Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Санто-Домінго

Тури в Санто-Домінго з Черкас від Компаса!

Cанто-Домінго (або Санто-Домінго-де-Гузман) – столиця Домінікани,найстаріше (засноване в 1496 році) і найбільше місто Антільських островів, побудоване на руїнах зруйнованого ураганом міста Нова Ізабелла – першого іспанського міста на острові. Санто-Домінго – найважливіший економічний і культурний центр країни, який був названий ЮНЕСКО «Надбанням людства» за велику кількість пам’ятників перших поселенців в Новому Світі.

Що подивитися в Санто-Домінго

Найстаріша центральна частина Санто-Домінго забудовувалася в XVI столітті, в ній переважають пам’ятники колоніальної епохи.

Фаро Колон – маяк, побудований на місці старовинного маяка, зведеного тут при Колумбі. В середині споруди знаходиться саркофаг, в якому і спочивають останки великого мореплавця Христофора Колумба згідно з його заповітом. Комплекс охороняється військово-морським караулом. У Фаро Колон є музей, що розповідає про історію Домініканської Республіки.

Алькасар-де-Колон, або Палац Колумба, розташований на еспланаді над річкою Осама. Будова було зведена в 1514 році на замовлення Дієго Колумба – сина Христофора Колумба, зі шматків коралового рифу. При його будівництві не було використано жодного цвяха. У будівлі 22 зали, в яких зібрана унікальна колекція справжніх предметів тієї епохи: старовинні манускрипти, портрети господарів, предмети меблів і інтер’єру

Фортеця Осама – перша фортеця в Новому Світі, побудована між 1502 і 1507 роками. В її внутрішньому дворі височіє вежа Торре-дель-Оменахе – свідок усіх найважливіших етапів домініканської історії. Відвідати фортецю варто, щоб оглянути вежу, руїни кріпосної стіни, старий арсенал і будинок впливового домініканця Родріго де Бастідас, що примикає до фортеці.

Туристи в столиці Домінікани можуть оглянути також форт Консепсьон (XVII ст.), Капітанський палац – Каса-де-Бастідас (XVI ст.), Сонячний годинник (1753 г.), розташовані в кінці вулиці Kaллe-дес-Лас Дaмac, перший кам’яний будинок на острові – Kaсa-дeль-Kopдoн, так званий «будинок орденської стрічки» (1503 г.), палаци Каса-дель-Дуарте і Каса-Боргелья на вулиці Ісабель-ла-Католика, першу фортецю Нового Світу – Ла-Форталеса (або «Форт Поклоніння»), Монетний двір – Каса-де-ла-Монеда (XVI ст. Також варто відвідати Національний Пантеон, мавзолей Балуарте або «Вівтар Батьківщини», де знаходяться могили засновників Домініканської Республіки – Дуарте, Санчеса і Мелья.

У місті безліч церков, що обумовлено історично: звідси християнська церква мала намір нести світло віри аборигенам. Символом Санто-Домінго є собор Санта-Марія-ла-Менор, або Кафедральний собор Санто-Домінго.

Це храм, зведений на честь Святої Діви в 1514-1540 роках. Є найстарішим собором в Америці. Будинок побудований з вапняку золотисто-коралового кольору. Стиль собору поєднує в собі готику і барокко, з сильним впливом платереско, що особливо помітно в оздобленні вівтаря. Серед скарбів собору – багата колекція різьблених статуй з дерева, меблів, ювелірних прикрас і посуду зі срібла. На соборній площі височіє пам’ятник Христофору Колумбу. У 1990 році в складі архітектурного колоніального комплексу міста Санто-Домінго собор був включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Не менш цікаві церква Сан-Ніколас (XVI ст.), Церква Рехіна-Анхелорум (XVI ст.), Домініканський монастир (Лос-Домінікос, 1510 г.), Монастир Святої Клари (1522 г.), каплиця Святого Андрія, а також церква і монастир Нуестра-Сеньйора-де-лас-Мерседес (1530 г.), де зараз розташовується Академія домініканської історії і т. і.

У Санто-Домінго безліч музеїв. Найцікавішими з них є колоніальний музей Лас-Касас-Реалес (1513-1520 рр.), присвячений подорожам Колумба і розвитку іспанської культури в Новому Світі. Варто відвідати також Домініканський музей, розташований у колишньому будинку Ернана Кортеса, Будинок-музей одного із засновників Домініканської республіки – Хуана Пабло Дуарте.

Природний парк Los Tres Ojos, або «Троє очей», розташований поруч зі столицею Домінікани. У парку можна відвідати зоопарк, акваріум, печери зі сталактитами і сталагмітами, гроти, в яких на глибині 15 метрів знаходяться три сульфідних озера з темно-синьою водою, які і дали назву парку. Крім того, в Санто-Домінго величезна кількість тропічних парків, серед яких найбільш популярні Дуарте, Мірадор-дель-Сур, Мірадор-дель-Есте і парк Колумба. Заслуговує на увагу Національний ботанічний сад з багатою колекцією тропічних рослин.

Покупки

Як правило, кажучи про шопінг в Домінікані, мається на увазі шопінг в Санто-Домінго. Санто-Домінго вважається центром шопінгу Карибів взагалі – тут знаходяться найбільші комерційні та торгові центри регіону.

Всі туристи, які бажають зайнятися шопінгом в столиці Домінікани, вирушають на знаменитий Maлeкoн – проспект, що простягнувся на 15 кілометрів уздовж берега. Тут можна знайти не тільки безліч барів, ресторанів, дискотек і кінотеатрів, а й величезну кількість магазинів. Кращими торговими районами столиці вважаються також ринок Меркадо-Модело на проспекті Мелья і колоритна торгова вулиця Koндe.

Магазини відкриті з 9:00 до 19:30  у всі дні крім неділі. Великі супермаркети працюють з 8:00 до 22:00 щодня, у неділю – короткий день, з 8:00 до 14:00.

Туры в Санто-Доминго из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!