Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Загреб

Тури в Загреб з Черкас!

ЗАГРЕБ – сучасна столиця Хорватії, її культурний і економічний центр, основні ворота в Західну Європу. Місто розташовується на родючих землях уздовж великої притоки Дунаю – річки Сава, біля підніжжя гірського масиву Медведніков. Вигідне географічне розташування допомогло Загребу стати транспортним вузлом, в якому перетинаються сухопутні і водні шляхи Хорватії. Сьогодні тут прокладені магістралі, що поєднали Балкани і Центральну Європу, річку Дунай з Адріатичним морем. Численні залізничні колії, прокладені через Загреб, дозволяють потрапити в Трієст і Любляну, Белград і Рієку. Основою економічної позицією Загреба є не тільки концентрація транспортних шляхів, а й розвиток промисловості та науково-дослідних інститутів.

На сьогоднішній день населення міста становить близько 1 100 000 осіб – це найбільший населений пункт країни і її єдиний мільйонник. При цьому Загреб дбайливо оберігає залишки середньовіччя, що збереглися на його території. Практично всі старовинні споруди, архітектурні та історичні пам’ятники зосереджені в Верхньому Загребі, Нижній Загреб – це стандартний сучасний район, в якому туристичний інтерес представляють парки, музеї та площі.
Місто, історія якого налічує майже 1000 років, має величезну кількість пам’яток, які приваблюють безліч мандрівників з усіх куточків світу, тому туристична інфраструктура в столиці Хорватії прекрасно розвинена, для гостей є спеціальні пішохідні зони, маса готелів, ресторанів, магазинів і торгових центрів.

Транспорт
Дістатися до Загреба дуже просто. За 17 кілометрів від міста розташований великий аеропорт, який обслуговує рейси з більшості країн Європи. Кілька великих автомагістралей пов’язують столицю Хорватії не тільки з населеними пунктами країни, а й з сусідніми країнами Європи. Крім цього, тут прекрасно розвинене залізничне сполучення, що також з’єднує Загреб з європейськими містами.
Кліматичні особливості
Регіон знаходиться в зоні переважання континентального кліматичного поясу з яскраво вираженими 4 сезонами. Взимку стовпчики термометрів опускаються до -3 ⁰C, а влітку температура повітря досягає +25 … + 30 ⁰C. Найбільша кількість опадів у вигляді дощів і снігопадів доводиться на період з жовтня по березень. Максимально комфортна погода тут навесні і в кінці літа.

Що подивитися
У столиці Хорватії знаходиться багато музеїв, парків, церков, соборів і храмів. Символом міста вважається Кафедральний собор Вознесіння Діви Марії і Святих Степана і Владислава, шпилі якого проглядаються з будь-якої точки міста. Неоготична будівля була побудована в XIII столітті, проте собор неодноразово перебудовувався. Остання його реконструкція була проведена в 1880 році після сильного землетрусу. Сьогодні перед туристами постає красива будівля в сіро – бежевих тонах з двома вежами, висота яких – 105 метрів. Вражає і внутрішнє оздоблення храму з високими стрілчастими вікнами, прикрашеними прекрасними вітражами. Всі балкони і статуї оброблені позолоченим різьбленням. Орган XIX століття вважається одним з кращих в Європі. Навпроти собору в 1878 році був побудований фонтан зі скульптурами чотирьох ангелів і Святої Діви Марії.
Нічне підсвічування храму і фонтану створює атмосферу урочистості і величі цих споруд. Фото Загребського Кафедрального собору зображено на зворотному боці випущених в 1993 році банкнот в 1000 хорватських кун.
Також в Старому місті розташовані інші цікаві споруди: готична середньовічна церква Святого Марка, головною особливістю якої є мозаїчна дах, виконаний з кольорової черепиці; бароковий собор Святої Катерини XVII століття; Вежа Лотршчак XIII століття, з якої відкривається чудова панорама Загреба; Кам’яні ворота, що вважаються найстарішою спорудою міста.
У Нижній частині Загреба варто відвідати площу короля Томіслава, що виконує роль великого міського парку, площу маршала Тіто, на якій розташувалась будівля Загребського університету, центральну площу бана Йосипа Елачича і одне з найкрасивіших кладовищ Європи – кладовище Мірогой.

Музейна спадщина Загреба
Загреб називають містом музеїв – на один квадратний метр їх тут доводиться більше, ніж будь–де у всьому світі: Етнографічний і Археологічний Музеї, Музей Мімара, Музей розбитих сердець і Музей нещасного кохання, Mузей Ілюзій, Музей мистецтв та ремесел, Музей примітивного мистецтва і музей сучасного мистецтва, Технічний музей, музей Полювання.
Найбільшою туристичною популярністю користується Музей історії міста, що містить багату колекцію експонатів, які допомагають мандрівникам зробити невеликий екскурс в минуле: старовинні карти, військову зброю і обмундирування, прапори, герби, штандарти і побутові предмети. Доповнюють картину і стародавні археологічні розкопки. Сама будівля музею є унікальною і складається з оглядової вежі XII століття, жіночого монастиря святої Клари, побудованого в XVII столітті і найбільшого міського зерносховища того ж часу. В даний час музей налічує понад 75 000 експонатів і творів мистецтва.

Туры в Загреб из Черкасс. Загреб из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!