Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Всі курорти Хорватії

Курорти Хорватії з Черкас від Компаса!

Хорватію називають країною «тисячі озер», в її склад також входять тисяча двісті сорок шість островів.

Територіально Хорватію ділять на кілька регіонів:

– Істрія півострів

– Кварнер

– Північна Далмація

– Середня Далмація

– Південна Далмація

– центральна частина Хорватії.

Істрія півострів – найпівнічніша частина Хорватії, що межує зі Словенією та Італією.

Тури до міст та курортів Істрії – Пула, Медулін, Умаг, Новіград, Ровінь, Врсар, Фажана, Пореч.

На півострові Істрія розташований міжнародний аеропорт міста Пула. Відстань від найдальшого міста півострова Істрія до аеропорту – 82 км.

Істрія півострів знаменитий своїми архітектурними пам’ятками і пляжами. Найвідоміша пам’ятка Істрії – Давньоримський амфітеатр в місті Пула, одна з найбільших збережених подібних споруд в світі, і національний природний парк Бріуні.

Кварнер – регіон Хорватії, розташований між півостровом Істрія на півночі, Північною Далмацією на півдні і регіоном Горскі Котар на північному сході.

Тури до міст та курортів регіону Кварнер – Опатія, Рієка, Цріквеніца, Сільці, Нови Вінодольскі, Сень, острів Крк і курорти острова Малінська і Башка, острів Раб, острів Црес, острів Лошинь.

Регіон Кварнер рівновіддалений від трьох міжнародних аеропортів Хорватії – аеропорта міста Загреб (столиці Хорватії), міст Пула і Задар. Відстань від Кварнера до аеропорту Загреб – 160 км.; до аеропорту Пула – 130 км.; до аеропорту Задар – 200 км.

Головні пам’ятки Кварнера – національні парки Хорватії – Пакленіца і Північний Велебіт, фортеця Франкопан. Знаменитий парк Плітвіцькі озера – за 130 км. від регіону Кварнер.

Північна Далмація – Задар.

Північна Далмація розташована між регіонами Кварнер і Середня Далмація, обмежена островом Паг на північному заході і курортом Прімоштен на півдні.

Адміністративний центр Північної Далмації – місто Задар.

Тури до міст та курортів Північної Далмації – міста Задар, Нін, місто Біоград-на-Мору, курорт Водиці, Прімоштен, острів Паг, острів Муртер, місто Шибеник.

Північна Далмація Хорватії знаменита піщаними пляжами і великою кількістю островів узбережжя.

Дістатися до регіону Північної Далмації зручно від міжнародного аеропорту міста Задар.

До основних визначних пам’яток Далмації відносяться природний парк КРКА і природний парк острова Корнати, архітектурні пам’ятники міста Задар.

Середня Далмація – Спліт.

Середня Далмація – регіон, розташований між Північною Далмацією і Південної Далмацією, від річки КРКА до південного краю Макарской Рив’єри.

Адміністративний центр Середньої Далмації – місто Спліт.

Тури до міст та курортів Середньої Далмації – місто Спліт, місто Трогір, курорт Подстрана, курорт Стобреч, курорт Оміш, місто Макарська, курорти Башка Вода, Брела, Тучепі, острів Брач, острів Хвар, острів Шолта, острів Віс і острів Чіово.

Добиратися до міст і курортів Середньої Далмації зручніше з міжнародного аеропорту міста Спліт. Відстань від будь-якого міста Середньої Далмації до аеропорту Спліт – не більше 90 км.

Знамениті пам’ятки Спліта – Палац Діоклетіана (пам’ятник ЮНЕСКО), старий центр міста-пам’ятника Трогір (пам’ятник ЮНЕСКО), природний парк KRKA.

Південна Далмація – Дубровнік.

Південна Далмація – найпівденніший регіон Хорватії. Регіон Дубровника – анклав, що не має кордонів з основною частиною Хорватії, розташований між Боснією і Герцоговиною на півночі і Чорногорією на півдні.

Адміністративний центр Південної Далмації – місто Дубровник.

Тури  до міст та курортів Південної Далмації – місто Дубровник, Цавтат, півострів Пілешац, острів Млет.

Добиратися до міст і курортів Південної Далмації зручніше від міжнародного аеропорту міста Дубровник. Відстань від будь-якого міста Південної Далмації до аеропорту Дубровника – не більше 120 км.

Основні визначні пам’ятки Південної Далмаціі – Старе місто Дубровника, долина річки Неретви, національний природний парк Млет.

Регіон центральної Хорватії і столиця Загреб.

Регіон центральної Хорватії займає третину всієї площі Хорватії, він розташований в басейні річок Сава, Драва і Мура.

Міста центральної Хорватії – Загреб – столиця Хорватії, Вараждін, Карловац, Самобір, Копрівніца … Дістатися до центральної Хорватії зручно від міжнародного аеропорту міста Загреб.

До основних визначних пам’яток центральної Хорватіі відносяться Верхній і Нижній Град Загреба, Загір’я, замок Тракошчан, Самобір, музей пралюдини в Крапині, етносело в Кумровці, Палаци хорватського Загір’я, природний парк Медведніца, місто архітектури стилю Ренесанс Вараждін. У центральній Хорватії розташовані найбільші термальні лікарні Хорватії – Тухельське Топліце, Вараждінське Топліце, Крапинсько Топліце і унікальний санаторій Нафталан.

Курорты Хорватии из Черкасс от Туристического агентства Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!