Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Всі курорти Домінікани

Курорти Домінікани з Черкас від Компаса!

Курорти Баваро і Пунта Кана.
Найпопулярнішим місцем для відпочинку в Домінікані вважається східна частина острова – курорти Баваро і Пунта Кана. Саме тут сконцентровані найкращі готелі, що працюють по системі все включено. Східна частина острова набула великої популярності за рахунок своєї берегової лінії. Її протяжність обчислюється сотнею кілометрів. А завдяки кораловому рифу, який оперізує східну частину і стримує сильні хвилі з Атлантичного океану, пісок на пляжах придбав дивовижний колір і консистенцію. Білосніжний пісок змішується з дрібними частинками від коралового рифу і черепашок, стаючи рожевим з перламутровим відливом.

Курорти  Ла Романа і Байяїбе.
Другі за популярністю курорти в Домінікані знаходяться за 140 кілометрів від Санто-Домінго і за 100 кілометрів від Пунта Кани. Якщо в Баваро відпочиваючі хлюпочуться в водах Атлантичного океану, то тут панує Карибське море. Південне узбережжя Домінікани не таке протяжне, як східне. Воно являє собою скелястий берег і безліч коралових рифів. Але серед них є невеликі піщані ділянки, на яких і розташовуються курортні готелі в зоні Ла Романа і Байяїбе.
Серед наших туристів більшою популярністю користується відпочинок на курортах Баваро, а відпочивати на Карибському узбережжі воліють європейці і любителі дайвінгу. І неспроста. Адже Карибське море славиться не тільки своїми космічними відтінками, але і багатими кораловими рифами. Крім цього, біля берегів Домінікани затонуло чимало цікавих кораблів, які привертають увагу численних дайверів з усього світу.

Курорти Хуан Доліо і Бока Чіка.
На південному узбережжі Домінікани розміщені курорти Хуан Доліо і Бока Чіка. Вони розташовані за 50 кілометрів від столиці Домінікани. Серед наших туристів ці курорти не користуються особливою популярністю. Розміщення в готелях в зоні Бока Чіка привертає увагу самостійних і бюджетних туристів. Адже ціни на відпочинок тут значно нижчі, ніж в Пунта Кані. А близьке розташування до столиці робить ці курорти привабливими серед бізнесменів, які поєднують відпочинок з діловими поїздками в Санто-Домінго.

Курорти на північному узбережжі Домінікани – Пуерто Плата, Кабарете, Сосуа.
Пуерто-Плато – велике місто Домінікани, розташоване за 250 кілометрів від столиці Санто-Домінго. Кабарете і Сосуа – міста менші, розташовані недалеко від Пуерто-Плата. Північне узбережжя Домінікани привертає увагу любителів віндсерфінгу і серфінгу. Пляжі Кабарете, що колись належали рибалкам, стали популярними серед спортсменів з усього світу. Адже саме тут проводяться світові чемпіонати з віндсерфінгу та інших водних видів спорту. Крім цього, північна частина острова цікава своїми численними екскурсіями і природними красотами. Тут, наприклад, розташовується природний заповідник 27 водоспадів, який припаде до смаку всім любителям екстриму. А також великий парк розваг, де можна поплавати з дельфінами, акулами і морськими котиками. А скільки тут всіляких бухт, гір і печер, які урізноманітнюють ваш пляжний відпочинок !!! Правда, пляжі все ж кращі в Пунта Кані і Баваро. У плані пляжного відпочинку східне узбережжя виглядає куди привабливіше північного.

Курорти на півострові Самана
Самана також розташовується на північному узбережжі Домінікани. Своєю популярністю вона зобов’язана китам, які щорічно припливають в бухту півострова, щоб родити потомство і відпочити на одному з кращих курортів Домінікани. Крім цього, тут знаходяться кращі пляжі, численні ресторани і фешенебельні готелі. Тут є і невеликі бюджетні готелі для самостійного туриста, і дорогі п’ятизіркові готелі. А численні екологічні парки і заповідники півострова припадуть до смаку всім любителям дикої та незайманої природи.

Курорты Доминиканы из Черкасс от Турагентства Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!