Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Домінікана

Домінікана

Тури на Домінікану з Черкас. Туристична агенція Компас.

Домінікана як місце для подорожі чудово підійде для тих людей, які люблять екстравагантні вечірки, екзотичні розваги, пікантну кухню.

Основна частина готелів працює по системі «все включено». «Пік» покупки турів на Домінікану з Черкас припадає на зимові та літні місяці.

Найбільш затребувані тут такі курортні зони, як Хуан-Доліо і Бока-Чіка. У цих районах практично завжди багатолюдно, весело і дуже цікаво. Ціни на путівки на цих курортах трохи вищі за інші.
Крім цього, великою популярністю серед гостей користується курорт Пуерто-Плата. Тут розташовуються такі знамениті готельні мережі: «Iberostar», «Sol Melia», «Riu», «Paradisus», а також «Barcelo».

Всі курорти Домінікани

Що відвідати?
Столицею Домініканської Республіки є місто Санто-Домінго, яке було засноване ще в 1496 році завдяки Христофору Колумбу. На території цього міста знаходиться велика кількість рідкісних пам’яток історії, саме тому ЮНЕСКО оголосив його Надбанням людства. Насправді, тут розташовується близько трьохсот унікальних пам’яток: руїни, різні колоніальні будівлі, пам’ятники старовини і багато іншого. А ще вам обов’язково потрібно відвідати Колоніальну зону, де можна побачити вулицю Дам (вона є першою вулицею Нового Світу).

Санто-Домінго

Дуже красивим є місто Пунта Кана, яке щорічно відвідує безліч туристів. Серед основних визначних його пам’яток можна виділити природний парк «Манат».

Не можна не згадати і про острів Саоні, який являє собою природний заповідник, частину національного парку. Тут можна побачити морських зірок, летючих риб, дельфінів і т.і. Сюди приїжджають туристи для того, щоб позасмагати на піщаних пляжах, пожити в дерев’яних будиночках, що оточені найчистішої блакитною водою.

На березі знаменитої річки Чавон знаходиться місто Альтос-де-Чавон – унікальне поселення серед дикої природи. Тут все побудовано з каменю (будівництво велося близько 30 років тому знаменитим архітектором Роберто Копа). Це місто розташовується на горі, з будь-якої його точки відкривається дивовижний краєвид.

Домінікана знаменита ще й надзвичайно красивим острівцем Каталіна. Туристи приїжджають сюди для того, щоб пообідати на кораблі в оточенні казкової природи.

Також до числа основних визначних пам’яток цієї країни можна віднести заповідник «Лос Гаітісес», де знаходиться одна з найбільших в світі сталактитових печер під назвою Фун Фун.

У затоці Самана в кінці листопада починають збиратися сім’ї горбатих китів, там відбуваються їх шлюбні ігри.

А любителі екотуризму можуть вирушити на місцеві ранчо, де можна поспілкуватися з корінними жителями, побачити, як росте кава, манго, какао і т.і.

Обирайте путівки на Домінікану з Черкас від Компаса!

Всі тури на Домінікану

Ми також запропонуємо Вам тури з Черкас на кращі морські курорти ОАЕ, о. Балі, Гоа, Коста Ріки, Мальдівів, Сейшелів, В’єтнаму, Шрі Ланки, Канарів, Ізраїлю, Туреччини, Єгипту,  Кіпру, Іспанії.
Пошук туру

Туристическое агентство Компас предлагает туры на Доминикану из Черкасс!

Отдых на Доминикане прекрасно подойдет для тех людей, которые любят экстравагантные вечеринки, экзотические развлечения, пикантную кухню. Основная часть отелей работает по системе «все включено». «Пик» покупки туров на Доминикану из Черкасс приходится на зимние и летние месяцы. Наиболее востребованы здесь курортные зоны Хуан-Долио и Бока-Чика. В этих районах практически всегда многолюдно, весело и очень интересно. Кроме этого, большой популярностью среди гостей пользуется курорт Пуэрто-Плата. Здесь располагаются такие знаменитые гостиничные сети : «Iberostar», «Sol Melia», «Riu», «Paradisus», а также «Barcelo».

Выбирайте путевки на Доминикану из Черкасс от Компаса!Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!