінарськими горами і нескінченними пляжами, що так люблять численні туристи.

Обирайте путівки до Хорватії з Черкас від Компаса!

Всі тури до Хорватії

Ми також запропонуємо Вам тури з Черкас на кращі морські курорти Чорногорії, Албанії, ОАЕ, о. Балі, Домінікани, Коста Ріки, Мальдівів, Сейшелів, В’єтнаму, Шрі Ланки, Канарів, Ізраїлю, Туреччини, Єгипту,  Кіпру, Іспанії.
Пошук туру

Туристическое агентство Компас предлагает туры в Хорватию из Черкасс!

 Хорватия – это настоящий клад для ценителей европейской истории, ведь большинство ее городов существует уже более тысячи лет. Отдых в Хорватии  – это полуостров Истрия (Пула), Средняя Далмация (Сплит) и Дубровник (Южная Далмация). Выбирайте путевки в Хорватию из Черкасс от Компаса!Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!